Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 16 lip 2010, 14:56
Magdaa, trzymam kciuki, żeby się Tobie udało!
Obrazek
Główny Moderator

przez panel 16 lip 2010, 14:59
wszyscy trzymamy

przez Magdaa 16 lip 2010, 15:21
No to nie dziękuję, co by nie zapeszyć :smile: Ale cieszy mnie takie wsparcie psychiczne- jak wiecie dla nerwicowca to coś ważnego. A dla mnie to całkiem nowa branża, więc nie wiem czy się odnajdę, ale spróbuję. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :mrgreen: ;)
Póki co chodzę po rodzinie ze skarbonką i proszę o wsparcie finansowe :mrgreen: haha Trochę mam za sprzedaż sprzętu, trochę dał chłop, trochę mam oszczędności... To teraz wycieczka po rodzinie i może uzbieram w tydzień :mrgreen: :pirate: :hide:

p.s. A zmusił mnie do tego psychiatra! Kazał otworzyć starą firmę na nowo. Mówię, że nie mam motywacji, że leki nie działają. A on że mam motywacji szukać w sobie, a nie w chemii. I znalazłam. Całą noc myślałam, aż wymyśliłam.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 16 lip 2010, 15:25
Magdaa,
Rozpływam się z gorąca ...ufff ale kciuków nie puszczam .Powodzenia:)
brokenwing

przez nenaja 16 lip 2010, 15:28
Coraz częściej myślę o tym ścigaczu... a dziś, schab karkowy upieczony, zupa pomidorowa ugotowane, piwko zaliczone i brak chęci do życia.
nenaja

przez Magdaa 16 lip 2010, 15:35
Brokenwing- to na razie nie dziękuję, ale cholernie mi miło na sercu że mam wsparcie :smile: Tak łatwiej chodzić z tą skarbonką i żebrać o wsparcie inicjatywy :mrgreen: Haha Ale ze mnie bizneswoman, co? :mrgreen: Powinnam chyba przedstawicielem handlowym zostać z taką siłą przekonywania :pirate:

Nenaja- no co Ty, zimne piwo, schab i pomidorówka a Ty nie masz chęci do życia? :mrgreen: ;)
Ścigacz fajna sprawa, jeśli masz prawo jazdy i DOŚWIADCZENIE w prowadzeniu słabszych jednośladów. Pamiętaj że to jest kwestia gdzie się idzie od najsłabszego do mocniejszych. Z motocyklem jest jak z alkoholem.
Magdaa

przez Korba 16 lip 2010, 16:06
bardzo mnie wykończył ten tydzień pod względem zawodowym.
za dużo odpowiedzialności potwornie mnie zestresowało, nadszedł piątek i nerwica mnie ogarnęła, siedzę w robocie i mną telepie, zastanawiam się jak ogarnąć to wszystko, co mam na głowie i nie popełnić błędu nie zawalić,
cały czas boję się, że podjęłam złe decyzje...
po prostu ogarnął mnie potworny lęk, kark zesztywniały, ramiona bolą, mam ochotę krzyczeć
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 16 lip 2010, 18:05
Nareszcie weekend :D upalow nie ma,wieje przyjemny wiaterek.Dzisiaj wieczor z ksiàzkà i zielonà herbatà.buziaki ;)
wovacuum

przez Korba 16 lip 2010, 19:55
...i zjebka od szefa... uwieńczenie c*ujowego tygodnia....
po co ja się tak spalam....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez fobia 16 lip 2010, 20:56
rano babcia mnie z wyrka telefonem ściągnęła bo jej się jakieś ważne leki na serce skończyły a źle się czuje- zapierdzielam do apteki, przylatuje, babcia mierzy ciśnienie krwi i... wynik lepszy od mojego a jeszcze nie zdążyła zażyć tabsa :lol:
W pracy luz , gdyby nie skwar i zepsuta klima :roll: za to książkę poczytałam i kasy trochę zarobiłam ;)

przez GreenEye 16 lip 2010, 21:04
wovacuum napisał(a):Nareszcie weekend :D upalow nie ma,wieje przyjemny wiaterek.Dzisiaj wieczor z ksiàzkà i zielonà herbatà.buziaki ;)

Wovka, na sama myśl o tym wiaterku człowiek się orzeźwia ;) Na dłuższą metę takie upały są wykańczające.
Podobnie jak Ty na wieczór przygotowałam zieloną herbatkę, z tym, że wersję mrożoną - z miętą i cytryną ;)
ExModerator

przez depresyjny86 16 lip 2010, 21:08
mmmm mrożona zielona herbatka..mmm :smile:
Przeżylem....kur.. co za powalony dzień....
:)

przez pingwin 16 lip 2010, 22:06
byłam na rozmowie o pracę o sporą kasę, czekam na telefon.
poza tym raczej leniwie, na wpół przytomnie, przez ten upał tracę orientację.
chyba wypróbuję patent z mrożoną zieloną herbatą, mam jakąś taką śmieszną z kawałkami suszonej pomarańczy i laską wanilii, może się nada:-)

przez Krzysiek1234 17 lip 2010, 00:59
Ja sobie obejrzałem "Proposition" w tvp2... Dobry film, a przynajmniej mnie się spodobał. Byłem poruszony, długo. Żal mi się zrobiło tych ludzi. Pochrzaniło im się wszystko, kompletnie bez ich winy. W sumie, dalej jestem zdołowany.

Sortuj wg