Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez -asia- 17 sie 2010, 20:17
Korba, cieszę się, szalejesz Kochana, znowu bardzo udana sesja w takim razie. :D :great:

Koszmarnie się czuję, pobierałam dziś 2 razy krew i jakoś dziwnie mi od tamtej pory - badania hormonalne (w tym dwa razy prolaktyna - przed i po obciążeniu). Głowa mi pęka i strasznie boli mnie lewy migdałek, nie mogę aż przełykać, poruszać szyją itp. :evil: Co ciekawe moją mamę też i aż dostała temperatury ponad 39 stopni. :pirate: :shock:
-asia-

przez Korba 17 sie 2010, 20:48
hmmm
jest u mnie jakaś duża awaria i nie ma wody w okolicy.... pod domem stoi cysterna z wodą pitną. pić co mam, ale...
w tej chwili mam to gdzieś, że nie ma tej wody, ale wiem, że rano będę wściekła (albo że dostanę ataku lęku, bo do pracy, a głowę trzeba umyć), niemniej mam to gdzieś i nie idę po tą wodę. oczywiście to z czystej przekory.
tak se myślę, że wystarczająco mam ciężko i nie będę po wodę z wiadrem latać, tak jak moi sąsiedzi... zachowują się jakby susza była, albo coś....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 17 sie 2010, 22:18
Korba, Jakbyś miała parę butelek z wodą mineralną...to no-problem. Zagrzejesz sobie rano, umyjesz włoski, chyba,że wkurza Cię takie bawienie się.
Ja sobie nie wyobrażam gdyby tu u mnie zaszła taka sytuacja, włosy mam do pasa, chyba wzięłabym sobie urlop ;)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 17 sie 2010, 22:29
mam króciutkie włosy, więc będę musiała sobie poradzić z dwoma butelkami wody. gazowanej :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 17 sie 2010, 22:58
Korba, dasz radę kochana.

Jestem wyrwana z rzeczywistosci. Tak sięczuję.
Znowu narasta we mnie napięcie, nie wiedzac dlaczego. Taka roztrzęsiona jestem wewnętrznie. Serce mi wali, mam poddenerwowanie. Ciężko mi się oddycha.
Mam już projekt do mojego nowego mieszkanka. To będzie pokój, łazienka, przedpokój i pokój z aneksem kuchennym, na poddaszu wszystko. NIby się cieszę, ale nie wiem czy kasy mi wystarczy.........
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 17 sie 2010, 23:02
uhuuu wróciła woda (trochę żółta) - wiedziałam, że bez sensu jest to latanie z wiadrami :mrgreen:

Monia, ja mam takie samopoczucie cały czas. nie wiem, co robić z tym gie...
Ciesz się na nowe mieszkanko, a wydatki sobie porozkładaj, nie musisz wszystkiego robić/kupować w jednym czasie.
Ja na przykład od 2 lat nie mam stołków w kuchni ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez jacas 18 sie 2010, 00:59
ktos chetny w cos pograc na kurniku ;)?
jacas

przez dogomaniaczka 18 sie 2010, 04:06
nie zbyt się dobrze ten mój dzień zaczyna..nawet wczorajszy się nie skończył..mój pies rzyga już 3 raz tak więc jeszcze nie zmrużyłam oka..jeszcze raz i budzę tatę i jedziemy do weta bo się martwię. eh nie chce mi się już teraz kłaść..co za noc..
dogomaniaczka

przez -asia- 18 sie 2010, 08:08
Mój dzień też niezbyt dobrze się zaczyna. :( Ciągle ból gardła, migdałków, chrypa, kaszel, ból głowy. :? A moja mama dalej ma temperaturę ponad 39 stopni, martwię się, ja nie pamietam kiedy ona ostatni raz chorowała, chyba 4 lata temu, przestraszyłam się, bierze leki przeciwgorączkowe, ale średnio pomagają. :( Jeśli tak dalej będzie to trzeba będzie wezwać lekarza.
Wstałam w dodatku w koszmarnym humorze, strasznie mi smutno, czuję się samotna, opuszczona, sama jak palec. Dzisiejszy dzień spędzę pewnie w łóżku, chciałabym sobie popłakać, ale nie potrafię.
-asia-

przez ALEKS*OLO 18 sie 2010, 08:11
:twisted: ależżżżżżżż mam dziś paaaaaałerrrrr :twisted: :twisted: <wali głową o ścianę> :twisted:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowmere 18 sie 2010, 10:14
jacas, mi się zdarza w litereaki grac,takze jak cos to pisz na gg i jedziemy z koksem ;]
Shadowmere

przez brokenwing 18 sie 2010, 10:18
ALEKS*OLO napisał(a)::twisted: ależżżżżżżż mam dziś paaaaaałerrrrr :twisted: :twisted: <wali głową o ścianę> :twisted:

Co twardsze ściana czy twoja głowa :) ?
brokenwing

przez Korba 18 sie 2010, 10:37
do pracy oczywiście spóźniona - o 10.00......
poranek minął nienajgorzej - bez potów i uderzeń gorąca.
ale jak przyszłam do pracy zdałam sobie, że wkurza mnie towarzystwo ludzi.
chcę do domu.
dziwne bardzo, że człowiek tak bardzo jest samotny, że aż ucieka od ludzi.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Piorunka 18 sie 2010, 10:37
Domiś jak tam piesek? mam nadzieję że wszystko już dobrze...powodzenia Kochana
Piorunka

Sortuj wg