Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 18:53
Krwiopij napisał(a):Nie no tak fatalnie to jeszcze nie bylo...Wszystko mnie przygnębia,stupor,fuga,jak zwal tak zwal.Spowolnienie psychoruuchowe to sie chyba zwie.
Powieszę się dzisiaj-to tani,łatwy i skuteczny sposob.
Wpadnie ktos na pogrzeb?Kto jest z trojmiasta?
Lubię biale lilie..

Hanka. Impulsem do wieszania się ma być fakt, że zdechnął szczur? Co ty wypisujesz wogóle. Kolejna sprawa, jesli źle zrobisz sobie szubienice to chamsko się udusisz, a to nie będzie przyjemne... A co Twój facet robi? Nie ma go przy Tobie?
Wujek_Dobra_Rada

przez Korba 05 wrz 2010, 19:02
trochę więcej szacunku dla uczuć innych..... :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 19:02
Dziewczyno, to ty licz się ze słowami. Jeśli Twoja matka stoi na równi ze szczurem to jest Twój problem, natomiast nie życzę sobie, żebyś obrażała moją. Nie znam Cię, to fakt. Słyszałem już różne absurdy, ale to co napisałaś bije wszystko na głowę. Nie mam zamiaru się kłucić. Chciałbym Ci tylko wybić kretyński pomysł wieszania się z głowy...
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 05 wrz 2010, 19:04
Deathtrip, jak na razie to Ty obraziłeś uczucia Hani, a nie ona Ciebie.
Za kogo Ty się uważasz, żeby oceniać, co ma prawo być powodem do rozpaczy a co nie? Zapomniałeś na jakim forum jesteś???
Pomyśl czasem, zanim napiszesz....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 19:08
Ja rozumiem, że jest jej smutno po stracie zwierzaka. Ale jeśli to ma być chociażby w 1% impuls, żeby się powiesić? Nie miałem na celu obrażanie jej. Natomiast to ona zrobiła to z premedytacją. Zwierzęta zdychają - tak się to nazywa. Ale obrażanie mojej matki to już przesada.

Aha, jeszcze jedno. Poprawna polszczyzna się kłania. Tutaj masz przykład.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1ad53
Wujek_Dobra_Rada

przez Korba 05 wrz 2010, 19:23
Deathtrip, na 100% takich impulsów składa się bardzo wiele rzeczy, nie zawsze namacalnych. naprawdę warto czasem poświęcić więcej niż 5 sekund, zanim się oceni czyjeś postępowanie. możesz niechcący dołożyć się do jednej setnej tego procenta.

[Dodane po edycji:]

Aha, jeszcze jedno. Poprawna polszczyzna się kłania. Tutaj masz przykład.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1ad53

daruj sobie już....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 19:29
Korba, To, że dziewczyna ma problemy ze sobą, nie usprawiedliwia jej aby móc obrażać moją rodzinę.
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 05 wrz 2010, 19:37
Deathtrip
No masz wpierdol za Hanię od chojrakowej :evil:
A tak serio, nie masz prawa oceniać jej ani tym bardziej jej uczuć. Ona użyła porównania dotyczącego Twojej matki nie w celu zasugerowania, że ona zdechnie, albo jest nic niewarta, tylko żeby uświadomić ci, jak wielkie są jej uczucia dla tego szczurka, jak bliski on jej jest/był. Jeżeli nie jestes na tyle inteligentny, żeby odczytać tak proste przesłanie, to proponuję konsultować wszystkie pisane tu posty z kimś o większym intelekcie. Możesz być także oświeconym ignorantem, ale sama nie wiem co gorsze.
Najgorsze jest zdecydowanie to, że albo przez niezrozumienie albo podłość bardzo kogoś zraniłeś BEZ POWODU i wcale tego nie żałujesz.
Amen.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez *Monika* 05 wrz 2010, 19:39
Deathtrip, chodzi o to,ze wszyscy tu mamy klopoty z uczuciami i emocjami. Każdy z nas inaczej przeżywa smierć pupila, matki, znajomego.
Nasze reakcje są różne. Ale potrafmy chociaż zrozumieć to, co może odczuwać ktoś po stracie.
Pewnie nigdy nie doswiadczyłeś śmierci swojego pupilka.

Człowiek w żalu reaguje bardzo impulsywnie , jest zrezygnowany i rozdrazniony.
Jak ktoś nigdy nie miał prawdziwej rodziny, rodziną i przyjaciólmi był szczurek................wszystko mówi samo za siebie. Trochę szacunku i zrozumienia.
Obrazek
Główny Moderator

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 19:43
chojrakowa, Przykro mi, że Twoja inteligencja nie jest wystarczająca, abo pojąć co napisałem. A chciałem to ująć najprościej jak mogę. No nic. Widać, że i to jest za dużo. Tak więc powtarzam: przeraża mnie to, że dla kogoś zdechły szczur może być na równi ze śmiercią człowieka. Czy tego nie kumasz? Mam to narysować? Nie miałem na celu ranienia kogokolwiek. Ale nie jesteś na tyle bystra, żeby doczytać, iż to było bardziej z troski, żeby wybić jej z głowy ten głupi pomysł. Widać się myliłem. To naprawdę smutne.

[Dodane po edycji:]

Miałem psa i świnki morskie. Przyszedł czas i na nie. Oczywiście było mi smutno ale poszedłem do lasu, żeby zakopać, a nie wieszać się. No kochani, zwierze nie będzie nigdy na równi z człowiekiem.
Wujek_Dobra_Rada

przez Korba 05 wrz 2010, 19:50
Deathtrip, i dalej jedziesz po ludziach jak popadnie. Sprawia Ci to przyjemność? :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez chojrakowa 05 wrz 2010, 19:52
Deathtrip napisał(a):chojrakowa, Przykro mi, że Twoja inteligencja nie jest wystarczająca, abo pojąć co napisałem. A chciałem to ująć najprościej jak mogę. No nic. Widać, że i to jest za dużo. Tak więc powtarzam: przeraża mnie to, że dla kogoś zdechły szczur może być na równi ze śmiercią człowieka. Czy tego nie kumasz? Mam to narysować?

Najlepiej sobie na czole.
Chodzi mi o to, że po prostu nie wypada mówić takich rzeczy osobie, która tak czuje. Empatia to się nazywa - i pisz co chcesz, może jestem tępa, ale wrażliwa, w przeciwieństwie do ciebie. Nie mogłeś swojego przerażenia zachować dla siebie, skoro jej jest teraz ciężko.
I nie obraziła Twojej matki, chyba mi nie zaprzeczysz?

przez Wujek_Dobra_Rada 05 wrz 2010, 19:53
Korba, Ja się tylko bronię. Chojrakowa wjechała na mnie. Niech sobie pojezdzi na konisiu, a mnie zostawi.
Administratorze. Jeśli to widzisz to zagrzmij. :roll:
Ostatnio edytowano 05 wrz 2010, 19:55 przez Wujek_Dobra_Rada, łącznie edytowano 1 raz
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 05 wrz 2010, 19:54
Korba, przyzwyczaiłam się, całe życie po mnie pojeżdżali.
Ale trudno, to forum ma być wsparciem, a nie, że jedna osoba pisze jak jej źle, a druga na to, że ogólnie to chyba ją poj ebało i że to co czuje to jakaś porażka.

Sortuj wg