Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 14 sie 2010, 09:38
brokenwing, dzięki :D wypiję na pewno ;)

przez Korba 14 sie 2010, 09:42
budzę się, boli mnie ciało, boli mnie umysł, już nie mam siły.
patrzę na ten świat i wydaje mi się on jakimś światem zewnętrznym, równoległym do mojego.
ja jestem gdzieś poza.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dogomaniaczka 14 sie 2010, 13:07
wczoraj co chwila atak w drodze powrotnej..bylo okropnie..a za 2 tygodnie egzamin..a ja wciaz ledwo wychodze z domu :O
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 14 sie 2010, 13:15
Isia jaki egzamin? jak szkola w ogole?dalas sobie jakos radę?Bo caly czas trzymam kciuki :D
Shadowmere

przez isabella_28 14 sie 2010, 13:34
Witam!Dzis sobota ,wiec lenistwo:) Rano bylam w perfumerii i kupilam ulubione kosmetyi bo sie konczyly.Moj ukochany podklad it:)Pozniej pichcilam gulasz po wegiersku:)Wyszedl pyszny:)Do tego makaron i swieza salata:D
Samopoczucie moze byc,nie najgorzej,Wczoraj wieczorem mialam lekkie ataki paniki tzn uczucie zaciskania w gardle,dusznosci.
Po obiedzie chyba sie poloze i poogladam tv.Pozniej zrobie sobie peeling :great:
isabella_28

przez Piorunka 14 sie 2010, 13:53
Nawet jeśli Bóg dał nam wolną wolę (rozum) jednocześnie uwięził nas w pajęczynie uczuć.Dzięki temu że mamy rozum,a więc wolną wolę pajęczynę uczuć pleciemy sami.Kiedy uczucia i rozum splatają się w jedno giniemy w pajęczynie uplecionej przez samych siebie.
Piorunka

przez emb220 14 sie 2010, 14:23
witam,
jestem tu nowa....
mam nerwice lękową i jestem po pierwszej wizycie u psychiatry. Bylam wczoraj.
Dostałam leki na 2 miesiące o nazwie Parogen oraz Sympramol, ten drugi mam uzywac na noc 1 tabletkę. Parogen 1 tabl na dzień.
Czy ktos z was uzywał tych leków? jak się po nich, albo chociaz po jednym z nich czuliscie?? moja psychiatra natychmiast kazała mi zejsc z Xanaxu bo do tej pory uzywałam doraznie jedynie, powiedziała ze najwyzsza pora sie z nim pozegnac. Ja jednak cierpie na straszne ataki paniki i zastanawiam sie czy te leki są rownie skuteczne tak jak Xanax ktory mi zawsze bardzo pomagał i nie miałam po nich zadnych skutków ubocznych, nie uzaleznilam sie pomimo brania go przez 3 miesiące, sama go nawet odstawilam.....
Czy te tabletki o ktorych wyzej wspomnialam powodowały u was jakies skutki uboczne?? bede wdzieczna za kazdą odpowiedz.....
Ta nerwica juz mi zyc nie daje....:(
emb220

przez Shadowmere 14 sie 2010, 14:29
emb220, paromerck-parogen-t14415.html?hilit=parogen
tu masz caly wątek o tym leku.osobiście używalam go i bardzo mi pomogl-żaden xanax nie byl już potrzebny.
Shadowmere

przez -asia- 14 sie 2010, 15:26
Do mnie przyjechał właśnie kuzyn z zagranicy, wraz z rodzicami, niezapowidzianie, kocham takie niespodzianki. :pirate:
-asia-

przez Shadowmere 14 sie 2010, 15:28
-asia-, no to trzymam kciuki żebys wytrzymala :pirate: uwielbiamy rodzinne niezapowiedziane wizyty hehe..
Shadowmere

przez -asia- 14 sie 2010, 16:10
dzięki Haniu, przydadzą się... jak mogę to zmykam do swojego pokoju, ale nie bardzo mogę :pirate:
-asia-

przez jacas 14 sie 2010, 16:46
goraco..zdycham
jacas

przez emb220 14 sie 2010, 16:59
shadow--- tam chyba nikt nie pisze juz na tym wątku....
a mialas moze po tym leku jakies objawy uboczne?? nie wiem czy to jest przypadek czy moze rzeczywiscie tak jest ale dzis wzielam 1 tabl 20 mg i po 2 godz dostałam takiej biegunki ze myslalam ze zdechne....Wzielam Stoperan i na chwile obecną dobrze sie czuje, przeszlo, zastanawiam sie wiec czy spowodował to ten lek.....
Xanax działał na mnie super ale od tego ścierwa mozna sie uzaleznic wiec wole nie ryzykowac aby brac go dłuzej.....
Po nim nie mialam zadnych dziwnych objawów...
No i czy ktos z was mial moze po tym leku obrzęki, puchnięcia konczyn?? niedawno pozbyłam sie tego problemu bo zatrzymywała mi sie woda w organizmie i teraz nie chciałabym zeby problem wrocil przez antydepresanty...
emb220

przez jacas 14 sie 2010, 17:04
ja mialem biegunke po sertralinie :-|
jacas

Sortuj wg