Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez szklanyczlowiek 05 wrz 2010, 20:28
A czy ja uzylem Twojego nicka? Pisze ogolnie wyraznie zaznaczajac, ze nie powinno byc klotni i zaden chamski wpis nie powinien byc tolerowany. To ze admin nie reaguje to juz inna sprawa. Obojetnie kto ma jaki nick dotyczy tak samo obojetnie kto go pisze. Wszystkie kretynskie wpisy sa na identynczym poziomie. I jeszcze za to dostaje opiernicz, wstyd panie admin.
Ostatnio edytowano 05 wrz 2010, 20:32 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nazywanie obojętnie kogo kretynem, nie jest wg mnie oznaką apelowania o tolerancję i zwalczanie chamstwa.

przez PhilosophyOfLife 05 wrz 2010, 20:34
Mialam kolejna konfrontacje z Matka.Wyzwala mnie od starych bab,do mojego M sie czepia,ze nygus.Wmawia mi ,ze jestem nieszczesliwa,robi psycholke i na mnie chce nasylac szpital.Najlepsze to to,zebym sie zdecydowala czy slub czy dziecko czy cos tam,nie pamietam.Jakim prawem wogole bedzie mi mowic co mam robic?Do kur...nedzy?Mam 28 lat.Wypomina mi,ze tyle przeszla ze mna,ze rozwod,ze jakis kolejnych chlopakow.Poprostu wszystko!Tyle ze mna przeszla,ze inne matki to przy Niej zero.Ona taka biedna jakby musiala wychowywac niewiadomo jakiego bekarta,cpunke,narkomanke itd.Ciekawe co by zrobila gdybym chora powaznie byla?Pewnie oddala do domu dziecka.Wogole zal.Przez Nia czuje sie bardzo zle,Nic nie warta.Jeszcze 12 dni.Niewiem jak wytrzymam.O losie daj mi sile!Juz chcialam do hotelu sie wyprowadzic,ale ceny z kosmosu;/
PhilosophyOfLife

przez Korba 05 wrz 2010, 20:36
niech się już ten dzień, ten weekend skończy.
jednak faktycznie, lepiej leźć do tej pracy i być tym robotem i udawać normalność.
zostawienie mnie samej sobie w domu bez obowiązków i bez nikogo jest dla mnie równią pochyłą, powolnym samobójstwem.
koniec z tym.
na szczęście październik niedługo, siostrzeniec wraca na studia. skończy się to zadręczanie się, może w pewnym stopniu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 05 wrz 2010, 20:39
chojrakowa, Tak, chciałaś pomóc. Dobra z Ciebie koleżanka. Nie bierz wszystkich słów do siebie. Jesteś wartościowym człowiekiem.
Obrazek
Główny Moderator

przez PhilosophyOfLife 05 wrz 2010, 20:51
Korba, ja tak samo zniesc siedzenia w tym chorym domu nie moge.Probuja ze mnie wariatke zrobic.Dusze sie...W tygodniu jest praca i dni szybko mijaja.Chce juz 18 wrzesnia;(Chce sie tylko wyprowadzacic i nie patrzec na matke..Wzielam 4 perseny.Zamulilo mnie lekko.
PhilosophyOfLife

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 21:00
Jeszcze Człowiek nerwica dał mi ostrzeżenie po tym, jak poprosiłem go żeby zainterweniował. Nie no masakra.
Ostatnio edytowano 05 wrz 2010, 21:23 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wujek wiesz za co dalem Ci osta?za to ze sam zachowales sie chamsko,zamiast wszystko wyjasnić.
Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 05 wrz 2010, 21:01
szklanyczlowiek, przyhamuj troszkè mlody czlowieku-mowiàc na kogos kretyn -sam o sobie wystawiasz nie najlepsze swiadectwo....
Krwiopij myslè,ze nie zrozumieliscie siè z Wujkiem-i wyjasnijcie to sobie..szkoda by bylo ciekawie zapowiadajàcej siè znajomosci prawda??luz kochani luz.

a co do dnia-a posiedzielismy sobie z malzykiem w ogrodzie-u nas powrot lata normalnie-piwko dobre wypilismy i jakos ten dzien mija sobie spokojnie...Jutro szkola i po poludniu praca.Wlasnie usilujè czegos nauczyc :mrgreen: Cièzki mam ten przyszly tydzien...az trochè mam stresa :twisted:
wovacuum

przez *Monika* 05 wrz 2010, 21:03
Korba, No, ja tez nie nawidzę weekendów, lepsze łazenie do pracy. Nie czujenad sobąpresji obowiązków w domu. Może dlatego,ze pod skrzydłami rodziców jestem, mieszkam jeszcze z nimi. Ciekawe czy wyprowadzka odmieni moją sytuację.

Mówisz o siostrzencu,że wraca na studia. Z tego powodu skończy sie w pewnym stopniu zadreczanie? Czy coś źle zrozumiałam?
Obrazek
Główny Moderator

przez wovacuum 05 wrz 2010, 21:03
Deathtrip, a mowilam Ci mowilam...nie wierzyles..
Ostatnio edytowano 05 wrz 2010, 21:26 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Jestem ciekawy co mówiłaś i na czyj temat...jeżeli na mój to zapraszam na priv.Po drugie Wujek nie dostał bana tylko ostrzezenie...wiec nie rozpaczajcie tak.
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 05 wrz 2010, 21:10
Monika1974, kiedy sie wyprowadzasz?
PhilosophyOfLife

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 21:36
Czlowiek Nerwica - duzo rzeczy wiem. Oj duzo. A Twoje zachowanie jest poprostu zachowaniem zwyklego tchórza. Zamiast pomóc to przeszkadfzasz. Taka jest rola moda? Chyba nie... To, że szklanyczłowiek nie wychodził z domu 5 lat i ten ''kretyn'' mu się wymsknal mozna jeszcze mu wybaczyc. Ale ty? Nie masz za grosz honoru.
Wujek_Dobra_Rada

przez ALEKS*OLO 05 wrz 2010, 21:37
Ludzie! albo podyskutujecie sobie na ten temat na PW albo ja Wam nagrody po kolei wręcze. Koniec offa!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Misiek_NL 05 wrz 2010, 21:38
Deathtrip, Chciałeś pomóc.... Ale wyszło na to że obraziłeś uczucia innych... I teraz masz do wszystkich pretensje ??
Misiek_NL

przez *Monika* 05 wrz 2010, 21:38
PhilosophyOfLife, Nie wiem, moje mieszkanko sie robi dopiero. Papiery, bo to tak jak z budową , pozwolenia, zezwolenia itp. Projekt mam. A potem dopiero środek, wszystko od podstaw. Chciałbym już na wiosnę się wprowadzić. To jeszcze potrwa. Ech.......
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg