Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiatr 01 maja 2007, 16:08
justys i tak trzymaj. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 01 maja 2007, 17:54
Piotrek-również życze milej nauki ;)
U mnie troche lepiej....wreszcie jestem w stanie uczyć się na kolokwium z socjologii które mam za 3 dni ;) <120 stron do przerobienia....gdyby nie ten ból to bym sobie to wcześniej przerobil....>
:)

przez wiatr 01 maja 2007, 18:58
....w takim razie Darek trzymam za Ciebie, by kolokwium wyszło Ci b. dobrze. Zmykaj do nauki byś mógł się dobrze sprzedać ;) A tak na marginesie ...pamiętaj o przerwach ;) Pa ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 01 maja 2007, 19:56
Dzięki Wiaterku,o przerwach będe pamiętał ;)

przez wiatr 01 maja 2007, 20:02
Już chyba wspominałam.............. Darku jesteś niesamowity wierzę w Ciebie ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 01 maja 2007, 21:06
wiatr napisał(a):jak się już intelektualnie rozwiniesz należy sobie zrobić przerwę no..........powiedzmy 10 min.........tak by wiadomości się utrwaliły, a potem do pracusi Wink ..........powtórka, te rzeczy i tak dookoła ( istna karuzela ) Mr. Green

Ufff... postaram się (staram się)... dziękuję Wiaterku :mrgreen:
maiev napisał(a):Miłego "dziobania" Wink

dzięki dzięki dzięki :D
justys napisał(a):Piotrek i powodzenia zycze za 2 dni

a tu tradycyjnie "nie dziękuję" ;)
człowiek nerwica napisał(a):Piotrek-również życze milej nauki

No i wzajemnie :D Oby się nam udało. 3mam kciuki :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez faiter 01 maja 2007, 22:34
Siema,

A ja dziś wybrałem się do kina; chciałem się wyrwać z domu, bo takie bezczynne przesiadywanie źle na mnie wpływa (nasilają się lęki i łapie "doła")
Nawet jakoś zbytnio nie przebierałem w repertuarze - pojechałem na "chybił - trafił" no i trafiłem... "Taxi 4"
Ogólnie nie polecam - jeden wielki chłam; ale i tak miałem dość dobry humor bo "pobyłem" sobie wśród ludzi (frekwencja dopisała ;) )

Odpisując na Wasze posty:

Zorki - trafiłeś w sedno. Co do kontaktów z innymi opartych na rywalizacji, to ostatnio stwierdziłem, że "daję sobie na luz" - po prostu odpuszczam. W ten sposób :"oszczędzam" swoją energię i emocje, a w rezultacie dużo lepiej się czuję.
Aha, a co do tych "blokad" - to może znasz jakiś skuteczny sposób na szybkie "odblokowanie"?

ashley napisał(a):Czlowiek jest istotą spoleczną, nie będzie Ci dobrze, jak odseparujesz się od innych.

Dokładnie. Jestem tego najlepszym przykładem. Lubię kontakt z ludźmi, a unikając ich i spędzając czas samotnie spowodowałem, że stał on się dla mnie neurotyczną potrzebą; im bardziej unikałem ludzi, tym bardziej pragnąłem ich towarzystwa i akceptacji (miewałem częste stany depresyjne z tego powodu). Na samym końcu zacząłem się ich bać i czułem totalną blokadę na myśl o jakimkolwiek kontakcie.
Ostatnio postanowiłem "wyjść z cienia" i na siłę przezwyciężając lęki wychodzę do ludzi: zagaduję, rozmawiam . Zauważyłem, że niektórzy wydają się spięci i zmieszani podczas rozmów ze mną - czyli nie jestem osamotniony ;)

ashley napisał(a):Jesteś wspanialym czlowiekiem

Oj, chyba trochę przesadzasz... :oops:

Ja Ciebie Ashley odbieram jako "dobrego duszka" tego forum - rozsiewasz wkoło mnóstwo pozytywnej energii 8)

Pozdrawiam.

przez Zorki 01 maja 2007, 23:03
faiter napisał(a):Aha, a co do tych "blokad" - to może znasz jakiś skuteczny sposób na szybkie "odblokowanie"?

Ja na to patrzę od drugiej strony. Jedyne kontakt z ludźmi zawierające emocje, które znam, polegają na siłowaniu się. A blokowanie się jest u mnie mechanizmem obronnym - jak nie pokazuję emocji, to nie można mnie zaatakować. A jako, że jestem cykor, to mi w takiej sytuacji komfortowo.
Dlatego teraz próbuję budować kontakty się z ludźmi bez gry sił, żebym nie musiał się z niej wycofywać w "tryb androida".

faiter napisał(a):Ja Ciebie Ashley odbieram jako "dobrego duszka" tego forum - rozsiewasz wkoło mnóstwo pozytywnej energii 8)

Ashley jest tym no... kowbojem. Yeeeehaw!
;)

Piotrek, nie ucz się, święto jest :P
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez IceMan 01 maja 2007, 23:24
maiev napisał(a):Ale jak masz natchnienie do nauki

Oj nie... nie mam... staram się je w sobie zbudzić :P
Zorki napisał(a):Piotrek, nie ucz się, święto jest

Ja chyba poświętuję pojutrze... a jeszcze jutro się pouczę ;)

faiter napisał(a):Ja Ciebie Ashley odbieram jako "dobrego duszka" tego forum
Zorki napisał(a):Ashley jest tym no... kowbojem. Yeeeehaw!

Ashley to nasz forumowy aniołek co wszystkich pociesza i radzi gdy mają porządnego doła ;)

A ja idę spać ... kończę tą nierówną walkę z językiem ojczystym. Miłego dnia jutro!
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 02 maja 2007, 00:02
Ashley to nasz forumowy aniołek co wszystkich pociesza i radzi gdy mają porządnego doła

Dopisuje sie do tej opinii ;)

przez gusia 02 maja 2007, 01:20
Dzieci kochane jestem debilem,,,,,sama niewiem co zrobiłam,,poszłam ze znajomymi do knajpy i...nio music,spoko ale nagle się bardzo "rozluźniłam" i zaczęłam śpiewac,,,,,no debil...qrde ,podchodzili ludzie ,,,że zajebiście itp....qrde było mo głupio ,śpiewasz,ciszaaaaa,nagle cisza,doszło o tego że skńczyłam przy sentyzatorach......."niebyło Ciebie tyle lat",qrcze chyba głupia jestem :/
Boże jakie mam doły ,przecież normalny człowiek tak nierobi....ale mnie pchnęli do tego ludzie którzy tam siedzieli ..............buu

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:58 am ]
qrcze...buuuuuuuuuuuu
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Aniesia 02 maja 2007, 02:11
gusia!!! Spoko!!! Miałam okazje sluchania kogoś jak spiewa i to tez tak sobie poproatu zaczęła spiewac dziewszyna w kanjpce z kolecia masz rade!!!!! A i mapiętaj my tu wszyscy jesteśmy normalni!!! :D
Mój dzień!!!
Wstalam rano troche porobiłam w dom sniadanko zajęłam sie moim małym brzdącem około 12 mialam napad leku znów zrobiło misie nie dobrze!!! pojechałąm na 13 do roboty przez jakis czas było ok ale ogólnie pół dnia trzymał mnie ten lęk. Jestem wykończona a jednak coś nie pozwala mi spać!!! Nie wiem dlaczego boje sie lęków!! I co sie dzieje ze mna!!! Wróćiałm do domu po 1. wszyscy spia a ja siedze i pisze a do tego nadal xle sie czuje!! moze odrobinke lepiej bo zjadłam kromeczke i juz tak mnie nie muli!! Ale mi mimo wszystko czekam na wizyte u psychiatry!!

Moze ktoś mipowie co jest ze mnan ie tak od jakiegoś czasu robi mi sie nie dobre na samą mysl jecvhania do pracy!! W pracy też łapią mnie lęki. Czy to moze być jakaś nerwica??? Zauważtłam ze mam tak jak szefowa ma zly zin bo jak jest spoko to ok sie czuje!!
Wiec siedze sobie teraz pi szisze pora spac chyba juz bo jutro naprawde nie wstane!!!!
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

przez gusia 02 maja 2007, 02:33
Dzięki Aga ale poważnie ,,,,qrcze Ci ludzie....przychodzili ,coś mi tam gadali ,że fajnie itp......gościu który tam śpiewa był taki dziwny a na koniec podszedł i powiedział mi coś miłego,,,ach ,na temat głosu a ja i tak w to niewierzę ,sfszowalam jak cholera ale ja nieznam tej "maszyny",poprostu sie poryczalam po tym wszystkim....niechodzę do knajp,niechodzę a dziś tak się stało i tak dziwnie :/ i jeszcze taki wstyd.............a ja tak strasznie lubię śpiewac....qrde ponoc pięknie...ponoc..buu

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:42 am ]
mhm,dodam jesteś normalna ,pracujesz a ja nieumiem choc chcę ,wyśmieją mnie .......Ciesz się Aga że pracujesz...naprawdę ciesz się ,to dowartościowuje człowieka myślę
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez ashley 02 maja 2007, 08:56
Hej Kochani, dzięki że mnie tak pozytywnie odbieracie:) Ale to Wy jesteście super ;)
Ostatnio postanowiłem "wyjść z cienia" i na siłę przezwyciężając lęki wychodzę do ludzi: zagaduję, rozmawiam . Zauważyłem, że niektórzy wydają się spięci i zmieszani podczas rozmów ze mną - czyli nie jestem osamotniony

Mogę tylko napisać, że się bardzo cieszę, że zrobileś duży krok naprzód:)
Piotrek ja też życzę powodzenia, oczywiście nie dziękuj:)
Gusia nie masz się czym przejmować. Poprostu zabawilaś sie i tyle, nie musisz się czuć glupio. Ludzie pewnie normalnie to odebrali i też siebawili każdy na swój sposób. To, że sie czasem wyglupiamy nie znaczy, że jestesmy nienormalni, ja się wyglupiam jak tylko jest okazja:)
Jadę na 2 spotkanie psychoterapi. papa

Sortuj wg