Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez adrenalina 12 sie 2010, 21:44
Monika1974, kilka razy mnie przekonywałaś żebym poszedł na wizytę do psychologa, udało się to Oli, która dała mi namiar na poradnie, byłem dzisiaj i po wizycie zaczynam więcej myśleć nad tym co sam jej powiedziałem i co ona mi powiedziała. Wszystko sie teraz zmienia...
. za nim wydasz na mnie wyrok... oceń swoje czyny nie tylko te dobre ale i te złe, wtedy zacznij mnie osądzać za to co zrobiłem i robie.
toksyczne chwile http://toksycznechwile.blog.pl/

przez Korba 12 sie 2010, 22:10
uuuuhuuuuuuuuuuu trzepie mnie, trzepie, p*erdolca dostaję uuuuuuhuuuuu...........
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez jacas 12 sie 2010, 23:01
dzien bez wiekszych atrakcji
zlozenie podania o dowod w urzedzie, umowienie sie na poprawki do tatuazu, silownia, wypad nad jezioro
teraz w miare chillout
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 12 sie 2010, 23:06
nooo piękny dzien,piękny :mrgreen:
Shadowmere

przez puszekokruszek 13 sie 2010, 07:06
Miałam się wywlec z młodą z rana do Lublina na badanie ale za gorąco-boję się, że mnie duszności złapią(upał i strach przed badaniem)więc odkładam na poniedziałek,podobno ma być chłodniej.
Mam nadzieję, że uda mi się zapisać w miare szybko gdzieś do dentka bo piątka mnie napiep...a :evil: no i muszę dokończyć siódemke i jedynka jest w..bardzo złym stanie więc też się muszę za nią zabrać :roll:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez depresyjny86 13 sie 2010, 08:00
Dzisiejszy dzień to kolejny gówniany dzień
:)

przez ALEKS*OLO 13 sie 2010, 08:04
człowiek nerwica, mój dzień to dopiero gówniany jest , dosłownie gówniany! :mrgreen: Kicia sra we wszystkich możliwych kątach w chałupie :/// Jak nauczyć kota korzystać z kuwety ?
Nie miała baba kłopotu wzięła se kota...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Korba 13 sie 2010, 09:38
Ja dzisiaj wzięłam wolne. Już nie mam siły przechodzić porannych cyrków związanych z wychodzeniem z domu.
Tym samym mam weekend przedłużony o jeden dzień :smile:

ALEKS*OLO, rzeczywiście posrany dzień miałaś ;) Nie miałam kota, więc nie wiem, ale wiem, że się da kota nauczyć. Mam kilka koleżanek kociarek i ich koty dość szybko załapały kuwety, także dasz radę! :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 13 sie 2010, 09:56
Korba, Tobie to dobrze-3 dni weekendu :105: ja niestety jeszcze dzisiaj i jutro pomykam do pracy 8)
W niedzielè jedziemy na grzyby :mrgreen: ALEKS*OLO, jak kicia zrobi kupé :lol: wez owà kupè i wrzuc do kuwety-nastèpnie zanies do niej kota-u mojej kotki zadzialala ta metoda ;)
wovacuum

przez Shadowmere 13 sie 2010, 11:57
ALEKS*OLO, Olcia,kup w zoologu kocimiętkę i popsikaj kuwetkę-mojej się od razu spodobalo,a początki byly paskudne-narobila nam do łóżka :mrgreen:
Shadowmere

przez dogomaniaczka 13 sie 2010, 12:30
dziś wracam do domu, podróż samochodem około 2h..<załamka> z mamą chłopaka. tego boję się najbadziej. i z okresem. jezu ja nie chcę zemdleć. wyruszamy o 21 a ja już się denerwuje..
dogomaniaczka

przez Shadowmere 13 sie 2010, 13:15
Leki mi zginęły i ponad tydzien będę bez nich :hide: .Cala Hania.Bomba.
Shadowmere

przez Magdaa 13 sie 2010, 13:24
Aleks- albo kocimiętkę, albo dziurawiec. Ewentualnie zapach jałowca sabińskiego. Koty kochają te zapachy, choć np moja kicia nie lubi zapachu kocimiętki (to działa bardziej na samców) za to kocha zapach dziurawca. Natomiast większość kotów nie cierpi zapachu cytrusów- chociaż moja je cytryny :shock: Ja wzięłam kapsułkę Nervomixu (20szt ok 9,90zł) i rozsypałam po piasku. Moja kicia tak pokochała kuwetę że teraz to jej ulubione miejsce :hide: Fakt, że jak ją kupiłam to już robiła do kuwety, ale zdarzyło jej się... narobić w pościel mojej siostry :hide: Poza tym dobrze jest zainwestować w kuwetę zakrytą typu 'domek'- koty kochają zakryte pudła, czują się tam bezpiecznie. I taka kuweta ma inne plusy- nie oglądasz kup, mniej śmierdzi i piasek się nie rozsypuje na boki.

Shadow- a jakie zgubiłaś? Asertin czy Depralin? Może rodzinny Ci wypisze? W wyjątkowych sytuacjach nawet na pogotowiu Ci wypiszą. Nie możesz nie brać leków przez tydzień!

Dominika
- może benzo weż na drogę jak bardzo się boisz???
Magdaa

przez dogomaniaczka 13 sie 2010, 13:58
Magdaa, nigdy nie brałam takich rzeczy..cierpie na brak leków i jakiegoś z nimi doświadczenia..może przeżyje..wyjścia nie mam..
dogomaniaczka

Sortuj wg