Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 13 sie 2010, 14:16
wovacuum, Shadowmere, Magdaa, Dzięki dziewczynki za rady, napewno wypróbuję :D choć dziś mnie kocia mile zaskoczyła, po kilkugodzinnym pokazywaniu jaka to kuwetka jest "cool" ....skorzystała z niej <jupi> <hurra> xDD :yeah:
Wiecie co ześwirowałam na jej punkcie , gadam do niej jak do małego dziecka :lol: :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Magdaa 13 sie 2010, 15:24
Dominika- to może jakiś naturalny uspokajacz typu melisa? Jeśli jedziecie autem to zawsze możecie się zatrzymać. Weż zimną wodę ze sobą w butelce i jakieś gazety- zajmiesz myśli.

Aleks
- to normalne że tak mówisz do kota :smile: Moja też jest moją córcią, ma mamusię i tatusia a moja mama mówi do niej- chodz, babcia da mleczka :mrgreen: :pirate: Tak już jest :bezradny: :smile:
Magdaa

przez dogomaniaczka 13 sie 2010, 15:36
Magdaa, jak sie stoi to gorzej dla mnie :)

ALEKS*OLO, zapewniam cię że jesteś całkowicie normnala :D żebyś ty widziała co się dzieje u mnie w domu jeśli chodzi o psa :D nie dość że mówmy do niej to jeszcze za nią :D wariactwo :D a mój tata to nawet sie usuwa żeby pieseczek miał więcej miejsca w jego łóżku, mój chłopak też gada za nią i przykrywa kocykiem żeby zimno nie było :D jak ktoś tu jest nienormalny to moja rodzina :twisted:
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cookiecrisp 13 sie 2010, 17:35
Dzień dobry wszystkim (mam nadzieję ^^)
Ja byłam dziś w przychodni odebrać wyniki badań i dowiedziałam się, że moja krew gdzieś zaginęła w drodze do laboratorium :roll: i musieli mi pobierać drugi raz mimo że się tak boję igieł :<

przez Lajla 13 sie 2010, 18:03
Ja dzisiaj też miałam medyczną "przygodę", ale u dentysty. Mój dentysta wyjechał na urlop, a mnie musiał zacząć boleć ząb. No więc znalazłam sobie innego dentystę. Na dzień dobry powiedziałam jej, że mam nerwicę lękową i biorę leki uspakajające i antydepresanty. Ona zaczeła się głupio uśmiechać i gadać pokrętnie, że nie może mi dać znieczulenia, bo trzeba mieć zaufanie do lekarza itp. Odniosłam wrażenie, jak by była psychiczna. Ona zaczeła mi wciskać te wszystkie kity dlatego, że się bała dać mi znieczulenie ze względu na te tabletki. Od razu mogła mi powiedzieć o co chodzi, a nie gadać jakieś głupoty z zaufaniem. Wkurzyłam się, powiedziałam, że w takim razie dziękuje i wyszłam. Ale ząb boli :why:
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

przez dogomaniaczka 13 sie 2010, 18:06
Lajla, :( i tak jesteś dzielna ja bym w życiu się nie wybrała do dentysty..chyba że już bym omdlewała z bólu i byłoby mi wszystko jedno...ta lekarze bardzo rozumieją problem nerwicy..
dogomaniaczka

przez jacas 13 sie 2010, 19:02
cookiecrisp napisał(a):Dzień dobry wszystkim (mam nadzieję ^^)
Ja byłam dziś w przychodni odebrać wyniki badań i dowiedziałam się, że moja krew gdzieś zaginęła w drodze do laboratorium :roll: i musieli mi pobierać drugi raz mimo że się tak boję igieł :<

nom, igly, zastrzyki i cala reszta to nic fajnego :? robisz morfologie czy cos innego?
jacas

przez bliksa 13 sie 2010, 19:11
mój dzisiejszy dzień :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Korba 13 sie 2010, 19:23
jestem zmęczona zmęczeniem.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dogomaniaczka 13 sie 2010, 19:27
1,5 h <panika> :why:
dogomaniaczka

przez Korba 13 sie 2010, 21:55
co to za dzień - albo śpię albo ledwo dycham. wyszłam do sklepu to słońce spowodowało okropny ból gałek ocznych. cały dzień czułam się oblepiona wilgotną substancją wokół mnie. ciśnienie rażąco niskie, a puls cały czas jak na wyścigach. nastrój do bani. ochrzaniłam kumpelę, bo denerwują mnie jej słowa "bardzo cię kocham". szlag mnie trafia jak mi to mówi i jak oczekuje moich wyznań, "wygadywania się". a co ja k**** mam powiedzieć, nie chce mi się w ogóle gadać, a już wylewność i to mi jest potrzebna na samym końcu...

ogólnie niezłe to moje leczenie, naprawdę super ekstra, nie ma co.
dopiero teraz, wieczorem jako-tako funkcjonuję.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez jacas 13 sie 2010, 23:23
musze zaczac wczesniej wstawac bo spie do 16 i matka mowi, zebym poszedl do lekarza po inne leki. a to ostatnie na co aktualnie mam ochote. grr
jacas

przez fobia 14 sie 2010, 00:22
ALEKS*OLO, ja do mojego psa też mowię jak do dziecka ;) ma też babcie,dziadka, kilka cioć i wujków ;) szaleństwo :lol:

dzień całkiem ok, ale zaczynam się lekko stresować - jutro ślub siostry a ja jestem świadkiem :hide: :zonk:

przez brokenwing 14 sie 2010, 00:59
fobia, Baw się dobrze ,wypij coś za nasze zdrowie :P
Ja cały dzień w domu byłem bardzo zlękniony sam nie wiem co mnie tak przestraszyło .
brokenwing

Sortuj wg