Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Balbina^^ 02 wrz 2010, 11:43
Robert- kurcze, jak zajebiście fajnie widzieć Cię w tak dobrym nastroju :D Nawet nie wiesz jak mnie to cieszy !
Teraz będzie już z górki, zobaczysz :tel2: Musi być, co nie?

Korba
- dobra jesteś :lol: Moja mama kiedyś w kapciach do supermarketu pojechała :lol: 8)
Nastrój na wczasach widzę miałaś średni, ale ja i tak Ci zazdroszczę :105:

Wstałam dziś po 8 rano, wpadła mama, znowu latałyśmy po urzędach... Za 5 dni zaczynam :hide:
Hmmm zakupy zrobione, w chałupie czysto... Co by tu robić? Wiem, poszukam notatek do szkoły i może się pouczę. Mam też trochę na necie do robienia- www itd. Gdyby nie to że ciągle czuję te spięcie głowy i karku :cry: A teraz walnę się na łóżko przed tv i zalegnę z gorącą czekoladą czytając 'Detektywa'. W dodatku ucho mnie coś boli i zęby ćmią. Czas wybrać się do psycha i zmienić cukieraski...
Balbina^^

przez linka 02 wrz 2010, 12:16
Byłam się umówić na terapię, ja mieszkam w cudownym mieście chyba....psychiatra bez czekania na termin wizyty i terapia na 16 września :great:
Do tego, poszperałam w necie i się okazało, że moja terapeutka, pani mgr. Aneta Suwaj posiada Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego - więc tak jakby jest profesjonalistką a ja mam tą przyjemność( powiedzmy) odbywania tej terapii za darmo :smile:
Tylko mówiła, żebym już nie przerywała....bo się NFZ burzy, ze jak ktoś przerwa to widocznie brakuje motywacji, bla bla bla, ale jak to określiła - chyba nam głowy za to nie utnie i mnie wpisała w swój terminarz.
Poza tym byłam wczoraj w kinie, na Shreku - film taki se, poprzednie części były lepsze, na zakupkach i całkiem dobrze spałam. No a dziś cóż....pierwsza tabletka Seronilu na bańkę i lecimy..... a w sobotę rano, umrę ze strachu....samolot :hide:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez PhilosophyOfLife 02 wrz 2010, 12:49
hejka:) wczoraj doslownie padlam po pracy :mrgreen: szybko po 22 do lozka i zasnelam sama chyba po 10 minutach.Co mnie cieszy.Gorzej,ze po 3 h sie obudzialam bo mnie mdlilo cosik.Oczywiscie wzielam chyba 1/4 zolpidemu i poszlam w kime.Obudzil mnie dudniacy budzik o 6;20.Nawet fajne sny mialam ,tak wiec nie bylo zle.Jeszcze dzis praca do 22 i jutro wolny wieczor:D
Najgorsze,ze wokol chorzy wszyscy,a mnie mecza mdlosci i problemy z zoladkiem;/ Mam lekki katar,krostki zaziebieniowe pod nosem;/I wogole w zeszly pt czulam ,ze grypa mnie rozklada,ale przeszlo i w sobote czulam sie juz zdrowo.Mozliwe,ze teraz wylazi cos znowu,ale w postaci problemow gastrycznych.Afty na szczescie sie zagoily same po tygodniu gdzies.
PhilosophyOfLife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Roberrrto 02 wrz 2010, 13:33
Zły dzień. Baaardzo zły dzień..
Ale zmusiłem się do wyjścia i poczłapałem do mojej ''ulubionej'' fryzjerki (wredna baba). Myślałem, że zejdę w tym fotelu, powietrza mi brakło, i jeszcze 2 minuty tego brzęczenia tą cholerną maszynką, a dokonałbym masssakry... W ogóle znów mnie zbudzono bladym świtem i teraz padam na ryj, a wieczorem musze wyjść i być w miare rozsądnej kondycji intelektualnej.
ps.
Linka, masz zajĘbisty avatarek
ps2.Kto reflektuje na kapuśniaczek, bo właśnie się gotuje?
Roberrrto

przez basia03 02 wrz 2010, 14:02
i tak.......... cały misterny plan popołudniowy poszedł w piz........u
ale nie będę siedziała w domu i jęczała o nieeee!!!!!!
basia03

przez Korba 02 wrz 2010, 14:12
a ja będę dziś siedzieć w domu i jęczeć, jak tylko wrócę z pracy....
odbiję sobie cały tydzień trzymania w ryzach tego wszystkiego w środku...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez TheGrengolada 02 wrz 2010, 18:01
Śniło mi się, że mój lekarz nie chciał mi przepisać większej dawki leku i wymigiwał się jakimiś przepisami, które mu tego zabraniają. Wczoraj dużo myślałam o zwiększeniu dawki, mam wrażenie, że to dobre rozwiązanie. Generalnie dziś bardziej nerwicowo niż depresyjnie.

przez Balbina^^ 02 wrz 2010, 19:22
Ksiądz z mojej ex parafii zrobił dziecko na pielgrzymce jakiejś babce co już ma trójkę swoich :pirate: :mrgreen:
A najśmieszniejsze jest to, że jak chodził po kolędzie to mnie pouczał o życiu, o rodzinie, o wartościach bla bla :mrgreen: :lol: Ludzie myśleli że to ploty, że gdyby to była prawda to by go biskup przeniósł i w szkole by nie uczył... A tu pyk 1 wrzesień i księdza ni ma- jak kamfora :lol: A wczoraj czytałam w Newsweeku że ok 10-15 % polskich księży ma dzieci.
Balbina^^

przez *Monika* 02 wrz 2010, 19:38
Balbina^^, No i dobrze, powinni się żenić, zakladać rodziny, dawać przykład jak należy żyć w rodzinie. Wtedy nie szerzyłoby się kurestwo. Przecież to mężczyźni z krwi i kości. Pastorzy mają żony, prawosławni księża też mogą się żenić. Przed święceniami mają się określać czy chcą mieć żonę czy nie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Balbina^^ 02 wrz 2010, 19:45
Ja też myślę że powinni mieć rodziny :smile: Ale jeśli ksiądz prawi mi tutaj o życiu w czystości, o tym że seks jest zły, że trzeba mieć swoją moralność, a rok póżniej okazuje się że zapylił jakąś dzieciatą mężatkę na pielgrzymce no to przecież opada... ręce opadają normalnie :bezradny: :mrgreen: Powinni zmienić te prawo kościelne.
Generalnie nie mam nic do księży- śmieszy mnie tylko jak wypowiadają się np o małżeństwie, dzieciach czy o seksie- a co oni mogą o tym wiedzieć z książek? :roll:
Balbina^^

przez *Monika* 02 wrz 2010, 19:50
Balbina^^, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Misiek_NL 02 wrz 2010, 23:14
Są księża z powołania i z wyboru... ;)
Misiek_NL

przez puszekokruszek 03 wrz 2010, 09:00
Popijam kawke, popalam papieroska i szukam roboty
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Roberrrto 03 wrz 2010, 09:30
Kawa, papieros oraz depresja na deser.. Do biblioteki muszę iść, bo karę zapłacę-a nie chce mi się. Znowu jestem niewyspany-się wczoraj pochwaliłem w wątku dot spania, że tak pięknie zasypiam-i dupa, pół nocy się wierciłem.
Roberrrto

Sortuj wg