Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez -asia- 09 sie 2010, 07:16
Poniedziałek zaczyna mi się pod znakiem złego humoru. :evil: Nie wyspałam się, przewracałam się prawie całą noc z boku na bok i nijak nie mogłam zasnąć :bezradny: , a teraz wstałam z podkrążonymi oczami i jakby na kacu, jak zawsze, gdy się nie wyśpię. :evil: Do tego mam PMS, i jeszcze cały dzień w Wawie mnie czeka... :roll: :pirate: Mam nadzieję, że chociaż nie będzie gorąco. :roll: Dobrego dnia Wszystkim!
-asia-

przez puszekokruszek 09 sie 2010, 07:40
Dzisiejszy poranek był chyba najgorszym w moim życiu :roll: obudził mnie potworny ból brzucha-okropna biegunka i @. Se poszłam na kibelek, se robię co mam do zrobienia i fuuu-nie mogę tchu złapać, zimno mi się robi, w głowie kręci- zdążyłam na wyrko dolecieć bo bym w kiblu zemdlała :roll: Poleżałam w łóżku z 15 minut i przeszło ale troche się przestraszyłam :roll:

Próbuję przekonać rodzinkę do kupna kota ;) Sama nie jestem przekonana ale ze zwierzątkiem w domu jakoś inaczej ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez linka 09 sie 2010, 07:54
Magdaa, aj tam co tu opowiadać, Jastarnia wspaniałe miejsce, z jednej strony morze z drugiej zatoka a my mieliśmy z kwatery po 5 minut w każdą stronę. Słońce co prawda było tylko pierwszego dnia - ale nie padało, więc wzięliśmy się za zwiedzanie, na helu było muzeum obrony wybrzeża, szybka łódź motorowa, w Gdyni akwarium, Dar wybrzeża, promenada, później promem do domu, w samej Jastarni było (o dziwo) bardzo tanio - więc dodatkowy plus :D

No i jedyny, ogromny, paskudny minus wyjazdu...................czemu tak krótko!!!!!!!!!!!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pingwin 09 sie 2010, 08:35
po śniadaniu, prysznicu, przed kawą, pakuję się z powrotem do szpitala po przepustce. słabo mi się robi na samą myśl, że mam tam wracać cholera.. w perspektywie nędza:/ Ale wczoraj byłam w Kazimierzu na doskonałej kawie i to mnie trochę podładowało energetycznie:-)

przez Korba 09 sie 2010, 10:39
zły dzień, zły nastrój, agresor, wściekłość, rozdrażnienie, rozpacz.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez oooooooooooo 09 sie 2010, 10:59
dzis juz ponad dwa tygodnie na velaxinie,a czuje sie coraz lepiej,nie jest dobrze ale lepiej niz było,ale martwi mnie jedna rzecz
minanowicie dzis mi sie pojawiły mysli typu ze wszystko jest bez sensu,dodam ze nigdy takich głupich mysli nie mialam
Proszę o jakąś rade czym to może byc spowodowane
podrawiam

przez Magdaa 09 sie 2010, 12:28
Mój wczorajszy wieczór:
http://www.youtube.com/watch?v=alaH_yWYEPU

Końcówka jest najlepsza. Na żywo to był odjazd, prawie mi bębenki poszły. Stałam naprzeciwko wyrzutni, w trzecim rzędzie. Kosmos. Zobaczcie do końca jak się bawi Szczecin :smile:

[Dodane po edycji:]

Tutaj jest lepsza jakość tego pokazu:
http://www.youtube.com/watch?v=jeqNiML4Bns
Warto zobaczyć.
Magdaa

przez Shadowmere 09 sie 2010, 12:59
puszekokruszek, córy chyba do zwierza nie musisz przekonywać-pewnie sama bardzo chce :)
Shadowmere

przez incognito28 09 sie 2010, 13:06
dwa kubły zimnej wody, zwolnili mnie z projektu w voice bo nie słuchałem mojej liderki od jakości i miałem za słabe wyniki, podziekowali mi do końca tygodnia, drugi kubeł dostałem w centrum jak sie z kimś umówiłem żeby jej oddać ubranie, usłyszałem przez telefon że nie wie gdzie jest, nie widzi mnie na placu koło metra centrum, nie będzie na mnie czekać bo się spiepszy w sprawie pracy i ma to w dupie na moje pytanie czy poczeka na mnie to ją znajdę.
więc ogólnie dziś mi się zaczął dzień zajebiście.

przez isabella_28 09 sie 2010, 13:26
Hej! Dzis wstalam w niewyraznym humorze.Poszlam do pracy i wlaczyl mi sie agresor na Anglikow.Nie bede komentowac Ich zachowania bo przykro sie robi.Zadufany w sobie,leniwy narod i tyle :x
Poza tym mam juz nowe wloski!!!Jasny karmelowy braz :mrgreen:
isabella_28

przez Magdaa 09 sie 2010, 13:28
Iza, czekam niecierpliwie na zdjęcie :smile:
p.s. Ja też nie lubię anglików.
Magdaa

przez Korba 09 sie 2010, 13:32
Ooo jasny karmelowy brąz - brzmi cudnie! Na pewno pięknie wyglądasz :)
Mnie korci jakiś przyjemny brąz, ale wszelkie moje próby z ciemniejszymi kolorami kończyły się jednakowym wnioskiem - najlepiej jest mi w blondzie i to jasnym (nie platynowym!), nawet ciemny, miodowy blond u mnie odpada, a to jest dziwne - bo mam bardzo ciemne, momentami czarne oczy.

Mój dzień pod względem pracy jest zmarnowany, wściekłość wprawdzie już minęła, ale mam całkowity brak zainteresowania tym, co powinnam robić... Kombinuje, żeby się zmyć wcześniej do domu, ale póki co rozpętuje się burza - a chciałam wyskoczyć po pracy na rower, buuu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 09 sie 2010, 13:54
isabella_28, Izula wrzuc fotę :mrgreen:
Shadowmere

przez isabella_28 09 sie 2010, 13:56
Korba, narazie nie sa takie jak chcialam tzn troszke rudawe.Mysle,z dojda pozniej do siebie.Rzeczywiscie kolor jest piekny sam w sobie.
Magda bede robic fotki to przesle:)Niech ten kolor sie rozbuja.Nie lubie wlosow swiezo po farbowaniu;/
isabella_28

Sortuj wg