Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 12 sie 2010, 10:14
adrenalina, nie ma się co zastanawiać, idź to się przekonasz, czy pomoże.

u mnie ciąg dalszy wczorajszych horrorów. resztkami sił dowlokłam się do pracy. chcę wrócić do domu, sklulić się na mojej czerwonej kanapie i gapić się bezmyślnie w cokolwiek.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez adrenalina 12 sie 2010, 10:34
do 13ej zostało mi jeszcze troche czasu...
. za nim wydasz na mnie wyrok... oceń swoje czyny nie tylko te dobre ale i te złe, wtedy zacznij mnie osądzać za to co zrobiłem i robie.
toksyczne chwile http://toksycznechwile.blog.pl/

przez wrazliwy 12 sie 2010, 11:42
K***a, właśnie zobaczyłem, że zgubiłem wczoraj całe 50 zł w jednym banknocie. No ale się wkurzyłem i zdołowałem. :( Nic tylko się pociąć i pozabijać. No akurat wtedy gdy są mi tak bardzo potrzebne. Eeeech, szkoda gadać... nic tylko mieć do siebie pretensje. Musiały mi gdzieś wypaść wczoraj - nie znoszę tych spodni! (chyba je wyrzucę!). :evil:
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 12 sie 2010, 12:35
A ja dzisiaj wyjeżdżam na wypoczynek. Od rana boli mnie głowa, wziełam dwa paracetamole. No i oczywiscie napięcie mnie nie opuszcza. Z jednej strony chcę wyjechać, a z drugiej nie. Bo się źle czuję. Z drugiej strony mam dość siedzenia w domu. W niczym nie umiem się określić. Jestem naprawdę w kawaleczkach. rozdrobniona na części pierwsze. Każda moja mysl to ciągła analiza.......dlaczego? Dlaczego myślę w taki sposób, staram się układać te myśli w jakąś calość, ale mi naprawdę nie wychodzi.
Obrazek
Główny Moderator

przez isabella_28 12 sie 2010, 12:36
wrazliwy, a co to jest 50zl:)Nie warto dla takiej sumy sie zabijac :P
isabella_28

przez Shadowmere 12 sie 2010, 12:38
Monika1974, jedziesz sama czy z kimś?jak sama to fajnie :105: Zawsze lubilam samotne podróże.
Shadowmere

przez -asia- 12 sie 2010, 12:40
Moniko, odpoczniesz, zdystansujesz się do wszystkiego, zmienisz otoczenie, zobaczysz, że ten wyjazd dobrze Ci zrobi...
-asia-

przez Korba 12 sie 2010, 12:52
Monika1974, trzymaj się cieplutko (albo raczej chłodniutko), mam nadzieję, że uda Ci się zrelaksować i skorzystać z wolnego czasu i wyjazdu :*
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 12 sie 2010, 12:59
Korba, kochana, trzym się, głowa do góry te horrory muszą w końcu minąć!! <tuli>

Dziękuję że trzymaliście kciuki, niestety nic z tego nie wyszło. Miała to byc praca jako pomoc biurowa, a okazało sie, że pomocy biurowej nie potrzebują tylko akwizytora :/ Odmówiłam bo przyjmę każa pracę ale nie akwizycja, nie będe chodziła po domach i wciskała czegoś bo sie .... boję po prostu :(
Czemu ja mam takiego pierd**ego pecha z pracą......

Teraz siedzę sobie, piję drugą kawę i przyglądam sie jak kociczka szaleje po pokoju :D bardzo spodobał jej sie kwietnik i zasłona, jeszcze troche i będzie uskuteczniać wspinaczkę wysokogórska xDD
Jakie kochane stworzonko :105:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez *Monika* 12 sie 2010, 13:02
Shadowmere, z Grzeskiem jadę. Coś Ty...sama nie umiałabym ze sobą spędzic czasu. Zagmatwałabym się w swoich myślach maltretujac się w ten sposób. Nigdy sama nie wyjeżdzałam na wakacje. Zawsze z kimś.

-asia-, Mam nadzieję,ze tak będzie. Dziękuję. Korba, Tobie też dziękuję. Postraram się nie dołować.

Jesteście kochane.
Czekam na G., mieszka 140 km ode mnie, jeszcze nie wyjechał z chałupy, a ja jeszcze nie spakowana jestem. Zawsze wszystko szykuję i robię na ostatnią minutę.
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 12 sie 2010, 13:30
ALEKS*OLO napisał(a):Korba, kochana, trzym się, głowa do góry te horrory muszą w końcu minąć!! <tuli>

Dzięki Lola:*
Jak Ty się czujesz?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 12 sie 2010, 13:36
Korbuś nie chce zapeszać, ale śmiało mogę powiedzieć że od kilku dni jest dobrze. Nie wiem czy to zasługa leków czy kota :D ale huśtawki nastroju jakby się zmiejszyły. Chociarz wiem, że to chwilowe bo one zawsze wracają po kilku dniach dobrego nastroju :/
No i martwie się pracą, musze sie gdzieś załapać bo budżet domowy sie uszczupla a rachunki nie znikną:/
Czytałam że wybierasz sie na wczasy, Turcja fajnie, masz się tam dobrze bawić, odpoczywać i nie myśleć o nerwicy!! To rozkaz :D hehe :*
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Korba 12 sie 2010, 13:49
OLUŚ, no wracają, ale jak mają wrócić, to niech wracają im poźniej się da. Cieszę się, że jest Ci lepiej, oby jak najdłużej. A taka kocia to z pewnością odrywa uwagę i sprawia dużo radości.
Co do rozkazu to TAK JEST!! :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 12 sie 2010, 14:12
Polecam dziwny,a zarazem wystrzelony w kosmos kawalek:)
http://www.youtube.com/watch?v=wc3f4xU_ ... re=related

milego sluchania i ogladania:) :great:
isabella_28

Sortuj wg