Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez *Monika* 20 cze 2010, 22:33
Korba,

Ja juz wiem.......dlatego tak sie dzisiaj czujesz....bo jutro terapia.......moze podswiadomie , albo nieświadomie boisz sie jej?
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 20 cze 2010, 23:34
Monika1974, najprawdopodobniej też..., a jutro przed wyjściem to na pewno będą cyrki...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez brokenwing 21 cze 2010, 00:25
Poker i forum ..cały dzień. Nawet się nie wysiliłem i nie założyłem spodni .Kolejny zmarnowany dzień :(
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 21 cze 2010, 09:13
...ale sie wyspałaś chyba za wszystkie czasy... :D :D :D
Witaj ponownie.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Razorbladerka_ 21 cze 2010, 09:21
Witam wszystkich! Ja dzisiaj wasze samopoczucie? Ja mialam dzis jakies dziwne sny ale to norma ostatnio odkąd biorę propranolol, to troche meczace, ale juz sie zdazylam do tego przyzwyczaic... na 11 musze byc u lekarza i troszke sie boje ale tylko troszke...
Miłego dnia wszystkim!!!
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Goldielocks 21 cze 2010, 09:52
Ka_Po napisał(a):
Ka_Po napisał(a):zjadł
amVVałe opkoanie loarfrn=nu i 7 Xanaxyoe

\\\\\\\\]]\\\\\\\\\\\, Foyrgo wyoiłsm 2 pieeo ibwłre o bvswłr opwkoesei einkw

Właśnie się obudziłam , cała się trzęsę i nie bardzo rozumiem nawet tego co napisałam,
Przepraszam, że martwiliście się o mnie-nie to miałam na celu.
PO prostu nie potrafie rozładować swoich emocji i dojść do porozumienia z meżem :why:

Ufffff, dobrze że wszystko ok. :D
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez linka 21 cze 2010, 10:21
3 godziny na praktykach i już biegałam po mieście z mikrofonem i robiłam sondę uliczną 8) (dobra terapia na FS :lol: ) i łaziłam po spalonym domu robiąc zdjęcia - niby tylko kilka godzin ale za to intensywnie :great:

No a teraz patrzę przez okno, do podstawówki, jakieś 15 obok mojego bloku podjechały dwa wozy strażackie...coś się dzieje....ciekawe co.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 21 cze 2010, 10:48
Zimno ,pochmurno i leje,ale samopoczucie wysmienite :D jutro zdajè tescik do szkoly-zobaczymy do jakiej grupy jèzykowej siè dostanè-czy tych bardzo "tèpych" czy trochè mniej"tèpych".Milego dzionka wszystkim ;)
wovacuum

przez linka 21 cze 2010, 10:51
Ka_Po, nie pij tej kawy już, serducho wystarczająco wymęczyłaś już......ja to bym ci radziła wziąć sobie wolne dziś i jutro
i porządnie wypocząć.....
albo najlepiej skonsultować to z psychiatrą.....bo tak nie może być, żebyś sobie coś zrobiła..... :cry:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 21 cze 2010, 10:59
linka, o wlasnie-czytalas moze drugà czèsc Millenium Stiega Larssona??
wovacuum

przez Korba 21 cze 2010, 11:13
Ka_Po, całe szczęście, że się odezwałaś. możesz się tak czuć przez parę dni, przerzuć się może na herbatę zieloną, a - i wiesz co zrób, bierz przez kilka dni większe dawki magenezu, potasu i wapna. na pewno Ci się to wypłukało - wiem to z doświadczenia, więc zaopatrz się w to i zażywaj, na pewno trochę się po tym lepiej poczujesz.

mój dzień..., urlop taaa.... obudziłam się o 7.00 nie wiadomo po co. ale po dwóch godzinach zaczęły mi się okropne lęki, uczucie słabości, zimne poty i.... uchhh szkoda gadać, xanax poszedł w ruch, sen... po obudzeniu wszystkie objawy X2. mam wrażenie, że zwariuję, że zemdleję, jest mi niedobrze i słabo.... na 16 mam iść do psychoterapeutki... jak ja mam ro zrobić.... ja nie jestem w stanie myśleć, a co dopiero rozmawiać.... pomóżcie....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 21 cze 2010, 11:23
wovacuum, jeszcze nie czytałam, we wrześnio mam urodziny - zażyczę sobie drugą i trzecią cześć 8) i oddam się wtedy czytaniuuu....ale widziałam film i książka zapowiada się tak samo ciekawie jak pierwsza :great:
Przyjaciel forum

przez monika03 21 cze 2010, 11:28
własnie byłam u mojego doktorka jestem podobno okazem zdrowia a schizo mam wybic sobie z łba
monika03

przez puszekokruszek 21 cze 2010, 11:42
Mam zadziwiająco dobry humor ;) chce mi sie tańczyc, śpiewać itd-ciekawe jak długo to potrwa? ;) jestem podniecona i podekscytowana-a najgorsze jest to, że znam powód-moja myśl o drugim dziecku :roll: będzie nieciekawie jeśli znowu zajmie nam to 5 lat bo chciałabym już juz już! no odbiło mi na tym punkcie po przeprowadzce, w tej chwili nawet widmo porodu i ciążowej męczarni mnie nie zniechęca :?

Rutyna dziś. Zakupy, sprzatanie, obiad, prasowanie, spacer etc. Największa atrakcja dzisiejszego dnia to zakup żelazka :lol:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Sortuj wg