Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Magdaa 11 sie 2010, 11:10
Na 13 mam fryzjera. Czuję lęk, boję się że nie usiedzę tam tyle czasu w jednym miejscu. Boję się, że dostanę ataku (ale czy to technicznie możliwe po 3 miesiącach brania SSRI?). A z drugiej strony czuję jakieś takie podniecenie :twisted: Jedyny plus, że salon mam pod domem zaraz (kosmetyczka, tipsy, solarium, fryzjer, masaż itd).

Aleks- trzymam kciuki za pracę.
Bliksa- daj znać co z ręką. Ładnie pojechałaś.
Magdaa

przez guaranka 11 sie 2010, 11:40
Dawno nie miałam ataków, że aż o nich zapomniałam. W sobotę siedziałam sobie spokojnie przy komputerze, mama przyszła chwile rozmawiałysmy i nagle serce zaczęlo mi tak szybko bić, gorąco mi sie zrobiło i duszno. Wzięłam Validol i polożylam się i wszystko przeszło. A dzisiaj siedzę sobie na praktykach i nagle zaczęło mnie boleć z boku pod lewą piersią i starsznie gorąco mi sie zrobiło i serce znowu waliło, też wzięłam Validol i po paru minutach przeszło. Teraz odczuwam klucia w klatce piersiowej. Dodam że nie chodze do psychologa dlatego w takich sytacjach biorę Validol albo persen.

przez bliksa 11 sie 2010, 13:02
pozszywali mi łapkę, wszystko OK tylko boli cholernie :roll:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isabella_28 11 sie 2010, 13:03
Magdaa, trzymam kciuki!!Ja tez miewam leki u fryzjera hehe.Czuje,ze jestem ogladana i bez wyjscia:)Pomysl wtedy o pieknych wlosach jakie bedziesz miec.Zawsze dziala :great: Kobiety wyciszaja,relaksuja sie u fryzjera,kosmetyczki,a my nie mozemy.Marnujemy tylko zycie sobie :why: Ja dzis pomyslalam,ze za rok na wakacje bede miec 29 lat i sie zalamalam.Patrze na te mlode dziewczyny i zazdroszcze,ze ja takiego zycia jak one nie mialam.Dobrze,ze mlodo wygladam,ale jednak metryka to metryka;/ Ehhh
Jestem wkoncu zadowolona z wlosow,ale musialam je poprawic jednak.Nalozyli mi jasny bezowy braz i zakochalam sie w nim.Teraz o odrostach moge zapomniec.Wlosy po tych torturach musze doprowadzic do porzadku:)Czuje sie w nich bardzo dobrze,odzylam:) :D
isabella_28

przez Korba 11 sie 2010, 16:42
Zaraz zacznę gryźć ściany, odchodzę już od zmysłów, tak mnie trzęsie, że nie umiem utrzymać kolan w bezruchu, duszno, słabo, w głowie rozp*erdol, bolą mnie kości, żołądek wariuje, nie wiem już czy to jakiś wirus czy szaleństwo, czy skutek zwiększenia leku, heeelllpppp.
Boszzzzzzz, ale ze mnie jęczydupa, Kaśka opanuj się!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 11 sie 2010, 17:03
Kasia mam to samo,od rana zbiera mi się na wymioty do tego jestem cala spocona i szczęka mi się zaciska.Za dużą dawkę chyba mam:(Ile tego citabaxu jesz teraz?

[Dodane po edycji:]

zaraz sobie slodko rzygnę. :pirate:
Shadowmere

przez Korba 11 sie 2010, 17:08
Właśnie w nocy męczył mnie też szczękościsk. Poty podobno są normalne, ale mają mijać, a tu nic. Przeszłam z 30 mg na 40 mg. Co Ty zażywasz Haniu?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 11 sie 2010, 17:10
sertralinę .. juz 2 tygodnie i ani jadlowstręt ani lęki nie mijają.
udalo Ci się zmniejszyc trochę velafax?
Shadowmere

przez Korba 11 sie 2010, 17:11
oki, już doczytałam w innym wątku (wiedziałam, że o tym pisałaś, ale cóż - skleroza).

[Dodane po edycji:]

czyli też SSRI. ja już zażywam 9 tydzień, zwiększam dawki, natomiast zmiejszam velafax - od dzisiaj tylko 75mg wieczorem.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 11 sie 2010, 17:15
Korba, no to progres :D pięknie. ojj ja bym się dzis poratowala xanaxem,czymkolwiek,od rana mam ścisk brzucha,no koszmar poprostu.
Shadowmere

przez Korba 11 sie 2010, 17:21
Shadowmere, ja jeszcze mam do kolecji propranolol i imovane, xanax doraźnie. Zastanawiałam się już nad zakupieniem pudełeczka na leki z podziałkami na rano, południe, wieczór :mrgreen: Także z każdej obniżki się cieszę.
A jak sypiasz?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 11 sie 2010, 17:28
Korba, Kasiu,jestem wykręcona zasypiam dopiero kolo 2,kompletnie mi się rytm rozregulowal bo zawsze bylam "skowronkiem",co to od 7 max jest na nogach.Jestem pobudzona,ale to nie jest mile pobudzenie.Propranolol to lek lagodzący tachykardia czy mi sie pochrzanilo?Imovane-co to?
Shadowmere

przez Korba 11 sie 2010, 17:39
zgadza się, propranolol łagodzi tachykardię, a imovane jest na sen. obecnie nawet po wzięciu imovane śpię góra 4 godziny. spałabym więcej gdybym nie musiała wstawać do pracy, bo rano mnie często ścina z nóg.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez depresyjny86 11 sie 2010, 17:50
jestem teraz w przychodni i czeekam kolejce,a mój dzień to gowno
:)

Sortuj wg