Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 27 sie 2010, 16:58
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez nieidealna 27 sie 2010, 18:10
TheGrengolada, ale już Ci nic nie lata prze oczami.?
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez Balbina^^ 27 sie 2010, 18:20
Już nie wytrzymuję :cry: Boli mnie każdy centymetr ciała. Wszystko. Skręca.
Balbina^^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieidealna 27 sie 2010, 18:23
letnia/zimna kąpiel nie pomaga.?
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez Balbina^^ 27 sie 2010, 18:35
Mam tylko prysznic, wanna mi się już nie zmieściła :cry: A propo prysznica to wczoraj leżałam w nim płucząc się gorącą wodą (i to też nie bezpośrednio na brzuch- było jeszcze gorzej) i wyłam przez jakąś godzinę. Koszmar. Ale ciepła woda pomogła bo już chciałam po karetkę dzwonić- mam całe ręce w ranach bo je gryzłam z bólu.
Boli mnie nie tylko podbrzusze, ale najgorzej żołądek i klatka piersiowa- aż mi ciężko oddychać! Do tego głowa mnie zaczęła boleć (bo się stresuję, jak nie mogę wyłączyć sobie bólu to wpadam w panikę) i ząb mnie ćmi :cry: Ja pierd*lę.
Zawsze było spoko, a od tej Escapelle przeżywam katusze! Po cholerę ja to wzięłam, wolałabym ciążę :cry:
Balbina^^

przez nika_44 27 sie 2010, 19:28
jakasia napisał(a):pierwszy dobry dzień od nie pamięta kiedy...niesamowite uczucie.. co prawda w pracy spędziłam 11 h żeby dopiąć wszystko przed urlopem, ale robota szła jak złoto po prostu...

Nawet zaczęłam się cieszyć na myśl o wakacjach... :)

Jakasia życzę Ci jak najwięcej takich dni!!!

[Dodane po edycji:]

puszekokruszek napisał(a):Się doigrałam :roll: latałam wczoraj o 20 po całej łęcznej szukając dentysty który by mnie przyjął(nie było łatwe znalezienie takiego)-ząb rozbolał profesjonalnie, żadne prochy nie pomagały, było tragicznie. Dentka na szczęście znalazłam ale ból jakiego doświadczyłam na fotelu w trakcie borowania-bezcenny. Mimo wielu wizyt u zębologów w ciągu mojego życia takiej gehenny jeszcze nie doświadczyłam. Ale teraz nic nie boli :mrgreen: a dodatkowo jestem zaopatrzona w ketonal i antybiotyk-luz :mrgreen:
Wstałam sobie o 4 :roll: i jak nigdy jestem wyspana, powinnam częściej tak wstawać ;) Czytam sobie info na rozmowę w sprawie pracy ale jakoś nic mi do łba nie włazi. Więc proszę o kciuki w południe bo barrrrdzo bym chciała tą robote załapać

Puszekokruszek, to miałaś niezłą jazdę dzisiaj w nocy. Współczuje!!! A dentysta nie dał znieczulenia??? To nie ludzkie!!!!
Trzymałam kciuki za udaną rozmowę nt pracy?? Napisz szybciutko czy już coś wiesz??? Masz ją?????
Pozdrawiam!

ALEKS*OLO napisał(a):puszekokruszek, Bede trzymac :great: Zycze Ci zebyś dostała tą pracę !

Wstalam standardowo o 7, strasznie mnie boli brzuch od wczoraj, chyba @, w dodatku miałam okropny sen, śniło mi się ze byłam 3 razy pod rząd w ciąży i jakaś opieka społeczna zabrała mi te dzieci bo stwierdzili że skoro mam nerwice to nie mogę sie dziećmi opiekować :shock:
straszne to było, obudziłam sie wystraszona...

Aleks, po takim śnie to cały dzień zwalony. Jak mi się przyśni coś takiego przygnębiającego to często powracam myślami do takiego snu i zastanawiam się co mógł znaczyć.
Mam nadzieję, że jesteś już spokojna :D

Krwiopij napisał(a):Koszmary mnie dzis męczyly.Jezdzialam po Warszawie z kolegą z forum (ktorego wyglądu nie znam,bo nigdy go nie widzialam) i musielismy się ukrywac,bo jakis facet w przebraniu czarnego koziolka chcial nam zrobic elektrowstrząsy. :shock:

Krwiopij
, toż to prawdziwy horror... Wstałaś wystraszona i pewnie zmęczona???
Pozdrawiam! :D

esprit, a ten Okoński to gdzie przyjmuje????

przez nieidealna 27 sie 2010, 19:59
Balbina^^, pozostaje mi jedno: żyj.!.

przez TheGrengolada 27 sie 2010, 20:13
nieidealna napisał(a):TheGrengolada, ale już Ci nic nie lata prze oczami.?

Nie, nic mi nie lata przed oczami. Jakoś z tą głową to też sporadycznie już teraz.
Przepraszam za zamarudzenie :(

przez nieidealna 27 sie 2010, 20:26
hm. czasem podobno każdy musi pomarudzić.

przez Anonymous 27 sie 2010, 21:05
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez nika_44 27 sie 2010, 21:17
esprit napisał(a):nika_44, daj mi swój tel na pw to ci wyjaśnię co i jak. Poza tym straszna nedza wszystko mnie boli łeb kark plecy. Ciśnienie mi skacze i ogólnie jakiś lek mam k.....a nie wiem o co chodźi. Nawet benzo nie działa jak zwykle

Kurcze to fatalnie z Twoim nastrojem i ogólnie z samopoczuciem. Odezwę się na pw.

przez rober6666 27 sie 2010, 21:26
Esprit
......aaaaa, nie wiem juz co napisać.....
trzymaj sie
Szkoda że nie jestem w stanie odwdzięczyc Ci sie pozytywnym telefonem, ale nie potrafie nawet rozmawiać.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Alex1963 27 sie 2010, 22:04
Nawet benzo nie działa jak zwykle[/quote]

Poprostu musisz już zmienic na inne. Proponuję Lexotan. Ma długi okres półtrwania ok 24 godz a Afobam 6godz. . Ma dodatkowy plus , ze słabniej uzaleznia. Poproś lekarza o wypisanie zamiast Xanaksu...

A tak apropos to też się lecxzę u Okońskiego. Kiedyś u śp dr Wandzla... To był wspaniały lekarz....
Alex

przez nika_44 27 sie 2010, 22:06
rober6666 napisał(a):Szkoda że nie jestem w stanie odwdzięczyc Ci sie pozytywnym telefonem, ale nie potrafie nawet rozmawiać.
Robert

Robert, aż tak źle się czujesz???? Uszy do góry!!!

Espirit - ja biorę benzo + zoloft i jest ok. Funkcjonuję normalnie cały dzień.

Alex1963 napisał(a):A tak apropos to też się lecxzę u Okońskiego. Kiedyś u śp dr Wandzla... To był wspaniały lekarz....

O jakim Okońskim tu wspominacie?? Gdzie on przyjmuje??/ To psychiatra czy psycholog????

Sortuj wg