Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez zrozpaczona20 04 lip 2010, 22:13
Dzien w miare dobrze... o mały włos bym wpadła pod samochód ;/ musze sie w koncu opamietac i powiedziec sobie ,,NIE"
zrozpaczona20

przez fobia 04 lip 2010, 23:08
jakiś lekki dołek mi się przyplątal :? coś bym chciała i nie wiem co ehhh

przez dogomaniaczka 05 lip 2010, 00:01
czuję się jakby nie było mnie jakiś miesiąc a to raptem 3 dni. było bardzo ciężko bez leków i z atakami jakich dawno nie miałam. szczególnie dziś gdy wstąpiliśmy z imprezy ( 200 km od warszawy ponad) do mamy chłopaka bo blisko tam mieszka. myślałam, że zejdę było tak cholernie duszo..zrobiłam się cała czerwona dostałam takiego ataku jak dawno nie miała, wymamrotałam coś że muszę zabrać z samochodu i zeszłam na dół rozłożyłam sobie siedzenie i w płacz..było mi tak cholernie głupio..piotrek przyszedł po mnie i poszliśmy na górę tam się położyłam w innym pokoju..głupio mi do tej pory i wstyd za to :( :( później nie pojechałam z całą paczką nad rzekę bo bałam się że tam dostanę ataku..mam nadzieję że to nie będzie tak że przez to mnie nie polubią albo pomyślą sobie że jakaś hrabina jestem. bo już wcześniej nie pojechałam do sklepu ani nie poszłam na spacer. głupia nerwica. było bardzo ciężko ale w sumie fajnie..tylko nie chce już takich ataków bo głupio mi ;(
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez puszekokruszek 05 lip 2010, 08:25
niedziela bardzo przyjemna i...leniwa ;) dziś dzieć sie zlitował i pospałam prawie do 8, aaale porzyjemnie. Narazie jest fajnie bo po wczorajszej burzy trzyma się piekna mgła i jest chłodno, niech to cholerne słońce dzis nie wychodzi-taaa.

Leków jeszcze nie biorę. Jest całkiem dobrze(zapeszę, jak nic zapeszę)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez zrozpaczona20 05 lip 2010, 11:12
Ja nie danwo wstałam i poczatek dnia tragiczny... Tak zaczęła mnie głowa bolec ze zaraz normalnie eksploduje i na dodatek wkurzaja mnie rozmowy ludzi ;/
zrozpaczona20

przez Korba 05 lip 2010, 11:32
dzień rozpoczął się fatalnie. ogólnie samopoczucie w skrócie opisać można tak: "jestem do niczego, chce mi się wyć" :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 05 lip 2010, 12:02
Byłam wczoraj cały dzień nad morzem :smile:
Dziś w mieście, ale nie ma słońca, a ja mam wiatrak, pizzę i neta :smile:
Magdaa

przez k_o82 05 lip 2010, 13:09
dzisiaj spokojnie, bez żadnych spięć w drodze do pracy, w pracy i z powrotem.
wstałem o 6ej, nawet się wyspałem... posiedziałem w pracy do 11ej...
dostałem też pismo od prokuratora i nie długo będą na mnie patrzyć jak na kryminalistę...
za jedną sytuacje którą nie ja sprowokowałem...
unikam sytuacji w których ktoś bardzo kusi los...
k_o82

przez agaska 05 lip 2010, 16:33
Goraco, goraco, goraco...
Po dniu przerwy, lyknelam znow b12 - jest ok, wiec jest ok i bedzie ok. A jak lykne to chociaz mnie nie chlaja.
Chce burze!
Znow obudzili mnie o 6am, bo zachcialo im sie szorowac po scianach... Ostatnimi czasy to nawet w niedziele mam pobudke skoro swit :evil:
Zjadlam obiad, powinnam ogarnac kuchnie, ale mi sie nie chce. Chyba sobie zrobie lemoniady z miodem zaraz i rozwale sie na zimnych kaflach w przedpokoju. Nakieruje nawet na siebie powiew klimy - wiatrak.

Mam ochote na dobre, zimne piwo albo szampana. W koncu Bronek wygral :mrgreen: Ale ze alko nie moge to chyba sobie kupie Karmi... ewentualnie cole.
Be the change you want to see in the world

przez paradoksy 05 lip 2010, 16:36
No ja też chciałam deszcz... lunęło oczywiście jak już wyszłam z pracy :mrgreen: :lol: buty przemoczone i spodnie całe ufajdane tym czymś, co nazywają deszczem.
Mam lenia strasznego, a trzebaby coś więcej z robotą ruszyć, wykonać więcej telefonów... a najchętniej bym legła na łóżku teraz.
W ogóle to chce mi się coraz więcej spać znowu, 8 godzin snu już nie wystarcza :-|
paradoksy

przez depresyjny86 05 lip 2010, 20:05
Mój dzisiejszy dzień sponsorowała emotka :twisted:
:)

przez TheGrengolada 05 lip 2010, 20:36
Zaczyna być strasznie :| boję się jutrzejszego wyjścia

przez roam 05 lip 2010, 20:44
Czuję, że wszystkich ranię, odbieram przyjemność z życia i wszystko robię nie tak. Jednym słowem tragicznie, a za oknem zaszło słońce :( Moje istnienie to jeden wielki błąd.

przez retro 05 lip 2010, 21:05
kochani! nie poddawajcie się! to dziwne, bo sam jeszcze kilka godzin temu stwierdzałem, że nie spotka mnie nic dobrego w życiu (i jeszcze teraz tak mi się wydaje), ale... my żyjemy, tak a nie inaczej, ale jednak; w najgorszych chwilach podnoszę się na duchu tym, że na świecie są nie takie przypadłości i choróbska; i nie mowie tu o schizofrenii, bo z tym też można żyć, ale np. o FFI lub innych wykanczajacych... nie poddawajcie sie, bo jak czytam te wasze posty i jak widze, jak sam sie czuje, to chce mi sie plakac...
retro

Sortuj wg