Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Krzysiek1234 17 lip 2010, 14:04
Monika, a masz!!! :twisted:

post318983.html#p318983

Czekam na hołdy 8)

[Dodane po edycji:]

Gdzie te hołdy, no gdzie!!!! Gdzie te tabuny mdlejących lasek :mrgreen:

przez Korba 17 lip 2010, 14:37
Monika1974 napisał(a):Korba, no, mi tez sie tak wydaje,ze zła jestem w srodku, ze nie jestem dobrym czlowiekiem. Zabijam słowem.
Czasem myślę,że tylko biorę, a nic nie dajęod siebie. A jak daję ...to jestem zła. I nie wiem z czego to wynika. Muszę to poruszyc na terapii. Odnoszę takie wrazenie,że cale życie brałam, dlatego teraz jest zła,że taka byłam, a po drugie,że to dawanie wywołuje u mnie złość. Nie rozumiem tego mechanizmu u siebie.
Napewno będzie okazja ,żeby sie jeszcze spotkać Korbusiu.

ja mam odwrotnie. ciężko mi uwierzyć, że zasługuję na to, by mi dawano. kiedy otrzymuje coś dobrego od losu/od kogoś - mam wrażenie, że to przez przypadek. ja chyba nie umiem już ani brać ani dawać.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 17 lip 2010, 14:49
Krzysiek1234, pristojnyj malczik z Ciebie. Masz ładne uzębienie. I jak na mój gust dobrze dopasowane okulary :D
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysiek1234 17 lip 2010, 15:35
Dzienks Monia, przy okazji uratowałaś forum od zaspamowania przeze mnie ;)
Ostatnio edytowano 17 lip 2010, 15:35 przez Krzysiek1234, łącznie edytowano 1 raz

przez wovacuum 17 lip 2010, 15:35
Bardzo mily poranek i poludnie spèdzone w towarzystwie dzieci Uchodzcow z Afganistanu-muszè Wam powiedziec, ze Czerwony Krzyz dziala tutaj bez zarzutu;akcja "Stop rasizmowi" zostala przygotowana profesjonalnie:afganistanskie dzieci,ktore calkiem niedawno przylecialy do Belgii i dzieci belgijskie,swietnie siè dogadywaly..mimo,ze wièkszosc z nich nie zna angielskiego o niderlandzkim nie wspomnè :lol:
Od 8 rano stalam nad wielkà deskà do walkowania ciasta-wraz z kobietami z Belgii,Czeczeni;Ukrainy robilysmy pierogi z ziemniakami,kozim serem i kolendrà... i rowniez ryz z baraninà rodzynkami i tartà marchewkà.Smiechu co niemiara,zadnych podzialow,rozmow o religii, polityce..tylko o dzieciach,kulturze i takim codziennym zyciu,o ksiàzkach,telewizji,babskich sprawach :D Malzon szalal po boisku z chlopcami takimi w wieku,10,11 lat-dostal pilkà w oko i ma limo troszkè :lol:
Ach-mowiè wam cos niesamowitego takie akcje,dobrze czujè siè w takiej roli.Za tydzien znowu jedziemy tym razem do innego miasta i bèdç dzieci z Iraku wraz z mamami :105:

Nawet byl dostèp do internetu-wszystko pod wielkà plandekà w razie deszczu..
Ostatnio edytowano 17 lip 2010, 15:44 przez wovacuum, łącznie edytowano 1 raz
wovacuum

przez Korba 17 lip 2010, 15:43
wovacuum, budujące jest czytanie Twoich postów. Naprawdę czapki z głów :uklon:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 17 lip 2010, 15:50
Korba, tak,tylko jak wrocilismy do domu,to uderzyla mnie pusta w nim panujàca-corka w Pplsce a ja tutaaj..odezwaly siè wyrzuty sumienia :? Chyba jakiegos drinka sobie zapodam :roll: jeszce dwa tygodnie i moje dziecko przylatuje..ta mysl trzyma mnie w pionie.Boze jak ja tèskniè!!!
wovacuum

przez GreenEye 17 lip 2010, 16:18
wovacuum, to cudowne co robisz :) Też angażuję się w akcje pomocy dzieciakom m. in. uchodźców w ramach wolontariatu. Uśmiechy na ich twarzach i radość w oczach - bezcenne :)
ExModerator

przez pingwin 17 lip 2010, 16:33
a ja od ósmej rano (z małą przerwą - wypad na bazarek po wiśnie do koktajlu) walczę z mamą przy malowaniu mieszkania. super odprężające i wyciszające zajęcie:) a wieczorem jak się uporamy, koncert w ramach festiwalu jazzowego na starówce;) taki miły weekend:)

przez fobia 17 lip 2010, 16:34
sprzątałam mieszkanie- w samej bieliźnie a i tak nie dawałam rady :roll: zachmurzyło się - mam nadzieję ,że będzie z tego jakaś burza bo zaraz się wścieknę :evil:

wovacuum, Ty to złota babka jesteś o ogromnym serduchu :D

jesssst słyszę pierwsze grzmoty :twisted: dawać ulewę ;)

przez isabella_28 17 lip 2010, 16:55
Fajnie,ze ktos z Was przeczytal moj nurtujacy wpis z 6 lipca:) Nie ma jak to egocentryzm.Dzieki z gory;/

Nie z 6 lipca,a 9.Pomylka:)
isabella_28

przez wovacuum 17 lip 2010, 17:06
isabella_28, przeslij linka-ja nie bywam codziennie na forum anawet jesli to wpadam na chwilkè ;) wiem tylko ,ze wyjechalas na urlop i ciach-zniknelas-nawet pytalam o ciebie gdzie siè podziewasz??
tak wièc moja droga -slij linka i juz czytamy.. :D
wovacuum

przez Magdaa 17 lip 2010, 17:06
Iza- a gdzie ten wpis? Daj linka, chętnie przeczytam. Coś się stało? Wybacz, akurat w tym czasie mnie nie było na forum, nie miałam internetu. A tak w ogóle to miło Cię widzieć znowu, jak było na wyjezdzie?

Wova- Ty jesteś złoty człowiek, co tu dużo pisać... Niech milczenie okaże szacunek :smile: :uklon:

Powiem Wam, że chodzę tak podniecona od kilku dni że nie jem i nie śpię. Rozjaśniło się u mnie. Siedzę teraz, uczę się programów obsługujących Allegro i czytam poradnik 'Jak zostać super sprzedawcą'. W najbliższym czasie mam zamiar zostać rekinem biznesu :twisted: ;)
Dlatego tak się zastanawiam czy jechać dziś nad morze czy nie... Z jednej strony przyda mi się wyluzowanie, ale z drugiej jestem napięta jak struna, więc nie będę w stanie myśleć o czymś innym niż tylko strategia i $ :pirate:
Magdaa

przez wovacuum 17 lip 2010, 17:19
Magdaa, napisz do "Wujka" tam u nas :mrgreen: -on zna chyba wszystkie pozycje ksiàzkowe dotyczàce sprzedazy..
Olej dzisiaj morze-zakop siè w ksiàzki i obmyslaj strategiè-jak juz cos wymyslisz-wtedy jedz nad morze i naladuj baterie do walki :D :yeah:
wovacuum

Sortuj wg