Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 14 lip 2010, 14:44
dziwnie się czuję od wczoraj, roznosi mnie, chciałabym wszystko na raz.......
pół nocy przesiedziałam na balkonie pijąc reddsa i paląc faję za fają, zastanawiałam się co z sobą począć :idea:
ale nic nie wymyśliłam :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

linka, a w jakim radyju? :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 14 lip 2010, 14:53
Korba, Admin musial skasować moj post,bo w dziale "Ludzie z forum" nie wolno komentowac zdjęć.Więc napiszę Ci tu-jesteś śliczna i z powodzeniem moglabys dawac zdjęcia Julii,mówiąc,że to Ty.Bardzo ją przypominasz.
Nawiasem mówiąć fajnie mieć balkon..tu gdzie się obecnie znajduję jest tylko jedno male parszywe okno :(
Shadowmere

przez zdesper 14 lip 2010, 15:01
Obie ładne jesteście.. :mrgreen: :mrgreen:
zdesper

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 14 lip 2010, 15:06
Korba, a w lokalnym radyju Fama ( można słuchać ze stronki internetowej) - jak mnie dadzą na serwis to nie omieszkam tutaj ogłosić kiedy będzie można mnie usłyszeć :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 14 lip 2010, 15:11
Shadowmere, dziękuję, jesteś bardzo miła :*
ostatnio mam kryzys wizerunku, jakoś obrzydłam sobie totalnie, przez moment nawet miałam rude włosy :shock:, ale wróciłam do blondu, choć obcięłam je niedawno na króciutko i czeszę się na gładko z delikatną grzywką (zrobię zdjęcie to wrzucę). bardzo praktyczna fryzurka przy tych upałach, no i nic z włosami nie trzeba robić.

balkon fajna sprawa, wiele razy mnie uratował, gdy przy atakach paniki brakowało mi powietrza.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez nenaja 14 lip 2010, 15:12
chyba kupię sobie worek treningowy :twisted: byłam w PUPie nic się nie dowiedziałam oprócz tego, że zasiłku nie dostanę :roll: jazda podczas okresu na ibupromach w taką duchotę, rewelacyjna :-|
nenaja

przez Korba 14 lip 2010, 15:13
linka, koniecznie zaanonsuj, chętnie posłucham :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez aanik 14 lip 2010, 17:36
A ja próbuje się uczyć i nicccc kompletnie nie włazi mi do głowy...załamać się można. Czemu jestem takim zakutym łbem? :zonk:

przez IceMan 14 lip 2010, 17:44
Ja już półtora tygodnia męczę framework do Javy i nie mogę nic konkretnego w tym stworzyć. Lipiec to nie pora roku na naukę ;P
Przyjaciel forum

przez aanik 14 lip 2010, 18:01
Fakt...w lipcu powinno się siedzieć gdzieś nad wodą i dodatkowo schładzać zimnymi napojami... ale siedzę w domu i muszę coś robić, bo wariuję. Postanowiłam się uczyć na zapas, ale to też bierze w łeb....

przez puszekokruszek 14 lip 2010, 18:22
My jutro może sie nad jeziorko wybierzemy-choc jazda PKSem w taki upał przeraża :roll: Ale w końcu nie mamy tak daleko a trzeba wykorzystać urlop małża. Pochwaliłam się, że wenlafaksyna gładko wchodzi ale po wejściu na 1 tabletkę zaczęły sie mdłości-do przeżycia. Ciekawe jak będzie na 2 tabletkach no i jak zareaguję na karbamazepinę.
Dzisiejszy humor jak na razie do d.
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez IceMan 14 lip 2010, 18:29
aanik napisał(a):Fakt...w lipcu powinno się siedzieć gdzieś nad wodą i dodatkowo schładzać zimnymi napojami... ale siedzę w domu i muszę coś robić, bo wariuję. Postanowiłam się uczyć na zapas, ale to też bierze w łeb....

Ja mam zasadę, że uczę się tylko na ostatnią chwilę albo wtedy, kiedy czuję motywację/zapał/chęć do nauki. Często to drugie dopada mnie po 1-2 dniach totalnej olewki ze zdwojoną siłą i zasuwam jak mały samochodzik :P Oszczędność nerwów, sił i czasu ;)
Przyjaciel forum

przez aanik 14 lip 2010, 18:45
Też bym tak chciała.... ale ja ogólnie muszę sporo posiedzieć, by coś zostało w moim mózgu na dłużej.... :why:

przez IceMan 14 lip 2010, 19:10
Ja też. Ostatnia chwila niekoniecznie oznacza na 10 min przed kolokwium ;P Po prostu po materiale mniej więcej wiem, kiedy jest krytyczna godzina i dalsze nic nie robienie to już gra w karty z terminem poprawkowym. Ale chodzi mi o to, że często bez konkretnej przerwy, podczas której nie będzie się myśleć o nauce, zbliżających się terminach itp po prostu nie da rady wytrzymać i taka nauka na siłę bez odpoczynku nierzadko kończy się gorzej niż spędzenie połowy na nią przeznaczonego czasu na obijanie się.
Przyjaciel forum

Sortuj wg