Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 06 lip 2010, 16:15
linka napisał(a):Shadowmere, no jak gdzie? Na nowym forum.....

co to, to nie, ja jestem tu :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 06 lip 2010, 16:23
Esprita nie widzę tu wcale,a zawsze byl nieodlacznym elementem tego dzialu.Codziennie,nawet jak dziecko mu sie rodzilo to siedzial na forum :D
Korba jest-fajnie,Magdula jest-fajnie.
A to nowe forum klawe jest?zalogowalam sie,ale nie mam weny by produkowac sie od nowa,na dwa fronty.Niech żyje monogamia! :smile:

Moj dzisiejszy dzien to jakis koszmar,fakt na wlasne życzenie.Jestem dzis otępiala,zdechla i zgorzkniala.
Shadowmere

przez Magdaa 06 lip 2010, 16:26
Shadow- nie wiem czy taka reklama jest tutaj dozwolona, ale obiektywnie powiem że tak, fajne. Tutaj jest więcej o chorobie, a tam jest więcej takich luznych tematów, nie produkujemy się od nowa bo to bez sensu, przecież się już znamy. Ja jestem i tu i tam, ale nie ukrywam że tam się bardziej angażuję na chwilę obecną z wiadomej przyczyny. Mi się bardzo podoba, jest sympatycznie, swojsko, na luzie. Teraz staramy się zorganizować weekendowe spotkanie, mam nadzieję że uda mi się tam dojechać. Bądz co bądz czuję się z Nimi jak rodzina, są zawsze obok, zawsze pod telefonem.

Natomiast z Espritem wszystko ok, dziś rozmawiałam z nim godzinkę przez telefon, żyje i ma się dobrze :smile:
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 06 lip 2010, 16:29
Magdaa, to dobrze,że macie tak cieple relacje :smile:
Shadowmere

przez k_o82 06 lip 2010, 17:47
dopóki nie usiadłem na słuchawki było super... coraz gorzej zemną... :why:
k_o82

przez Cassidy 06 lip 2010, 20:25
Nie!! Jestem po egzaminie na pedagogikę... Dziewczyny sympatyczne, zaliczyłam kilka wpadek (zostawiłam torebkę w sali, potknęłam sie i zapomniałam tekstu piosenki...) ale już 2 dni i się dowiem, że się nie dostałam ;)
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez wovacuum 07 lip 2010, 14:26
Shadowmere napisał(a):gdzie się podziala cala stala ekipa stąd?Korba,Vovacuum,Esprit..?
Się inaczej zrobilo.

Alez jestem :D i bèdè- poza tym-pogoda pièkna, a wièc w weekendy wypady nad morze,na miasto ,do ogrodu;.trzeba lapac slonce dopoki jest :D pozdrawiam wszystkich
wovacuum

przez capria 07 lip 2010, 15:02
witam i zgadzam się, że trzeba "łapać pogodę" poki jest . Codziennie robie wypady na działkę i podsmażam się. To mi poprawia nastrój mimo, że nie cierpię opalania ale jakoś to popołudniowe słońce da się wytrzymać. Zawsze zabieram ze soba kota- mam towarzystwo a on ma "wietrzenie" futra :yeah:
Czasem upadnę ale zawsze się podniosę

przez jacas 07 lip 2010, 19:29
wrocilem z Gdyni, bylo bosko dzieki pewnej osobie :smile:
jacas

przez TheGrengolada 07 lip 2010, 19:58
Niestety mam w chwili obecnej atak lęku... po prostu siedzę, boję się i mi coś wierci w sercu :|

przez cookiecrisp 07 lip 2010, 20:25
TheGrengolada napisał(a):Niestety mam w chwili obecnej atak lęku... po prostu siedzę, boję się i mi coś wierci w sercu :|
moze powinnas wylaczyc komputer i wyjsc na powietrze, albo chociaz usiasc gdzies wygodnie przy otwartym oknie? nie wiem jak innym, ale mi komputer tylko pogarsza samopoczucie podczas ataku, moze to to promieniowanie czy cos, nie wiem, ale jak czuje ze "zbliza sie" to przezornie wylaczam komputer :d
trzymaj się...

przez fobia 07 lip 2010, 20:30
ehhh zakręcony dzień :roll: jak zwykle musiałam coś wywinąć ,bo bym nie była sobą :mrgreen: ukręciłam klucz w pracy w szafce , dość ważnej, na szczęście tata przyszedł z pomocą i wstawił nowy zamek. Pozatym wszystko ok ;)

przez Mizer 07 lip 2010, 21:12
DOSTAŁAM SIĘ NA ASP.

siedze, zbijam bąki i zbieram gratulacje :D
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez cookiecrisp 07 lip 2010, 21:17
Mizer, gratulacje :mrgreen:

Sortuj wg