Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 18 cze 2010, 21:18
A ja cały wkurwiony jestem.Mam dosyć,serdecznie dosyć tego wszystkiego,ludzi,mojego zachowania wśród nich,ich zachowania względem mnie.......dosyć.! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:)

przez fobia 18 cze 2010, 21:27
Kate83, mnie głowa boli jak ciśnienie spada ;)

[Dodane po edycji:]

właśnie nad moim miastem przechodzi burza...i leje...a ja z psem naspacer muszę iść... :roll:

przez Magdaa 18 cze 2010, 21:41
Nadeszła chwila, aby to napisać- czuję się zajebiście!!!

p.s. U mnie też burzowo.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nenaja 19 cze 2010, 05:05
Dzień tak jak i noc, czyli wielkie nic... siedzenie w domu, oglądanie tv, bawienie z kociakiem, słuchanie muzy, net.
Nenaja

przez jacas 19 cze 2010, 15:52
ja zaraz na spacer z kumpela, potem mial byc grill ale nie wyszlo - obejrzymy zuzel z kumplem
jacas

przez zrozpaczona20 19 cze 2010, 16:16
Byłam w sklepie i zgubiłam kolczyki ;((( a tak je uwiebiałam.
zrozpaczona20

przez Kate83 19 cze 2010, 16:26
Jak narazie w domu od rana :( pogoda beznadziejna, zaczęło padac, głowa boli...zaraz biorę się za robienie ślubnego albumu który już dawnooo lezy i czeka na moją wenę...
http://quillingkate.blogspot.com/ - mój blog Zapraszam!! :)))
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba. Obrazek
— Algernon Charles Swinburne

przez brokenwing 19 cze 2010, 17:05
Pogoda w miarę, od 7 do 9 jeździłem na rowerze. Mam iść na zakupy do jakiegoś marketu. Kurcze ...nie wiem czy dam radę .Leki..lęki...jeszcze raz lęki
brokenwing

przez wovacuum 19 cze 2010, 17:10
U mnie leje od rana,tak wièc pozostaje dzisiaj w domku i czytam ksiàzkè.malzon oglàda mecze a ja mu zaglàdam znad ksiàzki.Jutro jedziemy do Brukseli na wybory,no i przy okazji spotkamy siè z Polonià-myslè,ze bèdzie wesolo :D
wovacuum

przez puszekokruszek 19 cze 2010, 19:38
doszłam do wniosku, ze chcę mieć drugie dziecko ;) małż nie ma nic przeciwko więc na co czekać? :mrgreen: gdyby tylko nie to wspomnienie strasznej ciąży i jeszcze gorszego porodu to juz dzis bym sie starała ;) ale nie wiem czy jestem w stanie zajść w ciążę, czy nie za bardzo sie boje powtórki, to był najgorszy okres mojego życia-ja ledwo co ciepła juz byłam, mała prawie fiknęła...nie wiem czy juz jestem w stanie przezwyciężyć ten strach, czy kiedykolwiek będę w stanie :roll:

Całkiem przyjemny dzień mimo okropnej pogody. Jutro jedziemy na roczek brata synka, prezenty cudowne kupione, darmowa pyszna wyżerka mniaaaam :mrgreen: juz mnie nie przeraża to, że jedziemy do "naszego starego domku"
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Razorbladerka_ 19 cze 2010, 20:20
Witajcie! A ja dzis spedzilam bardzo przyjemny dzionek:) po 12 wybralam sie z kolega na zakupy w celu zakupienia prezentu dla mojego faceta...nie mam pojecia czy mu sie spodoba, ale wazne, ze jest:D po powrocie kolega zaczal instalkowac mi internet ktory wypozycza mi na miesiac wiec przez miesiac codziennie i co noc bede mogla tu z Wami siedziec z czego niezmiernie sie ciesze:):) kolega wlasnie pojechal, a ja pije sobie piwko i czytam co tam u Was kochani:)
Buziaczki:*
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez *Monika* 19 cze 2010, 20:28
Razorbladerka_, Kupę lat. Gdzie byłaś? Tyle czasu Cię nie było!
Obrazek
Główny Moderator

przez Razorbladerka_ 19 cze 2010, 20:35
Hej Monia! ciesze sie, ze Cie widze:D a jakos tak przestalam miec dostep do neta i dlatego tak sie z Wami troche kontakt urwal niestety...
Co tam u Ciebie sie dzieje opowiadaj bom ciekawa:)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez *Monika* 19 cze 2010, 20:40
Razorbladerka_,

Nie chce ciagle narzekac, ale to zrobie....jesli pytasz....
Gorzej jest ze mna chyba, albo chyba mi sie wydaje.....sama juz nie wiem, ale nie czuje sie szczesliwym czlowiekiem.
Chodze na terapie dalej...to dopiero , albo juz.....8-my miesiac, wydaje mi się,ze stoje w miejscu. Napiecie mnie rozwala, stany sie zmieniaja jak w kalejdoskopie, duzo zlosci, smutku, zalu, pretensji, a malo powodow do radosci. Obnizony nastroj, do wszystkiego sie zmuszam, w niczym nie widze sensu, motywacji brak, w pracy jakos daje rade, wracam do domu i spie,najgorsze sa weekendy.
A co u Ciebie? Lepiej? Terapeutyzujesz się? Ozdrowialaś?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg