Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez frytka 22 wrz 2010, 21:19
bosko... mam porządne niedokrwienie po poniedziałkowych rewelacjach :cry: ledwo wróciłam z pracy do domku... w aptece dali mi buraka w tabletce... bosko :?
Anioły są wśród Nas

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 21:26
Buraka w tabletce ??
Misiek_NL

przez chojrakowa 22 wrz 2010, 21:35
Vi., mnie czeka to samo, jeśli cię to pocieszy.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 22 wrz 2010, 21:43
Misiek_NL, witaj w klubie "ludzi z tabsem w portfelu" ;)

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 21:45
fobia, :) Myślę że jeszcze pare wspólnych klubów by się znalazło ;)
Misiek_NL

przez jakasia 22 wrz 2010, 21:47
Vi., a ktoś Cię diagnozował? bierzesz jakieś leki? Napisz na czym konkretnie polega Twój lęk.

przez _Pete_ 22 wrz 2010, 21:56
Z doła w euforię. Ach te huśtawki nastrojów... :)
_Pete_

przez fobia 22 wrz 2010, 21:58
no i się zesrało. sorry

własnie miałam atak, co prawda nie duży ,ale atak to atak. Poradziłam sobie spowalniając swoje myśli i ruchy (własnie dzisiaj wyczytałam w książce aby tak robić i podziałało).Jednak chyba trzeba będzie udać się do specjalisty ;/. A było już tak dobrze. Może jeszcze nie wróce do leków ,ale psychologa/terapeuty poszukam na bank.

[Dodane po edycji:]

a teraz jest mi cholernie zimno i mam drgawki :cry:

przez Vi. 22 wrz 2010, 22:04
chojrakowa, Co Cię czeka, bo nie za bardzo rozumiem...
jakasia, Polega na tym, że zachce mi się do toalety i z powodu, że sobie zabraniam tego ze strachu, że mnie wyśmieją albo że będą się nabijać albo czuć do mnie odrazę...
To powoduje, że później boli mnie bardzo brzuch i jeszcze mocniej i koło się zawęża :(

To co dzisiaj zjadłem musiało mi zaszkodzić, bo przed chwilą brzuch mnie bolał, więc wolę nic nie jeść tylko, że ile to potrwa :((
Vi.

przez jakasia 22 wrz 2010, 22:19
Vi., oczywiście wiem, że mówienie, że korzystanie z toalety jest czymś najnormalniejszym na świecie nic Ci nie da, bo zapewne dobrze o tym wiesz i nie tu jest problem... A powiedz dlaczego się boisz być wyśmiany przez nauczyciela? Jest Twoim autorytetem? Boisz się nieprzyjemnych emocji po takiej sytuacji? Wiąże się to jeszcze z czymś innym?

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy w związku ze swoimi problemami korzystasz z pomocy specjalisty.

przez Vi. 22 wrz 2010, 22:22
jakasia napisał(a):Vi., oczywiście wiem, że mówienie, że korzystanie z toalety jest czymś najnormalniejszym na świecie nic Ci nie da, bo zapewne dobrze o tym wiesz i nie tu jest problem... A powiedz dlaczego się boisz być wyśmiany przez nauczyciela? Jest Twoim autorytetem? Boisz się nieprzyjemnych emocji po takiej sytuacji? Wiąże się to jeszcze z czymś innym?

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy w związku ze swoimi problemami korzystasz z pomocy specjalisty.

No ja nie do końca wiem, jeśli mi powiesz to to mi może też pomóc...

Nie chodzi o konkretnego nauczyciela, więc raczej o człowieka, że boję się wyśmiania...

Chodzę do psychoterapeuty od 8 miesięcy.
Vi.

przez jakasia 22 wrz 2010, 22:35
Nie chodzi o konkretnego nauczyciela, więc raczej o człowieka, że boję się wyśmiania...

to widzę, że pewnie masz problem z poczuciem swojej wartości oraz z perfekcjonizmem.... cóż witaj w klubie ;)

przez Vi. 22 wrz 2010, 22:38
jakasia napisał(a):

to widzę, że pewnie masz problem z poczuciem swojej wartości oraz z perfekcjonizmem.... cóż witaj w klubie ;)

No tak, tylko ja sobie z tym nie radzę i strasznie się boję...

Czy naprawdę nikt z was nie ma pomysłu jak mi pomóc ?
Vi.

przez jakasia 22 wrz 2010, 22:44
Vi., wiesz na pewno w jakiś sposób wygadanie się ze swoich problemów na forum pomaga...

moja terapeutka, np. zaleca mi popełnianie małych błędów, żeby się do nich przyzwyczaić. Może spróbuj pewnego dnia wyjść do toalety i zobacz co się wtedy stanie. Jeśli reakcja okaże się zupełnie inna niż podejrzewałeś może spojrzysz na to od innej strony.

Poza tym wypisz sobie rzeczy, w których jesteś dobry. Może nawet sam czasami nie zdajesz sobie z nich sprawy?

Sortuj wg