Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez -asia- 05 wrz 2010, 10:47
U mnie też zimno jak nie wiem co, wypiłam barszcz czerwony to się trochę rozgrzałam, próbuję czytać, ale mnie migrena dopadła przed @ i w ogóle wściekła jestem. :evil: A jutro kolejna wizyta u dentysty, zostały już same najgorsze największe plomby do wymiany, echhh... :roll:
-asia-

przez MARIAN1967 05 wrz 2010, 11:41
Piękny dzień dzisiaj .Słoneczko świeci,co prawda trochę chłodno ale za to powietrze rześkie aż się chce oddychać i żyć .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez -asia- 05 wrz 2010, 12:06
MARIAN1967 napisał(a):Piękny dzień dzisiaj .Słoneczko świeci,co prawda trochę chłodno ale za to powietrze rześkie aż się chce oddychać i żyć .

Ja tam wolę chmury, lekki deszczyk, zero wiatru - taką łagodną pogodę. :twisted:
-asia-

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 05 wrz 2010, 12:32
jestem dziś leniwy na maxa .Chce mi się jeść ,ale nie chce mi się robić :)
Wiec idę do "karzełka" taka pijalka :) na piwko Ciechan i goloneczkę . LOG OFF idę szamać :D
brokenwing

przez 19_latek 05 wrz 2010, 12:35
Ja dzis zle sie czuje, ciagle mi zimno, nie wyspalem sie, musze skoczyc po jakies witaminy do apteki, moze sie zmusze i zrobie kiedys morfologie krwi i tarczyce bo lekarz mi zalecil zrobic badania juz w tamtym roku jednak boje sie ze zwymiotuje albo zemdleje podczas pobierania krwi...
19_latek

przez nerwusek1008 05 wrz 2010, 13:12
Ja dzisiaj od rana jestem BARDZO rozdrażniona, wszystko mnie wkurza, nawet jakieś błahostki... Wybieram się jutro na pobranie krwi, w celu zbadania tarczycy. Mam nadzieję, że wyniki będą dobre :smile:

przez -asia- 05 wrz 2010, 13:36
to chyba jakiś sezon na pobieranie krwi. :shock: :P Ja jutro odbieram wyniki, z wielką nadzieją, że są lepsze.
-asia-

przez *Monika* 05 wrz 2010, 13:48
-asia-, Ja badalam krew i siuśki. Wszystko ok, poza malymi odstepstwami w rozmazie czyli wzorze krwinek białych. Ich procentowosć jest trochę w dolnych i górnych granicach normy.

A mi jest ciepło, pali sie w kominku. Zaraz zejdę na obiad. Mam cos do zrobienia na jutro do pracy....tylko jak zwykle wszystko odkładam.Dopiero jak wszystko jest na ostrzu noża...to się motywuję.
Obrazek
Główny Moderator

przez Balbina^^ 05 wrz 2010, 13:49
Mam kaca :?
Wczoraj wieczorem mi się nudziło i miałam ochotę gdzieś wyjść, więc się odwaliłam jak dzik na święto lasu, wsiadłam z M. do auta i pojechałam do mojej przyjaciółki i jej chłopaka na imprezkę- 40km od mojego domu :D
Byliśmy w lokalu, wypiliśmy po drinku, posłuchaliśmy muzyki, pogadaliśmy, a potem poszliśmy do większego lokalu na bilarda przy drinku i chipsach. Fajnie było :D
Umówiliśmy się z nimi na wyjazd do Zakopanego w styczniu... Myślicie że dam radę? :bezradny:
Balbina^^

przez -asia- 05 wrz 2010, 14:41
Monika1974 napisał(a):-asia-, Ja badalam krew i siuśki. Wszystko ok, poza malymi odstepstwami w rozmazie czyli wzorze krwinek białych. Ich procentowosć jest trochę w dolnych i górnych granicach normy.

To super, że ok. :smile: A co z tą procentowością i białymi krwinkami, o co konkretnie chodzi? Ja się muszę zebrać w końcu też na echo serca, bo miałam robione wiele lat temu, a przydałoby się zobaczyć jak tam się ma teraz moja zastawka mitralna, od dzieciństwa (a może od urodzenia) mi wypada, niby sporo osób ma tą wadę, ale występujące przez nią objawy dają mi się naprawdę we znaki. No i tak się zastanawiam, że może tu szukać przyczyny niedokrwienia i moich kłopotów z krążeniem, bo już nie wiem co z nim zrobić - zastygam. :evil: :pirate:

Madzia - dasz radę!!!! Zakopane w zimie - mmm... :105:
-asia-

przez Korba 05 wrz 2010, 16:28
Krwiopij, tak, ja rodzinuję z łóżkiem, poduszką, kołdrą - piękna z nas rodzinka :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Korba 05 wrz 2010, 16:57
nie wiem...
może to jakiś mechanizm autoobronny wypiera te uczucia.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Roberrrto 05 wrz 2010, 17:02
Krwiopij napisał(a):wszyscy sie pewnie "rodzinują".

Tak, na samotnym spacerze się naoglądałem pełnych i szczęśliwych (przynajmniej z zewnątrz) rodzin. Ale-mam chyba dzień dobroci i te pełne i szczęśliwe rodziny nie wzbudzały mojej niechęci.
Roberrrto

przez marcja 05 wrz 2010, 17:05
Macie nerwice i NIE CIESZY was to,ze jestescie w domu? Ja nie posiadam sie z radosci,ze wreszcie moge posiedziec w domu i nikt mnie nigdzie nie wyciaga.Dla mnie kazde wyjscie to katorga, bo gdzie nie pojde, tam sie dusze...:(

Sortuj wg