Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 31 sie 2010, 19:30
jacas, nieźle :lol: wyspałeś się chociaż? ;)

przez jacas 31 sie 2010, 19:47
nie ;f ciagle ziewa, :bezradny: do tego nie mam soczewek i jutro na rozpoczecie pojde slepy :8):
jacas

przez Balbina^^ 31 sie 2010, 19:49
jacas napisał(a):nie ;f ciagle ziewa, :bezradny: do tego nie mam soczewek i jutro na rozpoczecie pojde slepy :8):

To kup sobie na sztuki u optyka, miesięczne oddychające kosztują ok 45zł. A na Allegro na sztuki są nawet za ok 9zł sztuka, tygodniowe.
Balbina^^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TheGrengolada 31 sie 2010, 20:07
A propos soczewek... czy nie macie wrażenia, że ich założenie powoduje derealizację? Taką prawidłowość u siebie obserwuję i się zastanawiam, czy przypadkiem czegoś już sobie nie wmawiam ;)

przez basia03 31 sie 2010, 20:09
mój dzisiejszy dzień się kończy ,wzięłam procha i spadam lulu z kurami ,dobranoc kury na noc,karaluchy pod poduchy
basia03

przez jacas 31 sie 2010, 20:13
Balbina^^ napisał(a):
jacas napisał(a):nie ;f ciagle ziewa, :bezradny: do tego nie mam soczewek i jutro na rozpoczecie pojde slepy :8):

To kup sobie na sztuki u optyka, miesięczne oddychające kosztują ok 45zł. A na Allegro na sztuki są nawet za ok 9zł sztuka, tygodniowe.

optyk otwarty od 10 a rozpoczecie na 8:30 ;p

[Dodane po edycji:]

TheGrengolada napisał(a):A propos soczewek... czy nie macie wrażenia, że ich założenie powoduje derealizację? Taką prawidłowość u siebie obserwuję i się zastanawiam, czy przypadkiem czegoś już sobie nie wmawiam ;)

nic takiego nei zauwazylem :shock:
jacas

przez Balbina^^ 31 sie 2010, 20:23
TheGrengolada napisał(a):A propos soczewek... czy nie macie wrażenia, że ich założenie powoduje derealizację? Taką prawidłowość u siebie obserwuję i się zastanawiam, czy przypadkiem czegoś już sobie nie wmawiam ;)

Ja noszę 3 miesięczne, więc tak rzadko je zakładam że nie zwracam uwagi :smile: Ale raczej nie. Mnie to raczej derealizacja łapie bez nich- bo nic nie widzę.
Balbina^^

przez TheGrengolada 31 sie 2010, 20:57
A okulary? Mi sie teraz przy nich strasznie kręci w głowie... dlatego wolę już tę derealkę na dzień dobry i dobranoc przy manewrach z soczewkami (na dobranoc nawet jest trochę większa, chociaż tutaj trochę od siebie może dodać zmęczenie). Uwielbiam mój rozumek - zawsze musi sobie znaleźć dobry powód do deralizacji ;)

przez mikamika 31 sie 2010, 21:20
TheGrengolada napisał(a):A okulary? Mi sie teraz przy nich strasznie kręci w głowie... dlatego wolę już tę derealkę na dzień dobry i dobranoc przy manewrach z soczewkami (na dobranoc nawet jest trochę większa, chociaż tutaj trochę od siebie może dodać zmęczenie). Uwielbiam mój rozumek - zawsze musi sobie znaleźć dobry powód do deralizacji ;)

ja kiedys kupilam sobie nowe okulary fajne, drogie, ale mialam przy nich wlasnie deralizacje, w glowie sie krecilo, bylo mi niedobrze, nic nie moglam jesc. Niestety, nie moglam ich nosic. Dlatego nosze do tej pory okulary z podsatwowki, ale tylko po domu bo w nich jest ok a nawet jak na probe zakladam inne to kręcioła i lekka derealka a tak to w soczewkach chodze. Jak zmienie soczewki na inny rodzaj (inna firma) to tez mam deralizacje i mi niedobrze, tylko jedną firme moge, tą do ktorej sie przyzwyczailam.
mikamika

przez jacas 31 sie 2010, 22:09
ja nosze soczewki acuvue oasys i wydaje mi sie ze nie moglbym nosic soczewek miesiecznych lub 3 miesiecznych bo w moje teoretycznie mozan nosic bez przerwy 2 tyg a ja jak sie raz w nich przespie to jak wstane mi sie kleja oczy i w ogole mam rozmyty obraz.. wiec musze zdejmowac na noc

[Dodane po edycji:]

http://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8 bardzo fajny filmik, polecam ;) rozwalil mnie 1 komentarz, ktorego autor mowil, ze wg filmiku komunisci to w sumie fajni ludzie, ktorzy budowali, jezdzili traktorami i rozpraszali zgrupowania walac palkami w tarcze wg tego filmiku :lol: w sumie true
jacas

przez kochanie 31 sie 2010, 22:22
mój dzisiejszy dzień.... brak mi słów... dobrze że już sie kończy................

przez TheGrengolada 31 sie 2010, 22:48
jacas, dzięki za link - szukałam dziś w całości, ale jakoś się za szybko poddałam :/

przez jacas 31 sie 2010, 22:56
TheGrengolada napisał(a):jacas, dzięki za link - szukałam dziś w całości, ale jakoś się za szybko poddałam :/

mi podeslal kumpel, moja dziewczyna mowi na niego "historyk" bo go jaraja takie rzeczy :D
jacas

przez TheGrengolada 31 sie 2010, 23:08
Mnie też jarają z racji wykonywanego zawodu (no jeszcze nie teraz, ale w przyszłości najprawdopodobniej wykonywanego) :P

Sortuj wg