Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 08 sie 2010, 13:28
a ja zaczynam dietè od jutra-ostatnimi czasy posmakowala mi pizza i trochè kg przybylo :twisted: tak wièc-czas na basen i dieta" mniej zrec" Korba, co Ty robilas do 6 rano?? ;) ja o 6 dzisiaj wstalam i czujè ,ze jakas dzremka by sie przydala-podroz nie byla mèczàca,ale jednak tydzien wolnego mnie rozleniwil. Monika1974, a Ty kiedy wyjezdzasz na urlop?
wovacuum

przez isabella_28 08 sie 2010, 13:33
k_o82 doczytalam o cellulicie cos tam...Wiesz ja mam ladna figure,dbam o siebie bardzo.Moja waga stoi w miejscu od 10 lat.Jem dobre rzeczy,duzo wody,warzyw i owocow.Jestem w ruchu,kiedys chodzilam na silownie.I mimo tego ,ze tak jest od zawsze mam cellulit.Niestety 90% kobiet to ma.To dzieki Naszej fatalej gospodarce hormonalnej oraz luznej tkance tluszczowej.|Chyba pojecia o tym nie masz,a ublizasz;/
isabella_28

przez Shadowmere 08 sie 2010, 13:56
isabella_28, to i tak nie ma znaczenia-Ty nie aspirujesz do bycia modelką,tak jak ja i to czy mamy czy nie mamy cellulitu na dupie nikogo nie powinno oburzac,bo do zdjęc nie pozujemy i kariery takiej robic nie zamierzamy.A tamta dziewczyna jest bardzo zgrabna, akurat mnie pasuje,tylko opalenizna mi sie taka nie podoba-i u profesjonalnych modelek takiej nie widzialam,mam prawo do swojej opinii..
Monika1974, niby fajnie,ale ja i tak najbardziej się cieszę na lot samolotem i na Kaszuby-mi jest najlepiej w lasach,nad jeziorkiem,nawet komary i inne robactwo mnie nie zniechęcają. :smile:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 08 sie 2010, 14:00
wovacuum, 12-tego w czwartek wyjeżdzam.

Shadowmere, aaaaaaaa........ja się bałam jak pierwszy raz leciałam. Z czasem już było dobrze. Teraz znów się boję po wydarzeniach z 10-tego kwietnia.
Ale podrózowanie samolotami to jedna z najmniej kolizyjnych środków transportu ludzi.
Obrazek
Główny Moderator

przez Magdaa 08 sie 2010, 16:30
k_o82 napisał(a):Lili-ana, ty na pewno jesteś lepszą modelką i od 4 lata się tym zajmujesz profesjonalnie?
pokaż swoje zdjęcia z sesji profesjonalnych, na pewno lepiej wyglądasz? oceń swój wygląd a potem sie dopie.... do innych.
na pewno ma lepszą dupe i cycki od Ciebie i nie mam celulitis, nigdzie jej się tłuszcze nie przelewa
taka moja rada, dla Ciebie też Shadowmere.
predzej mi strzeli 50tka niż ty osiągniesz tyle co ona. śmiać mi sie chce z was, ale dobrze że krytyka leci
bo zazdrość wam dupe ściska że nigdy tego nie bedziecie miały.

Po 1- profesjonalne modelki to są w Mediolanie albo w Polsce, ale nie robią zdjęć u K_o82 tylko u Tyszki.
Po 2- co to za modelka której fotograf plecy masuje a potem ona wraca do swojego chłopaka?
Po 3- a co niby takiego osiągnęła ta dziewczyna? Jakie ma sukcesy w modelingu??? 4 lata w modelingu? To mało. Ja jestem już 9lat i nie chwalę się tym bo nie ma czym, a na pewno nie jest to osiągnięcie!
p.s. Pomarańczowa 'modelka' to lekka siara.

Co do wyglądu- nie porównuj tej dziewczyny do Shadow, bo to inna liga. Na przewagę Shadow oczywiście.
Resztę zostawiam bez komentarza bo szkoda słów.

Lili-ana- jestem umówiona na przyszły tydzień z mamą załatwiać urzędy. Mam już kasę uzbieraną, ale chcę się jeszcze dowiedzieć czy mogę dostać dotację. Ale w przyszłym tygodniu już jadę rejestrować firmę :smile: Nie możesz się doczekać? :mrgreen:

P.S. Dziś też jadę na ten festiwal Sztucznych Ogni, wrzucę Wam jakieś foto.
Magdaa

przez Korba 08 sie 2010, 18:20
nie no po prostu paranoja jakaś. laska, która daje sobie zrobić kilka rozbieranych zdjęć w lesie to nie jest żadne osiągnięcie i żaden fotomodeling, no na litość boską. na mój gust to są zdjęcia do jakiegoś profilu na stronie erotycznej, ale ja się nie znam, za to Magdaa się zna, więc lepiej wie, jak wygląda profesjonalna sesja i profesjonalne zdjęcia.

uważam, że powyższy tekst k_o82 przekroczył pewne granice kultury i zajechało mi chamstwem.....

a co ja robiłam dziewczyny do 6.00 rano - miałam doła i nie mogłam zasnąć ;)
nie czuje się wcale wypoczęta, a weekend się kończy, boję się tego tygodnia.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 08 sie 2010, 18:45
Korba- znam się tak samo jak Wy, ale jaki jest koń każdy widzi :P Nie trzeba być ekspertem aby to stwierdzić... Każda z nas wie jak wygląda prawdziwa modelka i każda z nas wie, że kilka zdjęć w lesie to nie jest jakieś zajebiste osiągnięcie. Tym bardziej że K_o napisał w innym temacie, że ta panna po masażu chciała uprawiać z nim seks... No litości :hide: Także tu w sumie nie ma co komentować. A ten tekst owszem, jest poniżej pasa. Mocno poniżej.

Korbuś, zrób sobie gorącą czekoladę do picia, wrzuć się swoim jędrnym tyłkiem na łóżko, włącz dobrą komedię na dvd i spróbuj wyluzować myśląc o Turcji :twisted: A wieczorem zrób sobie spa- peeling, balsam, maseczka. Może to poprawi Ci nastrój? A najlepiej zacznij się już pakować na wyjazd, to musi pomóc.

[Dodane po edycji:]

Macie tutaj pokaz który wczoraj miałam przyjemność oglądać z tej samej perspektywy, CUDO na żywo:
http://www.youtube.com/watch?v=xjkjmjbXW1Q

Oglądajcie do końca.
Będąc tam nie słychać 'pykania' tylko muzykę głośno. CZAD.

A nie, to jest nagranie z mostu, trochę z boku. Ja stałam naprzeciw tego. Ale wrażenie podobne.

I jeszcze tutaj, inna część pokazu, do muzyki Chopina:
http://www.youtube.com/watch?v=IuUYBiLaN0s
Magdaa

przez Anonymous 08 sie 2010, 19:47
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Magdaa 08 sie 2010, 20:05
esprit napisał(a):Madzia wszystko ok ? Dzięki za nowy tel. :)

Jako tako. Mam nadzieję że nie gorzej niż u Ciebie :P Jakoś się trzymam... Esci wprawdzie za bardzo nie działa a mój psych wyjechał za granicę, ale co tam, nie jest żle. Mam nadzieję że Ty też się trzymasz i jakoś do przodu to wszystko idzie. Dawno nie gadaliśmy :P
Ciepłe pozdrowienia dla Ciebie, żony, dzieci i kota :mrgreen:
Magdaa

przez Korba 08 sie 2010, 20:55
Magdaa, tak zrobiłam, wprawdzie zamiast gorącej czekolady był rumianek ;), obejrzałam sobie po raz n-ty "Save the last dance" z piękną Julią Stiles, potem dłuuuga kąpiel, peeling arbuzowy do ciała (tak pachnie, że by się go zjadło) i już jestem w łóżku :mrgreen: Tak mi się nawet lekko błogo zrobiło ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 08 sie 2010, 21:45
Magdaa, oglądam właśnie ten pokaz sztucznych ogni. Zajefajnie :D
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 08 sie 2010, 21:46
Po 9 h podróży w końcu w domu.....albo...niestety, bo było świetnie :105:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 09 sie 2010, 00:00
Korba- nie ma takiego złego nastroju którego domowe spa, telewizor i coś dobrego do picia nie poprawiło :mrgreen: Cieszę się, że już Ci lepiej!

Monika- wspaniałe, prawda? :smile: Na żywo to jest coś! Właśnie wróciłam z drugiego pokazu. Wczoraj była Francja i Chiny, a dziś Korea i Polska. Wczorajsze takie subtelniejsze były, a dziś dali tak w kosmos że hej, musiałam uszy zatykać! Po prostu nie do opisania! Jutro pewnie na YouTube będą dzisiejsze pokazy więc wrzucę tu linka :smile: To było chyba najbardziej niesamowite przeżycie moje- dzisiaj stałam dosłownie 20m od miejsca wystrzeliwania, kosmos!

Linka- to opowiadaj jak było :smile:
Magdaa

przez *Monika* 09 sie 2010, 00:01
Magdaa, Pewnie,ze fajnie. Ale na żywo, to na żywo!
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg