Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Misiek_NL 11 wrz 2010, 20:43
Ja tak myślę o każdej rzeczy którą zrobię... ;)
Misiek_NL

przez Korba 11 wrz 2010, 20:59
ja też się umyłam.... i nawet zrobiłam sobie peeling na ryjka i na ciało (karmelowo-cynamonowy mniam)
może jak troszkę się dopieszczę, ułatwi mi to wychodzenie do ludzi....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Misiek_NL 11 wrz 2010, 21:13
też się zaraz umyję ;)
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 11 wrz 2010, 21:14
Oo to dzisiaj jakis dzien upièkszania siè :D ja rowniez zastosowalam piling i kàpiel w algach-smierdzà okrutnie ale...podobno majà zdzialac cuda. :yeah:
Zaglàdam jednym okiem na festiwal w Opolu-ale boze!!!!co za okropienstwo :hide: chlop juz mi zdàzyl zasnàc!!!a jakis czub podrobil piosenkè "Jak jedwab" Roz Europy...koszmar jakis.ach-20 lat temu to byly festiwale :105:
wovacuum

przez Valeria 11 wrz 2010, 21:29
wovacuum napisał(a):Oo to dzisiaj jakis dzien upièkszania siè :D ja rowniez zastosowalam piling i kàpiel w algach-smierdzà okrutnie ale...podobno majà zdzialac cuda. :yeah:
Zaglàdam jednym okiem na festiwal w Opolu-ale boze!!!!co za okropienstwo :hide: chlop juz mi zdàzyl zasnàc!!!a jakis czub podrobil piosenkè "Jak jedwab" Roz Europy...koszmar jakis.ach-20 lat temu to byly festiwale :105:

pililng kochana najlepszy i najtanszy oliwka +sol kuchennea robisz mieszankewcierasz.spłukujesz ciało gładkie jak dupcia niemowlaka;):P

przez Misiek_NL 11 wrz 2010, 22:33
No to ja już też wykąpany... ;)
Misiek_NL

przez Roberrrto 12 wrz 2010, 00:22
Mój dzień właśnie się kończy - idę spać. I jak się znowu nie wyśpię, to jutro będę gryzł :evil:
Dobranoc :zzz:
Roberrrto

przez Valeria 12 wrz 2010, 00:31
słodkich snow wszystkim zycze:)

przez puszekokruszek 12 wrz 2010, 06:33
Valeria napisał(a):
wovacuum napisał(a):Oo to dzisiaj jakis dzien upièkszania siè :D ja rowniez zastosowalam piling i kàpiel w algach-smierdzà okrutnie ale...podobno majà zdzialac cuda. :yeah:

pililng kochana najlepszy i najtanszy oliwka +sol kuchennea robisz mieszankewcierasz.spłukujesz ciało gładkie jak dupcia niemowlaka;):P

Dla mnie najlepsza jest śmietana z solą, wypilingować się i człowiek gładki jak jedwab ;)
żem wstała wcześnie bo się mi śniło, że dziś poniedziałek i do roboty trzeba iść. Nic, pije kawę i se paznokcie zrobię bo w połamanych wstyd iść
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez LukLuk 12 wrz 2010, 08:49
Chłodno, ale słoneczko świeci .. Pogoda prawie idealna na "wojaże".

.., ale Jestem jakiś zamuł od rana :( mętlik w głowie, i uczucie dziwności towarzyszy mi od rana.
Nawet zmierzyłem Sobie ciśnienie: 145/95, puls: 130.

Taka myśl mi dzisiaj przyszła, że Moje życie podzieliło się na dwa epizody: ten przed ostatnim atakiem nerwicy a po ataku. Tak jakbym wszystko zaczynało się na nowo i znów uczuł się żyć. (Miałem wiele ataków w życiu, ale ten ostatni był chyba najostrzejszy)

Zapraszam forumowiczów na porannego fajeczka :p

przez Roberrrto 12 wrz 2010, 09:54
LukLuk napisał(a):Zapraszam forumowiczów na porannego fajeczka :p

A częstujesz
LukLuk
? Bo jeśli tak, to ja chętnie... :105:
Wyspałem się. Tak pięknie się wyspałem, że nawet brak słońca mi nie przeszkadza. Ciepło jest, to pewnie znów pójdę na jakąś pieszą wędrówkę. A tak w ogóle to Dzień dobry :D
Roberrrto

przez Korba 12 wrz 2010, 10:09
Gdzie jest Moja Haniaaaa? :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez PhilosophyOfLife 12 wrz 2010, 10:41
przeczytajcie to-
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1265 ... omosc.html

paranoja,az sie wracac do kraju nie chce czytajac o takich pomyslach:)
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 12 wrz 2010, 10:49
PhilosophyOfLife, tak wlos siè jezy na glowie jak siè czyta takie rzeczy..ale cos takiego juz kiedys bylo w Polsce i nazywalo siè to w jèzyku potocznym"Bykowe",w latach 70-tych bodajze panowie ;ktorzy nie byli dzieciaci do 30 roku zycia,wlasnie cos takiego placili.

ja tam nie wracam-juz rok temu postanowilismy,ze nie i koniec.Tu mamy pracè,bardzo dobre warunki bytowe,ja teraz smigam do szkoly a wièc jest wizja zmiany pracy na lepszà.
Rzàd W Polsce jest chory-wczoraj widzialam w tvp jak Kaczynski jakies bzdury opowiadal pod Palacem Prezydeneckim...nie nie to jest jakas paranoja i jeszcze do tego ci "obroncy krzyza".
wovacuum

Sortuj wg