Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez panel 16 lip 2010, 13:55
a ile ta sa "porzadne pieniadze" ?

przez Magdaa 16 lip 2010, 14:14
panel napisał(a):a ile ta sa "porzadne pieniadze" ?

Dobre pytanie. Bo niby jakie porządne pieniądze można wyciągnąć w call center? Tak z ciekawości pytam, może tylko mi się wydaje że tam się mało zarabia a rzeczywistość jest inna. Byłam kiedyś na rozmowie w takim biurze. Powiedzieli mi, że podstawa to 600 zł i potem premia- za pierwszego sprzedanego laptopa 10zł, za drugiego 20zł itd. A w przypadku rezygnacji w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy 600zł kary. Zaśmiałam się tylko i wyszłam stamtąd. 600zł...

Kurcze, zaczyna się Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, mam tam ok 80km, pojechałabym sobie... Ale nie mam z kim- chłopak w pracy a rodzice na urlopie :? Ech... Może w niedzielę.
Byłam wczoraj pojezdzić po hurtowniach, już mam wszystko ustalone... Teraz tylko dozbieram pare groszy i ruszam. Mam nadzieję w przyszłym tygodniu już iść zarejestrować firmę.
Magdaa

przez panel 16 lip 2010, 14:22
600 zl. dziennie to nie jest az tak tragicznie z bieda od 1 do 1 mozna dociagnac

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 16 lip 2010, 14:27
panel napisał(a):600 zl. dziennie to nie jest az tak tragicznie z bieda od 1 do 1 mozna dociagnac

600zł miesięcznie.
Magdaa

przez Lili-ana 16 lip 2010, 14:29
Masakra dziś jest! Parno, duszno, gorąco. Wiatrak już nie pomaga na ten upał :?
Dzieciak też wkurzony łazi, nie może zasnąć przez ten zaduch(a powinien na drzemkę).
Lili-ana

przez panel 16 lip 2010, 14:35
Magdaa napisał(a):
panel napisał(a):600 zl. dziennie to nie jest az tak tragicznie z bieda od 1 do 1 mozna dociagnac

600zł miesięcznie.

zartujesz ? przeciez to nawet nie jest zgodne z prawem . Poza tym co mozna zrobic za 600 zl. bak do pelna zatankowac ?

przez Magdaa 16 lip 2010, 14:39
panel napisał(a):
Magdaa napisał(a):

600zł miesięcznie.

zartujesz ? przeciez to nawet nie jest zgodne z prawem . Poza tym co mozna zrobic za 600 zl. bak do pelna zatankowac ?

Dla mnie to też było jak żart. Zaproponowali 600zł podstawy plus premię za sprzedaż.
Magdaa

przez panel 16 lip 2010, 14:41
Magdaa napisał(a):
Dla mnie to też było jak żart. Zaproponowali 600zł podstawy plus premię za sprzedaż.

to sie do sadu pracy kwalifikuje

przez k_o82 16 lip 2010, 14:42
10 zł za 1h, zmiana po 6h dziennie od pon do pt.
z czego nie raz zwalniają wcześniej przy słabych wynikach na akcji co w przypadku osoby która sama się utrzymuję jest
to śmieszne.
k_o82

przez Magdaa 16 lip 2010, 14:47
Panel- szybciej mi było na nich wyj*bać, niż się z nimi sądzić :mrgreen: ;)

K_o82- nie wiem jakie macie średnie płace za godzinę w Wa-Wie bo wiesz, inaczej w stolicy a inaczej w mniejszym mieście. Jednak 10h nawet robiąc pełne 6h przez pięć dni to jest 1200zł... To starcza na wyżycie w Stolicy? Nie myślałeś o zmianie pracy?
Magdaa

przez *Monika* 16 lip 2010, 14:47
k_o82, a może studio fotograficzne otwórz?

Magdaa, a co to za firma będzie? POchwalisz sie Magdalenko?
Obrazek
Główny Moderator

przez k_o82 16 lip 2010, 14:50
w Warszawie? pełno jest takich firm tym bardziej trzeba mieć na start. dodatkowo dobre miejsce, reklama.
wiem że w Warszawie fotograf z rocznym małym doświadczeniem nie ma żadnej szansy na przebicie się
tym bardziej na zarabianie z sesji fotograficznych.
z moim portfolio na kilka agencji modelek odpowiedziały mi tylko dwie bez żadnej konkretnej propozycji
współpracy.
k_o82

przez Magdaa 16 lip 2010, 14:52
Monika1974 napisał(a):k_o82, a może studio fotograficzne otwórz?

O, to jest dobry pomysł! K_o82 rób na początek plenery ślubne, teraz jest sezon. Jak dasz konkurencyjne ceny to się przebijesz. A może zmień miasto?

Monika1974 napisał(a): Magdaa, a co to za firma będzie? POchwalisz sie Magdalenko?

Nie chcę zapeszać ;) Ale tak ogólnie pisząc to internetowa (na początku) sprzedaż tekstyliów itp itd (odzież, obuwie, kosmetyki) detaliczna, chcę sprowadzać outlety i nie tylko z UK, Francji i Włoch. A potem może sklep stacjonarny... Zobaczymy. Sprzedałam sprzęt gastronomiczny (policzyłam że nie opłaci mi się otwierać na nowo ale w mieście), dozbieram pieniążków i ruszam z tym, mam nadzieję że za tydzień już pójdę do urzędu się rejestrować. Trzymajcie za mnie kciuki, mocno !!!
Mam nadzieję, że nie zapeszyłam :pirate: Tfu tfu.
Magdaa

przez panel 16 lip 2010, 14:53
Magdaa napisał(a):
Monika1974 napisał(a):k_o82, a może studio fotograficzne otwórz?

O, to jest dobry pomysł! K_o82 rób na początek plenery ślubne, teraz jest sezon. Jak dasz konkurencyjne ceny to się przebijesz. A może zmień miasto?

Monika1974 napisał(a): Magdaa, a co to za firma będzie? POchwalisz sie Magdalenko?

Nie chcę zapeszać ;) Ale tak ogólnie pisząc to internetowa (na początku) sprzedaż tekstyliów itp itd (odzież, obuwie, kosmetyki) detaliczna, chcę sprowadzać outlety i nie tylko z UK, Francji i Włoch. A potem może sklep stacjonarny... Zobaczymy. Sprzedałam sprzęt gastronomiczny (policzyłam że nie opłaci mi się otwierać na nowo ale w mieście), dozbieram pieniążków i ruszam z tym, mam nadzieję że za tydzień już pójdę do urzędu się rejestrować. Trzymajcie za mnie kciuki, mocno !!!
Mam nadzieję, że nie zapeszyłam :pirate: Tfu tfu.

pomysl ciekawy

Sortuj wg