Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez brokenwing 18 wrz 2010, 08:26
Korba napisał(a):no właśnie mi też nie. mogę iść w koszulce nocnej? :mrgreen:

Tylko daj adres sklepu ,poproszę ich o nagranie z monitoringu :mrgreen:
brokenwing

przez _Pete_ 18 wrz 2010, 08:54
Pora ruszyć dupsko po chlebki bezglutenowe. Oczywiście chce mi się jak cholera...
_Pete_

przez Korba 18 wrz 2010, 08:57
już wróciłam :mrgreen:

mam belriso waniliowe, pyszunia.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 18 wrz 2010, 11:19
a ja bylem na zakupach i z sem i kuźwa o mleku zapomniałem :(
brokenwing

przez -asia- 18 wrz 2010, 11:25
_Pete_ napisał(a):Pora ruszyć dupsko po chlebki bezglutenowe. Oczywiście chce mi się jak cholera...

_Pete_,
ile kosztują takie chlebki? Nie są twarde? (jak ktoś np. ma problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi)
-asia-

przez polo 18 wrz 2010, 11:44
-asia- napisał(a):
_Pete_ napisał(a):Pora ruszyć dupsko po chlebki bezglutenowe. Oczywiście chce mi się jak cholera...

_Pete_,
ile kosztują takie chlebki? Nie są twarde? (jak ktoś np. ma problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi)

asia-a u Ciebie na czym dokładnie polegają te problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi?
trzymsie.pl - zapraszam na bloga o ukończonej drodze wyjścia z nerwicy (objawy wegetatywne, lęki i natręctwa), piszę tam jako paolo jones, z chęcią odpowiem na pytania

przez -asia- 18 wrz 2010, 11:51
polo napisał(a):
-asia- napisał(a):

_Pete_,

asia-a u Ciebie na czym dokładnie polegają te problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi?

Bolą – zwłaszcza przy gryzieniu, nie mogę gryźć niczego twardego ani pokarmów, które wymagają długiego przeżuwania, często nie mogę otworzyć szerzej buzi, przy otwieraniu żuchwa mi jakby zbacza z toru, wcześniej były trzaski. Jak otworzę buzię i dotknę stawy po obydwu stronach to są jakby spuchnięte, takie guziki. Zakładam szynę relaksacyjną na noc, nie ziewam szeroko, jem często produkty przemielone, w każdym razie takie, których gryzienie nie obciąża stawów, w ciągu dnia wciąż się pilnuję i nie zaciskam szczęk, nie żuję gumy. A i tak mam z nimi problemy - najbardziej dają mi się we znaki w związku z pogodą - gdy jest wietrznie (czapka to u mnie podstawa), przy przechodzeniu frontów.
-asia-

przez _Pete_ 18 wrz 2010, 11:58
-asia- napisał(a):

_Pete_,

Za 2 zapłaciłem dzisiaj prawie 15 zł (sic!). Starczą na dwa dni. Nie są twarde, wręcz są bardziej miękkie niż zwykły chleb, więc spokojnie możesz spróbować.
_Pete_

przez Misiek_NL 18 wrz 2010, 12:00
A czemu są lepsze od zwykłego chleba ??
Misiek_NL

przez -asia- 18 wrz 2010, 12:05
_Pete_, dzięki, no to kosztują tyle ile ja płacę za razowce na zakwasie w ekologicznym. :roll: Spróbuję. ;)

Misiek_NL, są lepsze dla tych, którzy cierpią na nietolerancję glutenu (alergię bądź celiakię).
-asia-

przez _Pete_ 18 wrz 2010, 12:06
One nie są lepsze. Nie zawierają glutenu, którego nie toleruję.

Dobra, koniec buszowania na necie, czas się zabrać za sprzątanie mieszkania. :P

[Dodane po edycji:]

-asia- napisał(a):_Pete_, dzięki, no to kosztują tyle ile ja płacę za razowce na zakwasie w ekologicznym. :roll: Spróbuję. ;)

Misiek_NL, są lepsze dla tych, którzy cierpią na nietolerancję glutenu (alergię bądź celiakię).

To sporo płaciłaś, dziwne. Ja płaciłem coś koło 5 zł.
_Pete_

przez -asia- 18 wrz 2010, 12:14
_Pete_, ok. 5 zł, to dość tanio faktycznie. :shock: może te, które ja kupowałam były większe? :D ja w sumie już nie patrzę nawet na cenę tylko na to czy będę mogła je pogryźć. :(
miłego sprzątania. :D
-asia-

przez Korba 18 wrz 2010, 12:37
ogórki kiszone, mniam :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Korba 18 wrz 2010, 12:41
bardzo. ale kiszone, nie konserwowe :D
Pieprz-i-vanilia