Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Razorbladerka_ 22 cze 2010, 16:46
Wczoraj przed snem strasznie bolaly mnie jajniki, ale ostatnio bolą mnie codziennie(to znak, zeby w końcu wybrac sie do gina) a dzis rano jadąc pociagiem na terapie dostalam okres i sie uspooilam bo to widzocznie przzed nim tak mnie jajniki bolaly, ale do gina i tak pojde ja mi zdejmą gips... a jutro wlasnie ide do chirurga tylko tu pojawia sie problem bo nie ma mnie kto do niego zawiezc:(
Na terapii ... nasz kolega dostal prace wiec mielismy taki dzien pozegnalny bo juz wiecej na niej sie nie pojawi... W ogole to przyjezdzajac z noga w gipsie zrobilam niemale zamieszanie na oddziale bo wszyscy nagle zaczeli sie mna interesowac... boje sie strasznie ze gdy terapia sie skończy to nie bede potrafila sobie ze soba poradzić;(
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez paradoksy 22 cze 2010, 17:02
Razorbladerka_, możesz mieć zapalenie jajników, więc lepiej pójdź do gina jak najszybciej

ed:
a co się stało, że masz nogę w gipsie?
paradoksy

przez puszekokruszek 22 cze 2010, 17:10
skierowanie na siki mam, jutro muszę zrobić i do 9 zanieść-jak tu wytargać sie tak rano z chałupy? :mrgreen: muszę zrobic porządek z kręgosłupem, myślałam że to nerki mnie tak bola a okazuje się, że najprawdopodobniej kręgosłup, szlag

Dentka odwołałam, pójdę na poczatku lipca

Większość dnia przelatałam zdenerwowana, @ się pewnie jutro pokaże :evil:

ta, treba sie za oskurzanie wziąść, sterta naczyń do mycia czeka, na dwór jeszcze dziecia wytargam..i wieczorem zalegnę z Kingiem w wyrku 8)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zrozpaczona20 22 cze 2010, 18:43
A mi jedna dziewczyna chyba grozi ;/ bo ja sie kumpluje z jej kolega i chyba jest zazdrosna....
zrozpaczona20

przez Razorbladerka_ 22 cze 2010, 19:14
paradoksy, pojde na pewno do gina!
Miałam wypade samochodowy, samochod mnie potrącił pacan i mam noge skrecona i podejrzenie złamania jest - jutro sie okaze co to dokłądnie jest...
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez fobia 22 cze 2010, 19:34
Razorbladerka_, jak to Cie potrącił ? :shock: z czyjej winy? i idź do gina - umów się po okresie bo ja to od stycznia odwlekałam do wczoraj ;) na szczęście wszystko jest ok- jeszcze czekam na wyniki cytologii ,ale jestem dobrej myśli ;)

przez depresyjny86 22 cze 2010, 19:57
A mi jedna dziewczyna chyba grozi ;/ bo ja sie kumpluje z jej kolega i chyba jest zazdrosna....

To oznacza tylko,że wg niej jesteś atrakcyjną dziewczyną i potencjalną rywalką.
Nie przejmuj się takimi grożbami.Ludzie gadają różne rzeczy których póżniej w ogóle nie robią.
:)

przez Razorbladerka_ 22 cze 2010, 20:16
fobio, a kiedy wynik?

Z jego winy oczywiscie bo facet nie patrzył gdzie jedzie i nawet kierunkowskazu nie włączył!! a ja jasnowidzem nie jestem niestety...

przez Korba 22 cze 2010, 21:04
dzień się szykował na leżąco, na szczęście koleżanka wyciągnęła mnie na spacer i mi to dobrze zrobiło.
muszę przezwyciężać lęk przed wychodzeniem z domu
jutro idę na badania - muszę się dowiedzieć dlaczego ciągle mi słabo i mam mdłości i zawroty głowy - pewnie znowu się okaże, ze to wszystko bierze się z nerwicy
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez halenore 22 cze 2010, 21:26
Prawie cały dzień przespany.Miałam wybrać się na basen,ale zabrakło motywacji...Ogólnie brakuje motywacji do wszystkiego...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez zrozpaczona20 22 cze 2010, 21:34
Człowiek nerwica - Oby bo ona mnie mocno drażni... Jakby nie było mi za mało spraw na głowie to jeszcze ta dziewucha się znalazła ;/
zrozpaczona20

przez dogomaniaczka 22 cze 2010, 21:39
pół dnia spędziłam z chłopakiem przygotowując mieszkanie żebyśmy mogli tam się wprowadzić :) segregowałam romansy babcine do worków , dziś 800 się udało a to nawet jeszcze nie jest połowa :) :twisted:
dogomaniaczka

przez Kate83 22 cze 2010, 21:43
fobia, to nie chodzi o to że lalearz mi odmówił cytologii, w naszej kochanej służbie zdrowia robią cytologię raz na 3 lata. Jak bym chciała teraz muszę iść do niego prywatnie.Powiedział mi ze wszystko jest ok ale jak chcę to się mogę do niego zapisac.Pójdę ale pod koniec lata ;)

Dziś dzień OK jak mało kiedy, żołądek nie bolał , głowa nie bolała i nawet zawrotów dziś nie miałam :)
http://quillingkate.blogspot.com/ - mój blog Zapraszam!! :)))
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba. Obrazek
— Algernon Charles Swinburne

przez depresyjny86 22 cze 2010, 23:56
Nienawidzę ludzi,znowu mi zepsuli dzień...
:)

Sortuj wg