Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez oooooooooooo 28 lip 2010, 23:36
BYSTRY, raczej tak na srodku czasem bardziej po lewej stronie,robialam badanie serca i jest ok
a bol jest taki jakby mi słoń nadepnął na klate

przez BYSTRY 29 lip 2010, 00:01
jak siedzisz czy coś robisz to też czujesz ten ból ??

kutwa, by się chciało rzec... :pirate:

przez oooooooooooo 29 lip 2010, 00:08
BYSTRY, tak ale nie caly czas,teraz trwal jakies 30 minut i ustał,moj lekarz mowil ze to objaw nerwicy ale myslalam ze po lekach to mi ustapi,moze(raczej napewno) jeszcze za wczesnie na dzialnie leku bo to dopiero 4 dni ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BYSTRY 29 lip 2010, 00:13
4 dni to szmat czasu :mrgreen: pamiętaj, tabletki czuwają ;)

przez *Monika* 29 lip 2010, 00:55
oooooooooooo, ból napięciowy, nerwicowy, po lekach moze troche przejsc badź nie. Ten ból zniknie jak rozwiazesz swoje konflikty z pomocą psychoterapii.
Obrazek
Główny Moderator

przez ALEKS*OLO 29 lip 2010, 08:40
Ponura pogoda pod psem feeee.... Chyba wolę te upały :pirate: Ta jesień za oknem mnie dobija :(
Dzień jak codzień, kawa, fajka, sklep, obiad, sprzątanie. Wysłałam dziś troche cv i mam nadzieje na pewną prace (odpukać coby nie zapeszyć).
Musze zmuszać sie do wychodzenia do ludzi, do świata ..... jakie to kurde męczące yhhhhhh

Miłego dzionka Wam życzę!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez BYSTRY 29 lip 2010, 09:03
Za oknem bez wątpienia jest tragicznie, ale lubię taką pogodę, może dlatego że świat staje się mniejszy i taki bardziej przytulniejszy ?? Coś na podobie własnych czterech kątów. To takie moje wewnętrzne odczucie :mrgreen:

A bym zapomniał, Witam Wszystkich Ponownie po długiej przerwie w moim fantastycznym świecie :pirate:

Poza tym idę się przejść ot tak, bezwiednie se pospaceruje po mieście :P

przez Nenaja 29 lip 2010, 10:34
Wczoraj zadzwoniłam, żeby zapisać się do psychologa na nfz... zwolniła się wizyta i na jutro jestem umówiona. Potem wykorzystałam chłopaka by mnie podwiózł do PUPu po stempelek...spóźniłam się 3minuty,ale na szczęście udało mi się wyprosić by mnie na sekundkę wpuścili. I wszystko pięknie się zapowiadało, cały dzień spędziłam z chłopakiem...na wieczór piwka sobie kupiliśmy i do mnie na filmik poszliśmy... upiłam się na smutno... pokłóciłam z Ojcem, bo nie chciałam czegoś zrobić...no i od razu, że skoro nie chce tego zrobić, to dostępu do kuchni nie mam...odetnie mi prąd, albo zamknie na sobieskiego....to już mógł mi powiedzieć żebym się wynosiła... myśli samobójcze na noc mnie złapały... a po % dobrze, że sobie nic nie zrobiłam. Całą noc przepłakałam, więc oczy mam cudowne, o takie---> :shock: a kurcze zaczęło się tak pięknie.... ja się wykończę w tym domu normalnie.
Nenaja

przez Piorunka 29 lip 2010, 11:26
mam dzisiaj święto,dostałam śniadanie do łóżka od maluchów...jest mi smuto i źle..wszystko mnie boli..nie mogę się ruszac...to chyba atak nerwicy...chyba zostanę dziś w łóżku.wypłaczę się.dlaczego to tak bardzo boil?dlaczego za nim tęsknię?
Piorunka

przez oooooooooooo 29 lip 2010, 11:41
wreszcie zasnełam dzis normalnie,bez zadnych głupich mysli przed snem :great:
szkoda tylko ze otwieram oczy rano i tak dalej mi sie nic nie chce :(

przez *Monika* 29 lip 2010, 11:43
Piorunka, tesknisz bo jesteśwspołuzależniona, nie znasz innego życia, tylko takie jakie miałaś. A zasługujesz z pewnoscią na lepsze zycie, a nie na ciągłe poniżanie i ucieczkę. Bo to nie życie.
Nie daj się ponosić uczuciom bo one są złudne, tęsknisz nie za nim tylko za normalnością.
Obrazek
Główny Moderator

przez Lili-ana 29 lip 2010, 11:48
Piorunka napisał(a):mam dzisiaj święto,dostałam śniadanie do łóżka od maluchów...jest mi smuto i źle..wszystko mnie boli..nie mogę się ruszac...to chyba atak nerwicy...chyba zostanę dziś w łóżku.wypłaczę się.dlaczego to tak bardzo boil?dlaczego za nim tęsknię?

Poczytaj sobie portal http://www.kobieceserca.pl
i polecam także forum na kafeterii, temat o przemocy psychicznej i fizycznej w związkach, piszą tam mądre kobietki po przejściach:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4458964
Lili-ana

przez oooooooooooo 29 lip 2010, 12:25
mam strasznie płytki oddech jakby moje płuca się skurczyły,czy to jest normalne po tych okropnych lekach?boje się że sie w końcu uduszę :( juz nie daje rady

przez pingwin 29 lip 2010, 14:51
cudownie się upiłam, a jeszcze się wódka mrozi w lodówce, wieczorem przekłuję sobie wargę, potnę po brzuchu albo zrobię inną rzecz, której będę następnego dnia bardzo żałować. matko, jak mi dobrze. może po prostu umrę dziś?

Sortuj wg