Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 08 sie 2010, 10:21
hej robaczki-wrocilysmy z corà z nad morza :D pogoda mimo prognoz byla bajeczna-slonce przygrzewalo-spacerki brzegiem morza :105:
Trafilysmy na polski statek Fryderyk Chopin-wogole widzialam ludzi z TVP 2 na zywo- :mrgreen: swietnie zorganizowana akcja -reklamujàca Polskè:seria koncertow fortepianowych,a wieczorem 6.08-pièkny pokaz sztucznych ogni.Bylam mile zaskoczona-naprawdè..Ogolnie bylo super-tylko stanowczo za krotko.Hotel+jedzenie-na poziomie. Magdaa, ten festiwal jest w calej Europie!!-w Ostendzie tez byl :D cos niesamowitego-pokaz odbywal siè na plazy-ludzi zatrzesienie ;)
Czujè sie swietnie-wlasciw ie to ja zapomnialam juz o nerwicy chyba..Buziaki
wovacuum

przez Shadowmere 08 sie 2010, 10:21
k_o82, w ogóle? ;) a to przecież po polsku? :pirate:
Shadowmere

przez k_o82 08 sie 2010, 10:28
Shadowmere, dla mnie to jakiś bełkot dlatego nie zrozumiałem tego :D
jak masz faceta to sobie ulżyj a nie próbujesz tutaj walczyć :tel2:
k_o82

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 08 sie 2010, 10:37
k_o82, :shock: w sumie-uderz w stol a nożyce się odezwą :D Jak ci sie coś nie podoba-droga wolna-nikt za tobą tu nie bedzie plakal z tego co widzę :pirate:

[Dodane po edycji:]

Monika1974, jedziemy we Wrześniu do Barcelony,ale to bardziej w interesach niż na wakacje-i tylko na weekend.A na wczasy mam nadzieję pojedziemy już niedlugo..chcialabym gdzies na Kaszuby.
Shadowmere

przez k_o82 08 sie 2010, 10:41
Shadowmere, ale ja nie jestem tutaj dla Ciebie jak nie zauważyłaś :D
tym bardziej nie mam zamiaru się z Tobą bawić w klub wzajemnej adoracji :P nie muszę uderzyć w stół a nożyce się już odezwały wczoraj :twisted: więc takie dogadywanie zostaw dla znajomych :brawo:
wiem jesteś głosem wszystkich użytkowników na forum i czytasz w ich myślach :brawo:
Ostatnio edytowano 08 sie 2010, 10:43 przez k_o82, łącznie edytowano 1 raz
k_o82

przez Shadowmere 08 sie 2010, 10:43
To dopiero jest bełkot :shock: Jak pisaly dziewczęta-olewam.Jak wszyscy. ;)
Shadowmere

przez k_o82 08 sie 2010, 10:45
Shadowmere, to dopiero jest nakrecanie farmazonów z jednej osoby robisz kilka :brawo:
k_o82

przez Lili-ana 08 sie 2010, 11:31
k_o82 napisał(a):poszliśmy w plener, zrobiłem z nią prawie 500 zdjęć http://www.fmix.pl/album/62075/natalia-s/1

ale chudzina :!: :? nie rozumiem jak tak można się odchudzać na patyk, zero dupy, zero cycka, tylko kości... chociaż widziałam jeszcze chudsze na ulicach Łodzi :shock: Jak widzę taką laskę to czuję niesmak i współczucie(bo to może być zaburzenie anoreksja).

Magdaa a jak tam Twój biznes? Rozkręcasz go w końcu?
Ostatnio edytowano 08 sie 2010, 11:33 przez Lili-ana, łącznie edytowano 1 raz
Lili-ana

przez Shadowmere 08 sie 2010, 11:33
Lili-ana, ale za to pomarańczowa chudzina :mrgreen:
Shadowmere

przez k_o82 08 sie 2010, 11:39
Lili-ana, ty na pewno jesteś lepszą modelką i od 4 lata się tym zajmujesz profesjonalnie?
pokaż swoje zdjęcia z sesji profesjonalnych, na pewno lepiej wyglądasz? oceń swój wygląd a potem sie dopie.... do innych.
na pewno ma lepszą dupe i cycki od Ciebie i nie mam celulitis, nigdzie jej się tłuszcze nie przelewa
taka moja rada, dla Ciebie też Shadowmere.
predzej mi strzeli 50tka niż ty osiągniesz tyle co ona. śmiać mi sie chce z was, ale dobrze że krytyka leci
bo zazdrość wam dupe ściska że nigdy tego nie bedziecie miały.
Ostatnio edytowano 08 sie 2010, 11:42 przez k_o82, łącznie edytowano 1 raz
k_o82

przez wovacuum 08 sie 2010, 11:41
Shadowmere, wcale tak zle nie wyglada ta dziewczyna..a to ze jest opalona w solarium czy prze slonce to co?cos zlego??
wyczuwam w tobie nutè zlosliwosci :roll:
wovacuum

przez Shadowmere 08 sie 2010, 11:44
To nie byla sesja profesjonalna-to raz.
A dwa-modelka to też nie byla.
Modelka to Ania Jagodzińska,Marcelina Sowa,Magda Frąckowiak itd.
W życiu nie widzialam modelki z opalenizną z solary,wybacz.
Ja nie aspiruję do modelowania,a ci co aspirują powinni się liczyc z komentarzami..tyle ode mnie w tym temacie :lol:

[Dodane po edycji:]

wovacuum, nigdzie nie napisalam,że źle wygląda ta dziewczyna,a jesli tak,to pokaz gdzie.
Shadowmere

przez k_o82 08 sie 2010, 11:47
Shadowmere, jasne :D znawca fotografii się odezwał :lol:
napisałem wyżej, możesz sobie tylko pomarzyć o takiej sesji :brawo:
dużo na pewno wiesz o fotomodelingu i modelingu.
na pewno wiesz że modelka powinna mieć powyżej 178cm i nie więcej warzyć niż 58 kg :D
a co do solarium lepiej opalona niz blada jak dupa niedzwiedzia :yeah:
napisałem wyżej, jak nie potrafisz się pogodzić z tym że gorzej wyglądasz żal się komuś innemu.
k_o82

przez wovacuum 08 sie 2010, 11:51
takie sprawy zalatwiajcie sobie na pw-taki fajny temat a robicie z niego jakàs wylègarniè wspolnych zlosliwosci-dajcie sobie po szlagu i luzik ;)
wovacuum

Sortuj wg