Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Guzik 15 wrz 2010, 22:03
Ja dziś miałam plan idealny pójść na badanie głowy na oddział ratunkowy a mnie tam wyśmieli jak powiedziałam że mi mózg pływa i nawet im pokazałam co robi że tak pęcznieje, ja nie wiem czy oni myśleli że żartuję a ja naprawdę nie mogę się uczyć!! a w sobotę mam egzamin a oni mi mówią że mam iść do lekarza rodzinnego i on mnie skieruje do neurologa albo psychiatry. Fantastycznie! I dwa miesiące mam się jeszcze męczyć kiedy ktoś mi w końcu pomorze a ja już nie mogę. Nikt mi nie chciał pomóc a ja cierpię i później jeszcze pani z tego oddziału na ulicy mnie widziała po kilku godzinach i się pytała czy nadal mózg mi wypływa! A ja nawet nie mówiłam że wypływa tylko że pływa!! I już mi jest tak niedobrze że mam wrażenie że zaraz zwymiotuję albo się przewrócę i do tego się trzęsę i uczyć nie mogę. Tragedia. Beznadziejny dzień, jutro pójdę do lekarza po skierowanie do kliniki bo z tym bólem niedługo zwariuję.

przez -asia- 15 wrz 2010, 22:07
Korba, Kasiu, ale fajnieeee... Też chcę na jogęęęę!!!! :mrgreen: Obiecałam sobie, że jak znajdę w końcu stałą pracę to się zapiszę. :D
A wiesz, ja też tak mam - jak na sesji kiedyś terapeutka poprosiła, żebym zamknęła oczy i coś tam sobie wyobraziła to nie mogłam - ja w ogóle nie lubię mieć jakoś zamkniętych oczu, zaczynam je wtedy otwierać, kręcić się, jestem jeszcze bardziej niespokojna. To dziwne uczucie.
-asia-

przez Misiek_NL 15 wrz 2010, 22:08
Guzik, Nie przejmuj się ja mam tak z oczami że czasem mam nierówne troche źrenice... i też wszyscy mnie olewają ;)
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Guzik 15 wrz 2010, 22:12
Ale nierówne źrenice chyba nie są takie problematyczne? A ja się przejmuję bo naprawdę nie mogę się uczyć! A oni mi nie chcieli pomóc! I jeszcze ze mnie kpili!

przez Misiek_NL 15 wrz 2010, 22:15
Trochę są problematyczne bo przez to wkręcam sobie różne poważne zchorzenia i tylko na tym jestem skupiony...
Misiek_NL

przez chojrakowa 15 wrz 2010, 22:15
Misiek_NL, o przepraszam bardzo, ja cię nie olałam ;)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Misiek_NL 15 wrz 2010, 22:17
chojrakowa, Tak... Chodziło mi raczej o domowników moich :)
Misiek_NL

przez chojrakowa 15 wrz 2010, 22:17
Misiek_NL, ano, chyba, że tak
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Guzik 15 wrz 2010, 22:26
Misiek_NL napisał(a):chojrakowa, Tak... Chodziło mi raczej o domowników moich :)

Hmmm... ale że w domu nikogo niezbyt ruszają Twoje źrenice? A lekarze coś mówili o Twoich źrenicach? O moim cierpieniu raczej osoby z którymi mieszkam nic nie wiedzą, ale myślałam że lekarze mi pomogą na tym oddziale. Miałam ochotę tylko żałośnie się rozpłakać jak wyszłam z gabinetu, odesłali mnie do domu abym cierpiała dalej a jak później się okaże że to apogeum guza to wtedy się przejmą.

przez kochanie 15 wrz 2010, 22:29
a mi jest dzisiaj smutno, bo moi rodzice po 2 tygodniach spokoju znowu zaczeli pić no i znowu są awantury ... ;// a ja głupia przez te dwa tygodnie sie cieszyłam, że moja matka sie zmieniła i naprawde mnie pokochała.... co za naiwność.. to tyle..

przez Misiek_NL 15 wrz 2010, 22:32
Do lekarza jeszcze nie dotarłem... ale chyba się wybiorę do okulisty bo TK głowy miałem robione i wyszło dobrze więc chyba do neurologa nie ma sensu...
Misiek_NL

przez linka 15 wrz 2010, 22:34
Misiek_NL, byłeś z tym u neurologa i okulisty?
Guzik - no ale prawda jest taka, ze to co opisujesz to objawy psychiczne. Idź do lekarza ogólnego, poproś o skierowanie do neurologa i idź do psychiatry. Na pogotowiu nikt z marszu nikomu nie zrobi CT ani Tomografii....na takie badania się czeka.....
Poza tym, wierz mi, tutaj co drugiej osobie (mi też) wydawało się, że ma guza mózgu........NIE MA....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kochanie 15 wrz 2010, 22:38
Guzik napisał(a):Ja dziś miałam plan idealny pójść na badanie głowy na oddział ratunkowy a mnie tam wyśmieli jak powiedziałam że mi mózg pływa i nawet im pokazałam co robi że tak pęcznieje, ja nie wiem czy oni myśleli że żartuję a ja naprawdę nie mogę się uczyć!! a w sobotę mam egzamin a oni mi mówią że mam iść do lekarza rodzinnego i on mnie skieruje do neurologa albo psychiatry. Fantastycznie! I dwa miesiące mam się jeszcze męczyć kiedy ktoś mi w końcu pomorze a ja już nie mogę. Nikt mi nie chciał pomóc a ja cierpię i później jeszcze pani z tego oddziału na ulicy mnie widziała po kilku godzinach i się pytała czy nadal mózg mi wypływa! A ja nawet nie mówiłam że wypływa tylko że pływa!! I już mi jest tak niedobrze że mam wrażenie że zaraz zwymiotuję albo się przewrócę i do tego się trzęsę i uczyć nie mogę. Tragedia. Beznadziejny dzień, jutro pójdę do lekarza po skierowanie do kliniki bo z tym bólem niedługo zwariuję.

ale o co chodzi z tym, że mózg Ci pływa?? tzn czy mogłabyś to jakoś inaczej opisać? masz zawroty głowy czy cos takiego?? dawno się to zaczęło?? a lekarzami sie nie przejmuj, niewielu jest dobrych i z powołaniem. Ja np poszłam wczoraj do lekarza, bo mi wszedł kleszcz w brzuch i chciałam zeby wyjęła mi to co jeszcze tam zostało (bo wczesniejsama sobie wyjmowałam, ale nie udało mi sie do końca). No i ta pani doktorr powiedziała z oburzeniem, że ONA NIE JEST ZOOLOGIEM I W OGOLE NIE MA CZYM WYJĄĆ MI TEGO KLESZCZA!! I nawet nie raczyła obejrzec tego miejsca, a była tam doś głeboka ranka.

przez Guzik 15 wrz 2010, 22:41
linka napisał(a):Guzik - no ale prawda jest taka, ze to co opisujesz to objawy psychiczne. Idź do lekarza ogólnego, poproś o skierowanie do neurologa i idź do psychiatry. Na pogotowiu nikt z marszu nikomu nie zrobi CT ani Tomografii....na takie badania się czeka.....

Ale ja nie mogę już czekać, nie mam już siły, nie wyobrażam sobie czekać dwóch miesięcy na wizytę u psychiatry, jak on mi pomoże? nie poradzę sobie na uczelni, nie wiem jak udało się mi zaliczyć większość egzaminów w tym roku, poproszę skierowanie na oddział a tam jest diagnostyka i terapie i nie wiem co jeszcze, tam powinni zrobić mi badanie głowy prawda? Wiem że na oddziale zamkniętym robią takie badania więc na nerwicowym może też? I nie musiała bym tak bardzo długo czekać, i może tam by mi pomogli i doprowadzili do jakiegoś normalnego stanu abym mogła normalnie funkcjonować bo teraz to jest jakaś wegetacja i z każdym dniem tylko narasta moja niemożnościowa frustracja.

Sortuj wg