Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez -asia- 06 sie 2010, 16:14
isabella_28 napisał(a):-asia-, no jestes dziwna :mrgreen:Jak My wszyscy haha. Mnie za to wlasnie najbardziej wkurza tusz i nie jestem z tego powodu zadowolona:(

No każdy z nas jest dziwny na swój sposób, co racja to racja. :P :mrgreen: Ojjj, ja uwielbiam ładnie wytuszowane rzęsy...

Shadowmere, a ja zimą porażam bladością, ale co tam, he heh. :P

Madziu, te naturalne możliwe, że fizycznie bym tolerowała (nie wiem, nie sprawdzałam), ale psychicznie jakiekolwiek kosmetyki mnie strasznie denerwują, no nie mogę znieść, gdy mam coś na twarzy, na powiekach. :evil: :roll: Powinnam stuknąć sięw głowę - kobieta, która nie cierpi kosetyków. :hide: Cienie w naklejkach? :shock:
Ostatnio edytowano 06 sie 2010, 16:14 przez -asia-, łącznie edytowano 1 raz
-asia-

przez Shadowmere 06 sie 2010, 16:14
Magdaa, ja marzę o takich rzęsach trzymiesięcznych!! wtedy w ogole nie musialabym się malować,co to bylby za komfort :)Niestety rzęs mi matka natura poskąpila są cale biale i jakies takie krótkie :( Szczerze mowiac tusz to dla mnie najważniejszy kosmetyk,rzęsy to podstawa.A nos też bym z chęcią zoperowala sobie-jest paskudny..ale raczej już się pogodzilam z tym,że jest jaki jest.
Shadowmere

przez isabella_28 06 sie 2010, 16:16
Magdaa, nie zdecydowalabym sie na operacje nosa.Masz juz taka urode.Mysle ,ze jakies tam niedoskonalosci dodaja nam charakteru i niepowtarzalnosci:)Co innego jak sytuacja jest tragiczna.Chociaz jesli sie zle z tym czujesz to nie ma sensu sie torturowac:)Tylko zeby chirurg byl kompetentny i nie zrobil Ci lalkowatego noska.Pocieszam Cie,ze moj M.ma nosek podobny do Twojego i uwielbiam go:D Nie pozwolilabym mu isc pod noz.Never!

[Dodane po edycji:]

Zmykam!Zycze milego dnia!Pora na obowiazki:)
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 06 sie 2010, 16:24
Asia- tak, cienie naklejki :smile: :
http://www.papilot.pl/article/1968/Nakl ... owiek.html
A co myślisz o makijażu permanentnym?

Shadow
- to czemu sobie nie przedłużysz? :smile: Nie wiem jakie macie ceny w Sopocie, u mnie właśnie ok 120zł. Może sobie takie zrób? :smile: A jakiego tuszu używasz? Ja bardzo lubię Max Factora 2000 calorie.
A nosek masz śliczny, ja bym bardzo chciała taki mieć- malutki i równiutki. Co Ty chcesz w nim zmieniać?!

Iza- wiesz, mój chłopak też mówi że uwielbia mój nos bo mamy taki sam garbek i wg niego to urocze :? A Twój chłopak nigdy na nos nie narzeka? Natomiast ja mojego nosa nie cierpię z kilku powodów:
-to jest jedyna część, którą mam po ojcu biologicznym (nie znam go nawet). Akurat ta najgorsza! :evil:
-czuję się niepewnie w spiętych włosach, mam wtedy wrażenie że tylko nos widać
-na zdjęciach pierwsze co widzę co nos, przytłacza mi twarz!
-ciągle go widzę! :evil:
Z jednej strony nie umiem sobie wyobrazić mojej twarzy z innym nosem i nie wiem czy nie czułabym się 'jak nie ja' z nowym, ale z drugiej go nienawidzę.

p.s. Iza- papa :*
Magdaa

przez Shadowmere 06 sie 2010, 16:29
Magdaa, u nas cena to 300-600 zl przynajmniej tyle kosztowalo to w ubieglym roku :(.Gdyby kosztowalo to 120 zl nie wahalabym się ani przez chwilę :)
Shadowmere

przez Magdaa 06 sie 2010, 16:34
Shadow- widzisz, masz kolejny powód aby wpaść do Szczecina! Zobacz, znane studio które można polecić robi pełen pakiet za 200zł:
http://www.przedluzanie-rzes.szczecin.pl/cennik

To co, wpadasz? :P

A tutaj częściowe za 150zł:
http://hc.win.pl/cennik_uslug.html
Całkowite 250zł.
Ostatnio edytowano 06 sie 2010, 16:37 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

przez Shadowmere 06 sie 2010, 16:37
hihi :) wpadam,a co :)
Shadowmere

przez Magdaa 06 sie 2010, 16:39
Już dawno miałaś wziąć A. i przyjechać tu na wycieczkę :smile: Miasto zobaczysz, rzęsy zrobisz hehe.
Magdaa

przez -asia- 06 sie 2010, 16:59
Madzia, jestem w szoku, nie wiedziałam, że takie cuda już wymyślili, tzn. te cienie-naklejki. :shock: :P Ale jak dla mnie to trochę sztucznie to wygląda... :roll:
Makijaż permanentny - dziwnie bym się czuła... Może jestem przewrażliwiona, porąbane to. :pirate: Cóż, zawsze zostaje mi tusz do rzęs. :D A tusze uwielbiam. :mrgreen: Przyzwyczaiłam się do swojej naturalnej "wersji". :P
-asia-

przez oooooooooooo 06 sie 2010, 22:03
Witam
Mam takie nie typowe pytanie czy nerwica moze przerodzić sie w jakąś psychoze?
Bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam

przez takmusibyc 06 sie 2010, 22:07
czy doskwiera może wam dziwne uczucie nad którymś uchem(w moim przypadku lewym)? Bo szczerze mówiąc doskwiera mi to od początku moich problemów z nerwicą lękową, aktualnie juz odstawiłem leki bo lęki zdarzają się już u mnie rzadko, ale to uczucie nad uchem dokucza mi. :(

przez *Monika* 06 sie 2010, 23:35
oooooooooooo, typowe zaburzenia lękowe, nerwicowe nie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Sorrow 07 sie 2010, 00:29
Mi się najbardzie podobają kobiety naturalne.

przez isabella_28 07 sie 2010, 12:20
Dzien Dobry Robaczki:)
Poranek zaczal sie ok:)Zrobilam juz pulpety z sosem pomidorowym i serem mozzarella.Mniam,teraz sie pieka.Ciekawe jakie wyjda:D
Samopoczucie wrecz bardzo radosne,az jestem zaniepokojna co ze mna jest nie tak.Na ulicy podlapuje mojego M.i robie mu wstyd,bo On z natury skromnis.Ja jestem zdolna do roznych glupot.Ciagle sie smieje i chce mi sie robic wszystko.Szok,to mi sie podoba,a zastanawiam sie jak dlugo potrwa ten stan euforii.
Cos mi sie klepki w mozgu poprzestawialy.Bralam mc pramolan i moze to dzieki niemu :8):
Shadowmere odnosnie fotki to milutko i dziekuje :oops: Uwazam ze masz idealne ,symetrycze rysy twarzy.Bogini:)

[Dodane po edycji:]

Aha i dzis siedze w domu= jestem z Wami :mrgreen:
isabella_28

Sortuj wg