Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez emb220 14 sie 2010, 21:15
ludziska pomozcie....

czuje ze zbliza sie kolejny atak, chyba za duzo mysle o tym co sie dzieje z moim ciałem i organizmem w srodku......
dostałam jakiegos dziwnego szczekoscisku, dusi mnie gula w gardle, nie wiem czy to ten Parogen to spowodował czy to moje urojenia jakies????
jak ja spac pojde?????? jeszcze dziecko mam małe w domu......
jestem kompletnie zdołowana. Mam jeszcze Xanax w zanadrzu, SR, ale nie wiem czy przy Parogenie mozna wspomoc sie takim lekiem zeby przeszlo????
co mam robic?? czuje sie tak mega napięta i poddenerwowana ze nie moge tego dluzej zniesc....

Czytałam na watku tego leku ze niektorzy mieli tak przez tydzien, dwa ale potem to mijało.....ja sie jednak boje tak czuc......chodze do pracy.....bede kompletnie do niczego...:((( cała sie trzęse od srodka
emb220

przez Korba 14 sie 2010, 21:21
emb220, spokojnie. mi się też pojawia przy moim leku szczękościsk jako skutek uboczny. musisz to przetrwać, skutki uboczne niestety bywają męczące na początku zażywania leku, czy świadomość tego nie pomaga Ci trochę?
co do Xanaxu przy parogenie, nie jestem lekarzem, zajrzyj do ulotki na pewno jest napisane z jakimi substancjami nie można łączyć.
wydaje mi się, że w ostateczności możesz wziąć, chociaż połówkę tabletki, sama świadomość Cię uspokoi, ale póki co może popróbuj innych sposobów, zrób sobie melisę, wyjdź na powietrze - każdy ma jakieś sposoby na opanowanie sytuacji lękowych.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez jacas 15 sie 2010, 01:28
jak zwykle tylko ja nie spie, spiochy ;)? akurat o tej porze czuje sie najlepiej zwykle
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 15 sie 2010, 01:33
Shadowmere, egzamin z polskiego..wszystko inne jakoś zaliczone ale to przede mną..chyba będę musiała pierwszy raz w życiu jakiś xanax wziąć czy coś.. :bezradny: a skąd wiesz że na mnie się isia mówi ? :DD

pisałam to 3 razy ( głupi komputer chłopaka który ma inaczej klawiaturę, a jeszcze po ciemaku <załamka> )
dogomaniaczka

przez GreenEye 15 sie 2010, 01:53
jacas napisał(a):jak zwykle tylko ja nie spie, spiochy ;)? akurat o tej porze czuje sie najlepiej zwykle

Nie tylko Ty ;)
ExModerator

przez dogomaniaczka 15 sie 2010, 01:55
GreenEye, Ty żyjesz!! bo na czacie to Cie już wogóle nie ma..:( taaak ja też nie śpię..i co by tu porobić..
dogomaniaczka

przez Korba 15 sie 2010, 01:59
kto śpi, ten śpi....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez jacas 15 sie 2010, 02:05
nie spicie bo macie ciekawsze zajecia czy nie jestescie spiacy :P?
jacas

przez dogomaniaczka 15 sie 2010, 02:09
ja to usnąć nie mogę..:(
dogomaniaczka

przez Korba 15 sie 2010, 02:12
a ja nie śpię bo nie spię... :bezradny:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez GreenEye 15 sie 2010, 02:21
dominika92 napisał(a):GreenEye, Ty żyjesz!!

Hehe, no tak, jeszcze :mrgreen:
jacas napisał(a): nie spicie bo macie ciekawsze zajecia czy nie jestescie spiacy ?

Ja po prostu nie jestem śpiąca, słucham muzyki, trochę czytam i tak mija dzisiejsza noc ;)
ExModerator

przez -asia- 15 sie 2010, 08:10
Ja też nie mogłam spać, co mi się w sumie rzadko zdarza, duchota w pokoju, pękała mi głowa, ciśnienie niziutkie.... :evil: :roll: A jak już zasnęłam to się często budziłam. :pirate: Śnił mi się mój ex ze swoją obecną dziewczyną. :pirate: Dobrze, że już dzień, szkoda, że ma być znowu taki gorący...
-asia-

przez PrzyStań 15 sie 2010, 08:20
Hello wszystkim, ja właśnie wróciłam z baletów, to element mojej terapii. Leków poprzedniego dnia wzięłam połowę mniej, przed wyjściem wcale. Bawiłam się rewelacyjnie. Zawiózł mnie taksówkarz, bo wybrałam się sama. Już duża ze mnie dziewczynka ;) całe 30 na karku siedzi. I wiecie co, to wyskakanie się było lepsze jak stos tych lekarstw, rozmów z psychoterapeutą ( choć wielki ukłon w jego stronę za ten wspólny pomysł ) Anaflanil dał mi kopniaka do życia lecz skierował na bezsenność. Zaś Pernazinum, Depakine Chrono i Tisercin wypoziomowały wzburzone fale :) Oby niedziela była dobrym dniem. We Wrocławiu jest teraz pochmurne i jest 22 st. Pozdrawiam

przez linka 15 sie 2010, 08:22
PrzyStań napisał(a):właśnie wróciłam z baletów, to element mojej terapii. Leków poprzedniego dnia wzięłam połowę mniej, przed wyjściem wcale

No to niezła terapia..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg