Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez oooooooooooo 22 lip 2010, 10:27
okropny dzien,upał jak na pustyni.od rana mdłosci o bol zoładka,i ta nie odlączna dd....
moze z uplywem dnia bedzie coraz lepiej..
wy tez tak okropnie znosicie upały?ja wole jak jest chlodniej i pada deszcz
PODRAWIAM

przez Lonita 22 lip 2010, 10:49
Witam! Ja też lubie mroczną pogodę. Czuje sie bardziej bezpiecznie jak jest chlodno. Co do mdlości, wystarczy ze wyjde z domu już mi niedobrze. Pozdraiwam
Lonita

przez Nenaja 22 lip 2010, 10:57
Kurka wodna...ale mi się podobał wczorajszy wieczór... normalnie jak za dawnych czasów...spotkanie z kumplami osiedlowymi i ploteczki...pewnie szybko to się nie powtórzy, ale miło spędzony czas już utkwił w mojej głowie :)
Nenaja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wrazliwy 22 lip 2010, 11:36
Mój dzisiejszy dzień?
Poranny stres, lęk i bóle brzucha były jak to często bywa. Jednak z myślą, że będę już wracał do mieszkania, gdzie mam spokój i jestem bezpieczny, lęk i boleści brzucha mijały.
Teraz właśnie siedzę sobie sam w mieszkaniu, i jestem spokojny.
Ach te moje zawirowania poranne.
To w dużym stopniu wynika z mojego niestabilnego/zaniżonego poczucia wartości. Ech. :?
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez k_o82 22 lip 2010, 11:59
dzisiaj dzień wolny, chciałem odpocząć i się spotkać na zdjęcia z bardzo fajną dziewczyną,
dobrze nam sie rozmawiało więc chciałem z nią dzisiaj spędzić ten dzień, w sumie mam tylko jej zrobić zdjęcia ale to mi musi wystarczyć...
k_o82

przez Kate83 22 lip 2010, 13:16
Całkiem dobry dzień.Poza tym , że od dwóch dni walczę z jelitówką synka ;( Pozdrawiam serdecznie ;)
http://quillingkate.blogspot.com/ - mój blog Zapraszam!! :)))
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba. Obrazek
— Algernon Charles Swinburne

przez isabella_28 22 lip 2010, 13:18
hej! Dzis kolejny dzien swira i swistaka w jednym.Takze swietnie;/
Od paru dni mam rowiez bole zoladka,niewem dlaczego ,moze od pramolanu.Do tego zaparcia i zblizajaca sie miesiaczka.Nastroj oczywiscie wczorajszy.Ciagle ogladam fotki,zdjecia ulubionych miejsc i zyje wspomnieniami.Planuje juz przyszloroczny urlop,marze sobie co bede robic i inne takie...Mam nadzieje,ze tyko z kasa krucho nie bedzie bo ostatnio godziny mi odeszly w pracy;/ Cudownie na tym Swiecie sie robi.Apokalipsa
isabella_28

przez Korba 22 lip 2010, 14:13
dzień niezły, pracy dużo, ale idzie gładko... cholera, ręka mnie boli po wczorajszym wypadku, łokieć i całe ramię, łokieć pocharatany, wyglądam jak dziecko wojny :mrgreen:
nawet się cieszę na niedzielny wyjazd do Wawki, coś się będzie działo, będzie tydzień ostrej jazdy bez trzymanki!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez fobia 22 lip 2010, 16:49
co za huśtawki pogodowe- dzisiaj znowu temperatura w cieniu- 39 stopni :shock: a zapowiadają gwałtowne ochłodzenie.Dobrze ,ze w pracy klima już działa przynajmniej idzie jakoś wysiedzieć :) Ogólnie przez tą pogodę chyba coś nerwowa jestem ostatnio :? mężowi się dostaje za byle błahostkę :roll:

przez oooooooooooo 22 lip 2010, 17:26
mam pytanie czy ma ktos podobne problemy ze wzrokiem?mianowicie snieg optyczny,jakies czarne punkcicki ktore sie pojawiaja podczas mrugania,jak skupiam wzrok ja jedej rzeczy nie mrugajac to ich nie ma tych czarnych kropeczek bardzo prosze o odpowiedz
podrawiam

przez wrazliwy 22 lip 2010, 17:43
Korba, to szybkiego powrotu do zdrowia.

I miłego pobytu w Warszawie.:)
Tak na marginesie - to to jakaś wycieczka jest czy Twój wyjazd indywidualny?:)
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez Magdaa 22 lip 2010, 20:16
U mnie dziś chłodno. Przez te wahania frontów głowa mi już pęka! :evil: Też tak macie?
Magdaa

przez Korba 22 lip 2010, 21:56
wrazliwy, wyjazd służbowy :)

Co do zdrowia to mam ograniczone ruchy ramieniem... hm, mam nadzieję, że to tylko stłuczenie i samo przejdzie.

Magdaa, u mnie jest tak gorąco, że nie ma czym dychać. Ja nawet nie tyle mam problemy z głową (tzn. z głową jako taką mam, ale nie z bólami), co jakby ze skaczącym ciśnieniem - tak mi w głowie buzuje na przemian z zawrotami :/
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wrazliwy 22 lip 2010, 22:44
Korba, To miłego pobytu w stolicy. :smile:

Sortuj wg