Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 22:12
No ok, zamykając kwestie zwierzaków. Człowiek Nerwica jak powiedziala Wiola, zieje nienawisciom, uwzial sie, skoro tak nienawidzi ludzi to po kiego tu siedzi i przeszkadza?
Wujek_Dobra_Rada

przez PhilosophyOfLife 05 wrz 2010, 22:13
Deathtrip, a gdzie ten Czlowiek_Nerwica bo ja nie widze go :-|
PhilosophyOfLife

przez wovacuum 05 wrz 2010, 22:14
PhilosophyOfLife, mozna kochac,mozna-ja tez bardzo kocham mojà mamè i myslè ,ze moja cora rowniez tez tak mocno kocha mnie.Uwazam caly ten spor,za jedno wielkie niedogadanie siè stron.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Balbina^^ 05 wrz 2010, 22:14
Wszyscy piszą żebym zrobiła imprezę :smile: No ok, zrobię, ale jeśli jebnęę tam na atak to będzie na Was!
Jeśli ktoś z Was będzie 18 września w moim mieście (wiecie jakim) to zapraszam :smile:

PhilosophyOfLife
- współczuję Ci tego co Twoja mama Ci powiedziała. Masakra. Myślę, że jutro będzie tego bardzo żałować, nawet jeśli sama ostatnio przechodzi różne zaburzenia. Nie fajnie naprawdę... Ale zaraz się przeprowadzasz, dasz radę.

Wiecie co, dopiero doczytałam o co Wy się kłócicie. Patrząc obiektywnie to się KOMPLETNIE nie zrozumieliście. Wujek niepotrzebnie najechał na uczucia Hani (mój kot jest dla mnie jak dziecko) i nie zrozumiał jej porównania (pisząc o matce chciała pokazać siłę swoich uczuć), a Hania nie zrozumiała że Wujek chciał jej dać do zrozumienia żeby się nie wieszała, że to nie pretekst. W efekcie wyszła kaszana a nie fajnie ! :-|
Balbina^^

przez eufrozyna 05 wrz 2010, 22:17
Długo nie udzielałam się na tym forum, ostatnio po skasowaniu konta byłam tylko obserwatorem, ale jak widzę coś takiego to mnie szlag trafia i muszę się wypowiedzieć.

Deathtrip ma racje, zostal obrażony i słusznie walczy o swoje. Naskakujecie i napadacie na niego. Szklany człowiek nie dostał osta za „kretyna”. Obraża i co? I NIC.

Człowieku nerwico, Darek, Dareczku gdzie sprawiedliwość się pytam?
eufrozyna

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 22:18
Co nie zmienia faktu, że Czlowiek Nerwica nie ma jaj,zeby sie wypoiwiedziec nawet.

[Dodane po edycji:]

Balbina^^, Madziu moja kochana. Ale nie podkreśla się dramatyzmu mówiac ''matka by zdechła'' i porównjąc ją do szczura. No kochani. To jest przgięcie.
Ostatnio edytowano 05 wrz 2010, 23:49 przez depresyjny86, łącznie edytowano 2 razy
Powód: sam nie masz jaj,caly czas pisalem,zresztą zajrzyj na pw,mam nadzieje,ze juz wszystko sobie wyjasnimy
Wujek_Dobra_Rada

przez shadow_no 05 wrz 2010, 22:20
Obraża i co? I NIC.

eufrozyna, przewiń kilka stron. Przyznałem mu upomnienie słowne.
Przypominam o poście Aleks: post359489.html#p359489
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 22:22
shadow_no, Ja nie zasłużylem nawet na słowne. A dostałem zwykłe.
Ostatnio edytowano 05 wrz 2010, 22:28 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: To oceniają funkcyjni
Wujek_Dobra_Rada

przez PhilosophyOfLife 05 wrz 2010, 22:22
Deathtrip, e tam przegiecie?Male piwo po obiedzie :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez Balbina^^ 05 wrz 2010, 22:24
Deathtrip napisał(a):
Balbina^^, Madziu moja kochana. Ale nie podkreśla się dramatyzmu mówiac ''matka by zdechła'' i porównjąc ją do szczura. No kochani. To jest przgięcie.

Ja rozumiem, ale weż pod uwagę że Hania jest teraz w złym stanie psychicznym, przechodzi załamanie po starcie ukochanego zwierzęcia i uniosła się bo ją zdenerwowałeś. Widzisz, ona chciała pokazać Ci swoją miłość do szczurka, kocha go tak mocno jak my możemy kochać nasze matki- bezwarunkowo. Może żle to ubrała w słowa, ale to zapewne przez wzburzenie i stan emocjonalny w jakim się znajduje. Spójrz obiektywnie. Nie dogadaliście się i tyle- podajcie sobie graby na zgodę i już. Każdy chciał dobrze i dupa Wam wyszła.
A Hania już śpi pewnie, moje Słonko malutkie :-|

p.s. Nazywanie kogoś kretynem też jest nie fajne. Albo przydzielacie osty każdemu albo WCALE.
Balbina^^

przez Valeria 05 wrz 2010, 22:27
http://bitwaokrzyz.pl/
dla rozluznienia atmosfery:)
dobranoc ....dzieci lubia misie..misie lubia dzieci:P

przez depresyjny86 05 wrz 2010, 23:50
Sprawa z Deathtripem została rozwiązana,prosze powróćmy już do tematu.
:)

przez Wujek_Dobra_Rada 06 wrz 2010, 01:21
Tak. Temat zakończony. Wszystko wyjaśnione. Nie wracajmy do tego co było powyżej. Ja naprawdę nie wróciłem tutal, żeby siać zamieszanie. Przykro mi, że to wszystko się stało.
Wujek_Dobra_Rada

przez -asia- 06 wrz 2010, 07:13
Ja też lubię szarość... - zwłaszcza jak mam jechać do dentysty, więc błagam: niech pada przez cały dzień, a przynajmniej niech będzie pochmurno, bo się wtedy wspaniale czuję i moja głowa ma się dobrze!!!!! Kocham taką pogodę... :yeah:
-asia-

Sortuj wg