Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 05 lip 2010, 21:10
dzień bardzo męczący, padam na twarz :zzz:

przez *Monika* 05 lip 2010, 22:00
Pomianowska, Z jakiego powodu masz sesje u psychologa? W jakim nurcie przebiega Twoja terapia?
Obrazek
Główny Moderator

przez zrozpaczona20 05 lip 2010, 22:33
Było by dobrze ale do momentu gdy zobaczyłam pierwszego oprawce;/ ta jego ohydna twarz.. fuj ;/ Nie nawidzę ich oby dwóch!!!
zrozpaczona20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez retro 05 lip 2010, 22:37
nie jest źle, nie jest źle - chyba się coś poprawia :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D WRÓCIŁEM po tygodniu dołka!! (Boże- oby to nie było przejściowe, prosze...)
retro

przez TheGrengolada 06 lip 2010, 00:58
http://demotywatory.pl/1849798/Idziesz- ... lem-gardla <- dawno mnie nic tak nie zdemotywowało jak ten oto demotywator ;)

przez linka 06 lip 2010, 07:16
Mnie zaś wkurzają takie demotywatory bo tylko potwierdzają bzdetny stereotyp że osoba z nerwicą = osoba nerwowa, zdenerwowana.... :roll:

Mój dzionek, jak widać zaczyna się o chamskiej godzinie.....jeszcze dwa tygodnie i będę mogła sobie pospać ...mmmmmmmm
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ingrid 06 lip 2010, 08:18
wyglada na to że ja sama mam nerwice :(
i nie wiem jak z tym walczyc ..
Nadzieja umiera ostatnia

przez TheGrengolada 06 lip 2010, 12:09
linka napisał(a):Mnie zaś wkurzają takie demotywatory bo tylko potwierdzają bzdetny stereotyp że osoba z nerwicą = osoba nerwowa, zdenerwowana.... :roll:

Moim zdaniem ten demotywator potwierdza tylko, że większa część społeczeństwa myli słowo ,,nerwica" ze słowem - za przeproszeniem - ,,kurwica". Do pierwszego się przyznaję, do drugiego czasami... czyli w sumie masz rację.

przez puszekokruszek 06 lip 2010, 12:43
Dziwię się, że na słowo "nerwica" nie kropią wodą święconą i znaku krzyża nie robią. Ilekroć mi się zdażyło powiedzieć, że mam nerwicę odsuwano się jakbym miała zaatakować w szale, pokąsać, podrapać. O dziwo stosunkowo rzadko słyszę "przecież nie wyglądasz na psychicznie chorą" bądz "ale mnie chyba nie pobijesz" tudzież inne uwagi w tym stylu.
Na szczęście wystarczy jedno moje ( hue hue )spojrzenie by uciąć wszelkie głupie komentarze. Ale cóz ja bidna poradzę, że mam taki wzrok?(zasłyszała żem ;) kiedyś cudny komplement-"twoje oczy są jak oczy wampira" )
Rutyna. Jak zwykle. Spacer, zakupy, obiad sie robi, książka się czyta
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez anhelus 06 lip 2010, 15:26
http://www.nerwica.sklepna5.pl/kat/1/zi ... rwice.html
Proszę mi znajoma poleciła kiedyś właśnie naturalna metodę wyleczenia
i pomogło juz od roku pracuje wychodzę z domu jest ok a pije tylko herbatki
Polecam porostu jestem szczęśliwa

przez Shadowmere 06 lip 2010, 15:41
gdzie się podziala cala stala ekipa stąd?Korba,Vovacuum,Esprit..?
Się inaczej zrobilo.
Shadowmere

przez fobia 06 lip 2010, 15:50
dzień rewelacja! :mrgreen: mężu pyszny obiadek zrobił, a na deser malinki :P mniam, moje ulubione ;) chwilowo się ochłodziło, więc pooddychać można ;)

przez linka 06 lip 2010, 16:01
Shadowmere, no jak gdzie? Na nowym forum.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 06 lip 2010, 16:09
Osoby które tworzą drugie forum są obecne także tutaj, po prostu mniej może piszą, przynajmniej ja- mniej piszę, więcej czytam. Poza tym są wakacje i wypada trochę od kompa odejść, na dwór wyjść, przewietrzyć mózg.
Tutaj jest trochę inna tematyka forum dlatego np ja nadal tutaj zaglądam. Ale fakt, ja też tutaj widzę dużo nowych ''twarzy''.

Mój dzień... cieszę się, że trochę chłodniej się zrobiło. Spałam do 12.30, dlatego lekko głowa mi dziś daje popalić i jakoś tak dziwnie się czuję, zamulona. Dlatego stacjonuję dziś przy laptopie, dzierżąc w dłoni wodę z cytryną i lodem, a na plecy mam ustawiony chłodny nawiew wiatraka. Tak więc zajmuję się relaksem, w międzyczasie szkicuję sobie projekty bo planuję małe zmiany w mieszkaniu (malowanie, sufity itd), wczoraj wieszaliśmy obrazy i przewiercił mi się chłop do kuchni- tynk w pizdu odpadł, pół ściany rozwalone :hide: Dzięki Bogu że o 5cm nowe płytki ominął, bo jak bym musiała nowe płytki robić to chyba bym się pochlastała, 5tys w błoto. Wrr facet.
Magdaa

Sortuj wg