Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 27 lip 2010, 23:04
Może ten ktoś kto podkręca też ma nerwice
a może też jest na tym forum <teorie spiskowe>

nie, ten co podręcał się bał, że sie przeziębi :mrgreen: a ja już miałam początki ataku, zawroty głowy, duszności.... Ci się grzali, a ja o mało nie kipłam. :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 28 lip 2010, 08:08
wstałam wcześniej od budzika i teraz mam nadmiar wolnego czasu :mrgreen: chociaż raz..
paradoksy

przez Magdaa 28 lip 2010, 11:21
Dziś przyjeżdża do mnie siostra na kilka dni. Żle się czuję, nerwicowo.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 28 lip 2010, 12:04
Magdaa, trzymaj się, ja w sobotę mam iść z chłopakiem an grilla urodzinowego :O nie wiem jak ja to zrobię w moim stanie :why:

dzisiaj zaspaliśmy :D za 30 min przywiozą tv więc jeśli chodzi o wieczór to chłopaka mam z głowy :D ale dzisiaj w końcu po miesiącu przerwy idę na terapię!! trochę się denerwuję. daleko. oczywiście tata mnie zawozi i czeka na mnie w samochodzie.
dogomaniaczka

przez 19_latek 28 lip 2010, 12:21
Dzis po raz pierwsz od ponad roku mam zamiar jechac z kolegami do dwoch hipermarketow w miescie, ciekawe czy to przezyje. Nie biore zadnego benzo ani nic doraznego, chce przelamac lęk :D
19_latek

przez Izuś 28 lip 2010, 12:24
19_latek serdecznie gratuluje :) :great: :brawo: :brawo: :brawo:

przez Korba 28 lip 2010, 13:05
padam na pychol, a gdzie tam do niedzieli........... zieeeeeeeeeeeew............ już mi się nie chce pracować - chce mi się spaaaaać!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez 19_latek 28 lip 2010, 13:42
Przyjechalismy juz, pochodzilismy troche po galerii i hipermarkecie, nawet zapomnialem ze cierpie na nerwice, tyle tam kolorów i sklepów, musze sie czesciej wybierac :D
19_latek

przez wovacuum 28 lip 2010, 14:09
zalatwilam dzisiaj bardzo,ale to bardze wazne sprawy zwiàzane z wypadkiem mèza-oczywiscie pozytywnie :D nawet bylam spokojna i opanowana :D za to teraz siè telepiè ale to minie.
Jestem z siebie dumna jak paw-doslownie.Po drodze z radosci wstàpilam na male zakupki aby sobie wynagrodzic ten wysilek wlozony ,w cale to zalatwianie-urzèdy wszèdzie dzialajà tak samo-czyli do dupy,a wièc trzeba siè uzbroic w cierpliwosc :mrgreen: jeszcze jutro i w Piàtek do pracy i..az 5 dni urlopu-we wtorek przylatuje nasza corenka-nareszcie.
Caluski dla wszystkich i pozdrowienia. :yeah:
wovacuum

przez oooooooooooo 28 lip 2010, 14:26
kolejny dzien(4) na velaxie.dzis jest jakos dziwnie gorzej niz wczoraj,jestem podenerwowana,lęki są wieksze, nie moge sobie miejsca znalezc,znow mam schizy ze to moze nie nerwica tylko jakas psychoza :(
juz mam dosc kiedy to minie?? :why: :why:

przez wovacuum 28 lip 2010, 14:33
oooooooooooo, dopiero 4 dni bierzesz lek-zaopatrz siè w cierpliwosc-zajmij siè czyms,to czas bèdzie Ci szybciej lecial..co robisz na codzien?pracujesz,studiujesz?lubisz czytac moze??zawsze znajdzie siè cos-co moglabys robic i nie odliczac ;ktory to dzien bierzesz leki i jak siè czujesz :D wiem ze to nie jest latwe,ale naprawdè tak mozna-chyba mam juz wyprobowane wszystkie mozliwe sposoby aby nie myslec o nerwicy-i ten jest najlepszy-czyli czyms siè zajàc,postawic sobie jakis cel.Buzka. :smile:
wovacuum

przez oooooooooooo 28 lip 2010, 14:38
wovacuum, dziekuje Ci bardzo za słowa otuchy,ide cos zrobic zeby nie myslec,mam nadzieje ze mi sie uda ;) ;)

przez k_o82 28 lip 2010, 15:43
taki sam prawie jak wczoraj... tylko dziś w pracy miałem spokój... nikt się nie czepiał... zwinąłem się o 13.30 ...
nadal nie wiem jaką prace masz szukać... nie wiem też w jakim celu utrzymuję kontakt z osobą którą nie mogę codziennie widywać i zostaję mi tylko kontakt telefoniczny z nią...
k_o82

przez wovacuum 28 lip 2010, 16:07
k_o82, a kim jestes wogole z zawodu??gdzie chcialbys pracowac?masz jakis wogole plan jak i gdzie szukac pracy??co ,za ile itd?.. :smile:
wovacuum

Sortuj wg