Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Zenonek 02 wrz 2010, 09:16
rober6666,

widze, ze humor coraz bardziej dopisuje :P ?

Milo na to patrzec. :D

przez rober6666 02 wrz 2010, 09:30
oj "zatruło' by sie chetnie grzybkami jak przed 20 laty....... :D :D
Tylko teraz , z tak zrytym łbem to penie w pasach by sie skończyła taka zabawa,hehehehehehe
Robert
Dopisuje , dopisuje !!!
Zaje.biste uczucie wstac i ukladać w glowie plany tego, co by tu do wieczora zrobić. A nie zastanawiać sie czy dam rade do wieczora dociągnąć, czy czasem juz nie dzis spotkanie z tirem i gdzie w ogóle jest mój synek?U mamy u teściów ?
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez basia03 02 wrz 2010, 09:35
rober6666, mówię o prawdziwych grzybkach,nie halunach,te są mi póki co obce,chociaż nie wiem czy czasem moje stany nie są odzwierciedleniem tego jakbym po nich była.
Powiem więcej , jestem w pracy i nie beczę , dzisiaj jest jakiś cudny dzień !!!! urrrraaaa
basia03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 02 wrz 2010, 10:04
no gdzie ten cudny dzień jest, no gdzie? u mnie go nie ma.
czuje się dennie mimo ładnej opalenizny, wszyscy w pracy pieją, jak ładnie i jaka wypoczęta muszę być...
a ja się zmuszam do uśmiechu.

acha - przyszłam dziś do pracy w dwóch różnych butach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto to przebije? :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez basia03 02 wrz 2010, 10:07
Korba, wczoraj zapytałabym tak jak Ty .
Może sen to sprawił, może moje kochanie,może plan na grzybobranie, nie wiem ,ale przyszedł sobie mój dobry dzień i póki co jest :)
basia03

przez ALEKS*OLO 02 wrz 2010, 10:08
Korba napisał(a):
acha - przyszłam dziś do pracy w dwóch różnych butach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto to przebije? :mrgreen:

buhahahahaha Korbuś :lol: :lol: :lol: dobra jesteś ! :lol: :lol:
Jak tam wywczasy? Poderwałaś jakiego Turka ? :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 02 wrz 2010, 10:26
ALEKS*OLO, obraz dopiero odbiorè na swièta jak bèdè w Polsce-za cholere nie chce sie zmiescic do zadnej walizki,a do samolotu tak po prostu zapakowanego -nie mozna zabrac :roll: No...a na swièta jedziemy autokarem-samoloty cos nawalajà zimà i Polacy koczujà na lotniskach-takze spokojnie bèdè mogla go zabrac :D nareszcie.
U mnie ok-zaczèlam szkolè,bardzo intesywny roczny kurs jèzyka.Jest cholernie cièzko,ale za to swietna mièdzynarodowa zbieranina ludzi i atmosfera :D tak wièc teraz wieczory spèdzam z ksiazkami a nie na necie.No i dobrze :mrgreen: Samopoczucie dobre,bez "efektow specjalnych". Korba, mialam nadziejè,ze wypoczèlas -a tu ciach,mowisz ze samopoczucie jeszcze gorsze niz bylo???to smutne cholera..
Pozdrawiam wszystkich. ;)
wovacuum

przez Misiek_NL 02 wrz 2010, 10:27
Ja kiedyś poszedłem do szkoły bez plecaka... ale to już dawno było :)
Misiek_NL

przez puszekokruszek 02 wrz 2010, 10:39
I u mnie ani widu tego cudownego dnia :roll: powinnam już stracic nadzieję, że zadzwonią w sprawie roboty bo to już czwartek ale jak głupia sie łudzę(bo mieli zadzw w przyszłym tyg a ten sie jeszcze nie skończył, czyz nie? :roll: )
Normalnie nien moge o niczym innym mysleć,szlag już mnie trafia. Niechże ten tydzień już się skończy to zabiorę się na porządnie za szukanie roboty a nie takie "nie ma co bo może jeszcze zadzwonią" :evil:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Korba 02 wrz 2010, 10:41
ALEKS*OLO, całe szczęście oba są czarne, mają równe obcasy i oba mają wycięte czubki... mogło się pomylić, no.....:mrgreen:
Wywczasy jak pisałam, pięknie, gdy pominąć kwestie mojego samopoczucia.
Turka? Przez cały tydzień spotkałam jedynie dwóch przystojnych Turków.... Nie było na czym oka zawiesić....
A poza tym na samobójczy nastrój jakoś nie próbowałam jeszcze podrywać :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

wovacuum, cóż zrobić.... sama nie wiem, czy to kwestia leków, terapii, czy mojego chorego umysłu. ale robię wszystko, żeby sobie pomóc, tyle że efektu brak.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez miniSD 02 wrz 2010, 10:59
1. Prysznic
2. Śniadanie
3. Kawa i jakiś film
4. Miasto(muszę zanieść lapka do serwisu, mały szoping :mrgreen:, spotkac się z kumpelą)
5. Obiad
6. Prysznic
7. Film & druga kawa
8. 17:00 idę do kumpla na piwo & obgadać sprawy biznesowe :roll: (mam 10% udziału w jego firmie, trzeba bić się o swoje, a co :lol: )
9. 22:00 Chwiejnym krokiem wracam do domu, przez dwa kilometry pieszo wytrzeźwieję
10. Kolacja
11. Prysznic
12. Telefon do mojego miejmy nadzieję przyszłego boya :mrgreen:
13. Film
14. Lulu :mrgreen: :lol:
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

przez Misiek_NL 02 wrz 2010, 11:17
Fajnie że potrafisz tak sobie zorganizować dzień... i się tego trzymać...

Ja ostatnio mam z tym problem :(
Misiek_NL

przez miniSD 02 wrz 2010, 11:24
Misiek_NL napisał(a):Fajnie że potrafisz tak sobie zorganizować dzień... i się tego trzymać...

Ja ostatnio mam z tym problem :(

I fajnie i niefajnie bo jeśli już mam wszystko zaplanowane czasami zaczyna się to sypać bo coś np. dojdzie, coś się zmieni, coś zniknie i wtedy idzie już tylko spontan. Kiedyś miałem wszystko zaplanowane co do minuty, przestawiałem sobie nawet zegarek o 10 min do przodu, żeby czuć presję czasu. Chodziłem jak strzała, czasami nawet biegałem. To nie była fobia, żeby nie było :lol:

Idę wziąć (dodatkowy) prysznic, ktoś się przyłączy? :lol: :mrgreen:
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

przez 19_latek 02 wrz 2010, 11:35
Dzis pierwszy dzien szkoly, nowa klasa, lekki stres ale dam rade :D Wieczorem silownia i spotkanie z kumplami jakos przezyje :D
19_latek

Sortuj wg