Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 06 sie 2010, 14:37
Magdaa, :D, oczywiscie czekam na fotę w mowym kolorku.
Obrazek
Główny Moderator

przez Shadowmere 06 sie 2010, 14:42
Magdaa, pasemka są passe?SZkoda.chcialam sobie zrobić takie delikatnie jaśniejsze-to rodzaj takiej choroby..kiedy bylam mlodsza bardzo chcialam je miec,ale nie stac mnie na to bylo..do tego ojciec i matka by mnie zatlukli.Podobnie mialam z kolczykiem-marzylam o nim kiedy mialam 14 lat,pozniej przestalam,ale jak skonczylam 20 wrocilo i przekulam sobie brodę-niestety podopeczna mi go wyrwala po kilku tygodniach :P
Shadowmere

przez Sorrow 06 sie 2010, 14:44
Obudziłem się o 13 kompletnie wyczerpany po nocnym koszmarze.

Myślałem, że dzień będzie denny, ale udało mi się dokonać aktu woli i usmażyć omlet z jednego jajka i 5 żółtek z borówkami amerykańskimi.
Pokrzepiwszy się takim posiłkiem udało mi się w miarę dojść do siebie.
Poza tym zdecydowałem się dodać sobie system achievementów do swojego życia XD .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 06 sie 2010, 14:44
Magdaa, nieeeee! :( za duże ryzyko :D
dogomaniaczka

przez Magdaa 06 sie 2010, 14:45
Monika1974 napisał(a):Magdaa, :D, oczywiscie czekam na fotę w mowym kolorku.

Spoko, ale jak dojdę do blondu, czyli za kilka wizyt. No chyba że już w środę z tymi pasemkami będę wyglądać po ludzku, zobaczymy :P Obiecała, że zrobi to gęsto.

Ostatnio stwierdziłam że nie ma co siedzieć na dupie i myśleć tylko zacząć robić. I tym samym poszłam do psycha i zaczęłam brać leki, zapisałam się do fryzjera na radykalną zmianę wyglądu, kupiłam karnet na siłownię (!), codziennie godzinę ćwiczę w domu i jestem już umówiona z mamą na przyszły tydzień- jadę z nią załatwić sprawy urzędowe i ruszam z firmą, czas najwyższy.
Nie ma co myśleć, trzeba robić.

Shadowmere- pasemka są passe od kilku lat już. Przez ostatnie sezony najmodniejszy był jednolity kolor, ale w ostatnim sezonie wiosna/lato 2010 bardzo modne były blondy niejednolite. Ale to o czym piszesz to lekkie refleksy- szalenie modne obecnie! Teraz na sezon jesień/zima domy mody i fryzjerzy lansują lekkie refleksy ale utrzymane w jednym tonie, bez dużej różnicy barwy. I nadal królują blondy, ciepłe blondy. Ale co kto lubi :smile:

Dominika
- a jakie ryzyko ? :mrgreen: Najwyżej kasę wtopię i tyle :pirate:
Magdaa

przez dogomaniaczka 06 sie 2010, 14:48
Magdaa, i następną kasę na przefarbowanie na inny :D mało osób które mają naturalne ciemne ładnie wygląda z blondem..:>
dogomaniaczka

przez Shadowmere 06 sie 2010, 14:51
Nie zgadzam się.Brunetki są zwyczajnie ładniejsze od blondynek moim zdaniem-jeżeli jakas dziewczyna wygląda dobrze w ciemnych to tym bardziej zjawiskowa bedzie w blond.Cieply,zloty blond i czarne oczy :105: Oczywiscie nie mowie tu o spalonych solarą tipsiarach.
Shadowmere

przez Magdaa 06 sie 2010, 14:53
Dominika- na ciemne to ja sama sobie farbuję, farbą Garnier za 10zł albo Delia za 3,90zł :smile: 8) Więc koszta małe. Natomiast moje naturalne to średni blond, jako dziecko miałam czarne jak węgiel oczy, bladą skórę i białe (!) włosy. Wyglądałam jak dziecko kukurydzy i przyznam nieskromnie że robiłam niemałą furorę, bo mało które dziecko ma takie cechy wyglądu, dość nietypowe.

Shadow- właśnie taki ciepły, złoty blond chcę mieć :smile: W zasadzie to moje naturalne barwy, ciemne włosy były czymś sztucznym. Więc liczę na to że nie będzie tak żle. Oby! Tylko muszę się trochę opalić i mniej malować, do złotego blondu nie pasuje blada cera i mocny makijaż.
Magdaa

przez isabella_28 06 sie 2010, 15:04
Ja wole pasemka niz cala glowe na ,,bialo''.Nie zrobie sie na blondynke nigdy bo wiem,ze zle bym wygladala.Moj M. poza tym by mnie,,oplul''za to:)Rozjasniam wlosy delikatnymi refleksami tzn takie musniecie slonca:)Wlosy wkoncu nie sa wielka rozlana ciemna plana,ale widac w nich zycie.Gre swiatla i cienia:)Odcien twarzy,a i makijaz teraz maja glebszy wyraz:) :D
isabella_28

przez Magdaa 06 sie 2010, 15:08
Ty piszesz o refleksach, one są modne tak samo jak jednolity kolor. Niemodne są pasemka np takie:
http://forum.styl.fm/pasemka.t30.htm
Albo farbowanie na skunksa :P
Magdaa

przez isabella_28 06 sie 2010, 15:09
Dodam,ze wlosy to moj maly bzik:)Plus zabki i skora:) O wlosy dbam wybitnie.Uzywam prestizowych firm odzywek,maseczek,mgielek czyli caly parapet w lazience krotko piszac jest moj:D :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Magdaa, to juz przesada.Chyba ktos kto ma jakis gust i odrobine smaku nie popelni takiej gafy;/ a la Barbie;/
isabella_28

przez Shadowmere 06 sie 2010, 15:12
wstrętny jest taki kolor wlosow.nigdy mi się nie podobaly bialo-czarne,nawet jak byly na topie :? Myślę bardziej o czyms takim:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Shadowmere

przez Magdaa 06 sie 2010, 15:18
Iza- mi właśnie o takie pasemka chodziło :mrgreen: To jest passe. A propo też mam bzika na punkcie włosów, ponoć to najbardziej zmysłowa część kobiety wg wielu badań przeprowadzanych wśród mężczyzn. Więc mamy po co o nie dbać ;)

Shadow- piękne włosy ze zdjęcia! I śliczny kolor :smile: No i do tego piękna modelka. Myślę, że spokojnie możesz taki robić- najmodniejsza paleta barw, najmodniejsze refleksy i super będzie Ci pasować.
Ja chcę zrobić coś takiego jak ma ostatnio Gosia Socha na głowie.
Magdaa

przez Shadowmere 06 sie 2010, 15:20
A ja bym Cię widziala w czyms takim:
uwielbiam taki ala naturalny odrost :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Shadowmere

Sortuj wg