Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gusia 27 lis 2006, 14:38
Witaj Kecaj :P
No ładnie .ładnie----dwie imprezki...czyli weekend udany ;)
Wstyd sie przyznac ,ale ja wczoraj dochodziłam do siebie :oops: .a co se będę żałowac...
Dzionek ok,zaraz obiadek,lekcje z małym i wuruszam na spacerek(nareszcie),czuje taką wewnętrzną potrzebę... ;)
Lusi napisał(a):Ja też nie wytrzymam.

Wytrzymasz Lusi,nie bedzie tak źle...
Pozdrawiam ciepło :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Kecaj 27 lis 2006, 14:56
witam Cię Gusia !!!!!!!!
to pewnie też byłaś na Andrzejkach skoro dochodziłaś do siebie,A pewno co tam sobie żałować żtcie jest tak krótkie i ciężkie że trzeba raz po raz poszaleć - prawda
Zaszaleliśmy i koniec jak się znajdzie znów jakaś imprezka to znów pójdziemy no nie. :D
A jak na śląsku pogoda ????? też taka mgła u nas to chyba cały dzień będzie tak ponuro

przez gusia 27 lis 2006, 15:15
Pogoda super u mnie,świeci słonko,w nocy była okropna mgła-->nic nie było widac :roll: ,ale juz jest ładnie.
Kecaj napisał(a):jak się znajdzie znów jakaś imprezka to znów pójdziemy no nie.

Hehe,no ja ostatnio zrobiłam w Off-topicu imprezę,ale nie miałam zbyt wielu gości ;)
Trzymaj się Kecajku w ten mglisty u Ciebie dzień.
Buśka :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kecaj 27 lis 2006, 15:28
Będę się trzymał :D :D :D
pogadaliśmy i już lżej co tam pogoda jak nie dziś to jutro też przyjdzie do mnoe słoneczko,może to z twoich stron :oops:

Pozdrawiam Cię też cieplutko

przez maiev 27 lis 2006, 17:18
chyba moge tu też napisać?? już się trochę rozbestwiam tu na tym forum ale dalej czasem się czaję czy już coś mogę czy nie - tak już mam

wracajac do tematu - dzisiaj robię wszystko żeby się nie zabrać za to za co powinnam. Mam napisać pracę o Domach Pomocy Społecznej i aż mnie odrzuca. Nie wiem czy mi się dziś uda a termin się zbliża. matko, ale mam lenia... Pozdrawiam i miłego dnia, albo nawet samych miłych dni (chyba że to przesada) :)
"I need a new version of me..."

przez Kecaj 27 lis 2006, 19:48
Witaj u nas i znami --- maiev :D :D :D

To Cię dopadł ładny leniuch u mnie również coś takiego się pojawia ale przed zabraniem się do roboty mała drzemka i biorę sie za prace jak mnie dopada znów leń - to sobie troszkę odpoczne i dalej do roboty,a w końcu jak się złapie odpowiednią nutke to nawet zapominam o tym że coś takiego lenia miałem np.przed godziną.,i pracuje aż się sam dziwie bez przerw :D Uda Ci się napisać prace tylko staraj się zapomnieć o tym leniu.Temacik chyba moim zdaniem bardzo fajny i chyba stale aktualny
Maiev pisz do nas a jest nas tu chyba 5 osób to sobie wzajemnie pomagamy,robimy taką naszą terapie :D

Pozdrawiam Cię z Mglistego Poznania :(
pa pa pa :oops:

przez EWUCHA 27 lis 2006, 20:08
WITAM WSZYSTKICH czy ja tez mogłabym sie przyłączyć :?:
ewucha

przez Kecaj 27 lis 2006, 20:18
Cześć Ewucha :D
no pewnie że możesz razem będzie nam rażniej i milej a i tematów i doświadczeń więcej :D :D :D

Witaj w naszych mocnych szeregach--- my to jak Komandosi - sory -i komandoski się nie poddajemy tylko idziemy śmiało do przodu :P

Pozdrawiam :lol:

przez EWUCHA 27 lis 2006, 20:36
Kecaj bardzo dziękuje zaczne od jutra :P Myślę ze wyklikam się tu u was i choć troche mi przejdzie ,jutro ide do lekarza bo niemoge wytrzymać z samą sobą pozdrawiam wszystkich pa
ewucha

przez Kecaj 27 lis 2006, 21:05
I pewno że się wyklikaj tzn.wygadaj a będzie Ci lżej :D
Tu są same fajne dziewczyny które służą pomocą i oczekuja też pomocy od innych :D
A ja to taki że tak powiem "rodzynek" tylko jeden facet :oops: ,ale jest fajnie.Ale się podbudowałem ,myśle że moje dziewczyny mnie za to nie skarcą :D

Pozdrawiam Pa Pa Pa

[ Dodano: Wto Lis 28, 2006 5:57 am ]
Tu Kecaj :D :D :D
Te bużki to na dobry dzień dla wszystkich moich nerwusków :oops:
No i znów do pracy ale damy radę co tam praca ,mała rzecz my mamy większy problem ze zdrowiem i dajemy radę :D

POZDRAWIAM i MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ--- Pa Pa Pa :P

przez Lusi 28 lis 2006, 11:17
Chodźcie wszyscy do nas. Piszcie o tym co dobre i o tym co okropne.
Wczorajszy dzień jakoś przetrzymałam, dzisiaj też chyba wytrzymam.
Kecaj, mamy do pogadania. Co to znaczy "moje dziewczyny"??? To TY jesteś nasz bo nas jest więcej. Jak będziemy chciały to Cię schrupiemy (jak modliszki)
Sukienka jeszcze nie wybrana. Jedną oddałam, zostały mi trzy. We wszystkich wyglądam świetnie (moim zdaniem). Potrzebuję kogoś, kto by mnie w tych sukienkach obejrzał i doradził. Chyba muszę poczekać na męża ale jak on będzie mnie oglądał, to nie wiem jak to się skończy. hi hi
A pracę muszę zmienić. Nie dam rady do wiosny. Tylko czekam jak bedą chcieli wypchnąć mnie na bezpłatny - to takie modne w dzisiejszych czasach. Prędzej będa mnie musieli zwolnić niż pójdę na bezpłatny.
U mnie w biurze wogóle nie ma centralnego, mam grzejniki elektryczne. Dziewczyna, która pracowała tu przede mną musiała siedzieć w kurtce bo powiedzieli jej, że zużywa za dużo prądu. Więc przestała wogóle grzać. Ja jestem zmarźlak, jeden grzejnik mam włączony na okrągło a drugi wtedy kiedy siedzę w biurze. Czekam kiedy każą mi oszczędzać. Powiem im, żeby sami sobie siedzieli w zimnie, każę im pocałować mnie w dupę i pójdę. I już nie wrócę.
KONIEC
ExModerator

przez gusia 28 lis 2006, 11:43
Dzieńdoberek wszystkim :P
Kecaj,no TY to jednak przyciągasz ;) ,juz tu mały haremik powstaje..hehe.
Powiem WAM,że wczoraj pierwszy raz od trzech tygodni ......wyszłam z domu :oops: ,kurcze,czułam tak wielką potrzebę jak nigdy.Oczywiście nie sama i niedaleko ale i tak się cieszę,a dzis spróbuję isc dalej.Doszłam do wniosku że nie mogę sobie pozwolic nawet na dwudniowe"zastoje",bo potem mam niezły problem z wyjściem :?
Więc dziś,mimo mgły(Kecaj,dzis u mnie mglisto),idę sobie i nie odpuszczę.
Ale pierdoły piszę...

Lusi napisał(a):Powiem im, żeby sami sobie siedzieli w zimnie, każę im pocałować mnie w dupę i pójdę.

Tak im właśnie powiedz Lusi,wszedzie szukają oszczędności...ech...
Kiedys pracowałam w niedużym butiku,i tam też tak NAs traktowało szefostwo,idiota(szef),farelkę przyniósł,nie wiem po co....bo kiedy tylko wchodził -zaraz wyłanczał.

Idę kochani lepic pierożki ;)
Życzę miłego dzionka i ....trzymajcie kciuki za mój spacer(mam nadzieję bezlękowy) :oops:
Buziaki.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez meskalina 28 lis 2006, 13:18
moj dzisiejszy dzien jest do d***y, brakuje mi sensu w zyciu
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez Kecaj 28 lis 2006, 14:23
Witajcie ???? to już nie wiem jak pisać :D Ale co tam -Moj piękności :D

Meskalina --- co się dzieje,poddajesz się nie ja nie wierze że nie dasz rady
Jak już dziś nie wyrabiasz to powiedz sobie że wieczorek będzie piękny a jutro słoneczko zaświeci i Meskalinka się nie podda :D
Gusia - oddaj słoneczko bo wczoraj swieciło u Ciebie a co mnie jeszcze nie dotarło :( Co do "Haremiku" to raczej nie Jak mogę tak dzielne dziewczynay zamykać w moim pałacu :D

KAAAAAAASSSSSSIIIIIIUUUUUU !!!!!!! gdzie ty jesteś? :oops:

Sortuj wg