Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez k_o82 08 sie 2010, 11:52
wovacuum, napisałem, żal dupe ściska że nie ma tego co inni mają :mrgreen:
k_o82

przez wovacuum 08 sie 2010, 11:54
Shadowmere, nie lap mnie za slowa-napisalam tak,bo piszàc o kims ze smiechem"pomaranczowa chudzina"mozna sobie skojarzyc,ze piszesz o kims zlosliwie,czyli zle.Na pewno zrozumialas co piszè.Gorzej siè czujesz ostatnio czy co?jesli tak to wspolczujè-naprawdè.
wovacuum

przez Shadowmere 08 sie 2010, 11:57
wovacuum, nie napisalam,że jest chudziną-to byly slowa kogos innego,więc dlaczego przypisujesz je mi?to nie ja napisalam,że czuję niesmak i wspolczucie jak widzę takie laski-wypowiedzialam się tylko i wylacznie na temat jej koloru skory.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili-ana 08 sie 2010, 12:04
Ale ja nie krytykowałam tej dziewczyny jako modelki tylko to że jest bardzo chuda i mi się takie coś nie podoba i tyle. A Ty żeś się dowalił k_o82
Jeśli chodzi o wygląd to uważam że wyglądam od niej lepiej, mimo tego że jestem po dwóch ciążach to mam nadal fajną figurkę, ważę 56 kg przy wzroście 172cm. Akurat figurą to się mogę pochwalić.
Shadowmere jest śliczną dziewczyną, więc nie wiem czego tu ma zazdrościć.
Wcale nie zazdrościmy tylko oceniamy tą modelkę jako kobietę(jej wygląd), przynajmniej ja.

[Dodane po edycji:]

I nie krytykowałyśmy fotomodelingu i modelingu.
Wyluzuj facet :roll:
Lili-ana

przez Korba 08 sie 2010, 12:10
Nie chcę dolewać doliwy do ognia, ale moja koleżanka jest profesjonalnym fotografem i pracuje także dla magazynów mody, więc fotografuje też profesjonalne modelki. Oto efekt jej prac: http://www.beatapevny.com/

Nie powinieneś się aż tak oburzać k_o82, nikomu żal dupy nie ściska, osobiście uważam, że Shadowmere urodą znacznie przewyższa Twoją modelkę, każdy ma przecież prawo do własnego zdania.

A tak przy okazji, to opowiedz, co osiągnęła :smile:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 08 sie 2010, 12:11
k_o82, tej modelce nie ma czego zazdroscic :why: Szczera prawda i kolezanki maja racje
isabella_28

przez -asia- 08 sie 2010, 12:13
Korba napisał(a):osobiście uważam, że Shadowmere urodą znacznie przewyższa Twoją modelkę, każdy ma przecież prawo do własnego zdania.

jestem dokładnie tego samego zdania, z ust mi to wyjęłaś. ;)
-asia-

przez zdesper 08 sie 2010, 12:17
no ja osobiscie dawno nie widzialem tak chudej dziewczyny:)

to raz a dwa k082 jak mozesz udostepniac zdjecia tej dziewczyny na forum? Czyzbys mial pozwolenie od niej?
zdesper

przez isabella_28 08 sie 2010, 12:19
tu nie tylko chodzi o twarz,ale o cialo i skoro juz zajela sie modelingiem musi liczyc sie z krytyka.Dziewczyna sie troche przeliczyla.Niech lepej jedzeniem sie zajmie.Figura fatalna.Jestesmy szczere,na tym polega forum.To mamy mowic,ze czarne jest biale skoro tak nie jest?
isabella_28

przez k_o82 08 sie 2010, 12:21
zdesper, :D do każdej sesji podpisuje coś takiego jak umowa o współpracy.
k_o82

przez zdesper 08 sie 2010, 12:23
aha.To teraz jestem o jedna rzecz bogatszy:P
zdesper

przez *Monika* 08 sie 2010, 12:47
Shadowmere, Barcelona....ho ho ho ....fajnie. To nic,że w interesach, zawsze to zmiana otoczenia.

k_o82, nikt nie krytykuje Twojej pracy. Popatrz na to z innej strony. Może Twoje ujęcia poprawily jej wizerunek? A może ujęły to, jak naprawdę wygląda.
Wiec skoro ona jest modelką to chcac czy nie chcąc musi liczyć się z opinią ogladających.
Mnie też nie podobają się chude, wyglądające jak zagłodzone, wiecznie odchudzające się dziewczyny.
Mnie się podobają krągłości. Dziewczyna wtedy zdrowiej wygląda wg mnie. Jeśli dba o siebie, to nie musi miec cellulitu. Kobieta dla mnie musi mieć to coś. Naturalna opalenizna, najlepiej pochodząca od morskiego wiatru, jędrne ciałko. Nie będę przytaczała przykladów znanych medialnych osób, które są w moim guście. Każdemu podoba się coś lub ktoś inny.
Ja osobiście wolałabym oglądać dziewczyny, które mają wiecej ciałka, mają wysportowane sylwetki. Dla mnie one są bardzo kobiece, sexowne.

Jak zrobisz fotke dziewczynie, która w Twojej opinii ma wiecej tego ciałka...to ja chętnie popatrzę :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 08 sie 2010, 13:11
Otępiała jestem. Zasnęłam dopiero o 6 rano. Jeszcze siedzę w łóżku popijając kawę. Głowa mnie boli. Mam mętlik myślowy. Pustkę uczuciową.
Jutro znowu praca, w środę Warszawa. Byle do 25-go.
Może by tak jeszcze pospać.....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 08 sie 2010, 13:17
Korba, O 6:00 poszłaś spać? Co robiłaś?
Idź sie połóż, ciężko pracujesz, moze dlatego w weekendy organizm nadrabia snem.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg