Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez oooooooooooo 25 lip 2010, 13:45
jesli ci chodzi o mnie to wyluzuj...czy ty czasem nie potrzebujesz wsparcia od kogos i podniesienia na duchu?jakiejs rady?
w koncu forum jest dla wszystkich i nie ma co sie nie potrzebnie wku...ac takie jest moje zdanie ale jesli jestes innego to trudno..twoja sprawa

przez linka 25 lip 2010, 13:46
k_o82, uznaj to za próbę charakteru, na forum jak w życiu, nie da się nie spotkać kogoś kto sprawia że dostajemy bialej goraczki i klniemy jak szewc. Tylko pamiętaj, dystans, dystans, dystans, szkoda zdrowia na to, Złość to mszczenie się na swoim zdrowiu za głupotę innych :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez k_o82 25 lip 2010, 13:48
Monika1974, bardzo bym chciał ale nerwy biorą górę... raz puściły i teraz mam tego efekty...
10 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata kk art.157 kk. dlaczego? bo ktoś się zemnie naśmiewał na portalu dla modelek
publicznie i chciał się spotkać grożąc mi w wiadomościach prywatnych że mi coś zrobi, wyszło odwrotnie.

linka, czy ja Ciebie oceniam co tutaj piszesz? czy wypowiadam sie na Twój temat?
czy neguje to co piszesz? czy śmieje się z Ciebie że masz problemy?
k_o82

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 25 lip 2010, 13:58
wovacuum, dzięki Kochana za przepis - wypróbuję na pewno bo uwielbiam sajgonki :twisted: :***

Dzisiaj nie ma już śladu po wczorajszym złym dniu, relaxuję się i zbieram siły bo czeka mnie najpierw wizyta z moimi babciami a później wizyta u teściów :roll: HELP

przez *Monika* 25 lip 2010, 14:02
k_o82, no, wiem, rozumiem,wiem jak to jest, kiedy emocje panują nad nami. To ciężkie, jeśli tylko nimi się kierujemy, a jeszcze gorsze, jeśli ich nie rozumiemy i nie potrafimy się zdystansować do nich. Czasami jest tak,że nam się wydaje,ze jesteśmy źli i wkurzeni do granic mozliwości, cierpimy strasznie, ale za jakis czas dochodzimy do wniosku,że tylko daliśmy się zwieść tym emocjom. Niedawno jedna osoba mi powiedziała,że to przeszlosć nas uksztaltowala. Tak. Ale to nie znaczy,ze już tacy pozostaniemy. Jeśli sobie z czymś nie radzimy, to szukamy pomocy, jakiejkolwiek. Ty tutaj. Ja tutaj i na terapii.
Obrazek
Główny Moderator

przez wovacuum 25 lip 2010, 14:06
fobia, trochè pracochlonne te sajgony :D ale wychodzà pyszne-gawarantujè.musisz jechac do tych tesciow??nie mozecie zostac w domku? ;)
wovacuum

przez fobia 25 lip 2010, 14:09
wovacuum, muszę :( bo to podwójna okazja - teściu ma imieniny i brat męża z zagranicy przylatuje akurat ehhh może jakoś przeżyję ;)

przez isabella_28 25 lip 2010, 14:36
Hej:) Ja wczoraj bylam na grillu i nawet calkiem dobrze bylo.Troche sie posmialam z ludzikow:)
Jedakze od wczoraj ,,zdycham'' przez trudne dni i glowa mi peka.Dzis ogladalam schizujacy film thriller ,,After life'' z Christina Ricci,ukazujacy co sie dzieje po smierci z czlowiekiem i jego dusza.Film daje do myslenia,ale jest bardzo przygnebiajacy.Mozna ujac,ze usilnie udowadnia,ze warto zyc pelnia zycia i cieszyc sie tym co jest w bardzo skrajny sposob.
Dzis niedziela,nudy;/
isabella_28

przez dogomaniaczka 25 lip 2010, 15:00
aaaa przeprowadzam się dzisiaj i właśnie dostałam jakiegoś cholernego ataku paniki pod wpływem ogromu rzeczy i tego że nie bardzo wiem jak to wszystko ogarnąć i spakować :why: tego jest tak dużo :why:
dogomaniaczka

przez Piorunka 25 lip 2010, 15:26
Więc to już dziś? no super:) Domiś a odnośnie pakowania:wszystko do jednego worka:)
Piorunka

przez linka 25 lip 2010, 16:00
k_o82, :shock: może trochę spokojniej z łaski swojej...................matko, chciałam pomóc a Ty od razu na mnie napadasz. Czy ja cię gdzieś oceniłam lub wyśmiałam? Chyba troszkę nadinterpretujesz fakty....... przyjmij do wiadomości, że skoro udzielasz się na publicznym forum to KAŻDY ma prawo o tobie pisać.
Proszę o wybaczenie jaśnie pana, więcej się do ciebie nie zwrócę w żadnym poście. 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez k_o82 25 lip 2010, 16:03
linka, dałem przykład tylko odnośnie jednej osoby nowej która to robi ;)
k_o82

przez linka 25 lip 2010, 16:06
k_o82, a to przepraszam bardzo - to ja źle zinterpretowałam twój post.

Jeśli coś nie halo to daj znać, któryś moderator zawsze się tym zajmie - nikt nikogo obrażać nie ma prawa. No a tak poza tym, wiesz trolle, dzieci neo, wakacje są, wielu osobom się nudzi to wypisują pierdy na kompie ;) przejmuj się tylko opinią tych ludzi na których ci zależy i tyle :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez k_o82 25 lip 2010, 16:09
linka, kochana próbuje ale cieżko jest :twisted:
k_o82

Sortuj wg