Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Razorbladerka_ 27 cze 2010, 22:36
Mam dzisiaj zły dzien... do tego straszny kryzys mnie dopadł i probuje sie pozbierac do kupy....
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez *Monika* 27 cze 2010, 23:50
Razorbladerka_, Co sie stało? Przecież rano jeszcze wszystko było dobrze????????/
Obrazek
Główny Moderator

przez dogomaniaczka 28 cze 2010, 00:57
powiem wam że wczoraj w ekspresowym tempie przeszłam całą ikea ( a cholera wie jak to odmienić :P ) bo nie można inaczej wyjść jak przejść całą. uhhh. nawet się nie zatrzymałam przy tych łóżkach :D
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez puszekokruszek 28 cze 2010, 08:34
naprawiłam ten cholerny internet :!: szlag by to, przeinstalowałam vistę, piep..rzyłam sie tyle dni, dłubałam, myślałam a okazało się, że to wina głupiego kabla :evil: przynajmniej mam teraz porzadek na lapku ;) nie wiem tylko dlaczego xp nie mogę zainstalować, dlaczego wejście w biosa viście okazało sie wyzwaniem..dojde i do tego ;)

Weekend w porzadku. Wszystko byłoby cacy jakby mnie te nogi tak nie bolały-odbieram dziś wyniki(o ile będą bo w piątek się zagubiły :roll: )to jutro bym do lekarza poszła-i nie wyjdę bez skier na usg dopplerowskie

W 2 dni przeczytałam 6 książek :mrgreen: dziś postaram się nic nie pożyczać bo chałupa zarosła-ale jak sie oprzeć tylu nieczytanym kingom i mastertonom ;)

miłego dnia
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Korba 28 cze 2010, 10:09
jestem szczytem beznadziejności.
wczoraj tyle gadałam o powrocie do pracy (po zaledwie tygodniowym wolnym). tak się bałam juz wieczorem porannych "jazd", że sobie przyszykowałam do pracy ubranie, spakowałam torbę, laptop, wszystko po to, by umiejszyć poranne lęki.
wieczorem walnęłam xanax, po którym i tak nie mogłam spać, więc zaczęłam czytać książkę. ja! która mam koło łóżka 10 zaczętych książek, ale na których uktwiłam po kilku stronach, bo przy nerwicy ciężko czytać... a tu przeczytałam 50 stroniczek jednym tchem (książka o depresji). no i ch*j, bo rano budzik przestawiłam z 7.00 na 8.00, a o 8.00 wyłączyłam go i obudziłam się o 9.15 - od 15 min. powinnam być w pracy.... no i jazda się zaczęła.... telepanie serca, zawroty głowy, totalny paraliż przed zrobieniem jakiejkolwiek czynności, płacz... i nie poszłam do pracy.... kurva!!!!!!!!!!!! jestem beznadziejna.... kiedy to się skończy, jest coraz gorzej.
muszę zamykać okna, bo nawet dźwięki z zewnątrz budzą we mnie lęk. jestem pop*erdolona. i tyle na ten temat :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez rober6666 28 cze 2010, 10:52
Z tymi dźwiękami zza okna to masz racje.
Gdy jestem w kiepskim stanie i nie śpię całymi nocami tylko leżę i zdycham, to przejeżdżające co chwile tramwaje (centrum miasta-jeżdżą nawet w nocy,bydlaki ) doprowadzaja mnie prawie do histerii. Jestem wtedy strasznie przeczulony na dźwięki. To nienormalne,wiem. Ale tak jest.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez zrozpaczona20 28 cze 2010, 11:44
Jak narazie dzień mija dobrze ;) Gram sobie na flazolecie zeby nie myślec o dzisiejszym psychiatrze ;/ bo idę dzisaj...
zrozpaczona20

przez linka 28 cze 2010, 12:37
Pierwszy samodzielnie zrobiony materiał do radia, jeszcze tylko muszę napisać o tym informację do gazety.......pierwsze samodzielne wywiady itd :yeah: :yeah: :yeah:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonymous 28 cze 2010, 12:52
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez pete_27 28 cze 2010, 13:14
Może to przez seroxat? Nie wiążesz tego z tym?
pete_27

przez Anonymous 28 cze 2010, 13:23
Anonymous

przez paradoksy 28 cze 2010, 13:25
esprit, ja całe życie miałam niskie ciśnienie, a po jednym truamatycznym wydarzeniu miałam przez ponad pół roku cholernie wysokie (200/150 - normalnie miałam 90/70).. bez żadnych leków.
Przestałam mierzyć, problem z sercem został wykluczony przez lekarza (+miałam robione badania, echo serca itd.), przestałam często mierzyć... I teraz jest ok.
Wiem, ze mam spore obciążenie genetyczne związane z chorobami serca. Na szczęście póki co mnie to nie tyczy. Ale np. mój brat, który ma 20 lat od paru ładnych lat bierze tabletki na obniżenie ciśnienia..
paradoksy

przez Anonymous 28 cze 2010, 13:33
Anonymous

przez jacas 28 cze 2010, 13:41
wysilek fizyczny ci napewno nie zaszkodzi, a powinien pomoc (bieganie, rower, basen)
jacas

Sortuj wg