Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez zrozpaczona20 12 cze 2010, 10:14
Jak narazie jest coraz gorzej ;( Znowu zanosi mi się na płacz :(
Chodzę do psychologa. Nie chce lekarstw wystarczy ze biore te co mam od lekarzy na raka. A ja nie chce zeby sie p. Docent dowiedziała jakim stanie jestem. A jakbym brała tamte leki to bym musiała jej powiedziec o tych lekarstwach.
Na policję w życiu nie pójdę bo wiem że tamten nie dał by mi życ :(. Byłabym jeszcze gorszym stanie.
zrozpaczona20

przez Korba 12 cze 2010, 10:19
Wstałam przed 10 i jest mi z tym dobrze :mrgreen: Głęboki porządny sen, choć rozpoczęty tym, że musiałam leżeć z zimnym okładem na czole, bo tak mnie łeb napierdzielał.
Upał co nie miara... okna pouchylane, ale całe rolety zaciągnięte więc na razie jest nawet przyjemnie, siedzę se w przewiewnej koszulce na łóżku i nic nie robię, o! Taki spokój....., oby się utrzymał...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez k_o82 12 cze 2010, 10:31
zastanawiam się czy jechać na ten pokaz samolotów w Góraszce o 12ej i popstrykać trochę zdjęć... :105:
k_o82

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 12 cze 2010, 10:46
k_o82
dajesz tam........chętnie bym później te fotki zobaczył
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez fobia 12 cze 2010, 20:32
byłam na działeczce i przyskwierczalam troszkę, zdrzemnęłam się na świeżym powietrzy - rewelka

przez scrat 12 cze 2010, 22:30
Magdaa napisał(a):Więc idz póki ją masz, a jak nie chcesz iść to wpłać na lokatę bo i tak wydasz... i sama nie będziesz wiedziała na co- jak ja :? :pirate:

Mogę podać numer lokaty :P
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 13 cze 2010, 17:22
Ja dziś nie robię po prostu NIC... nie dlatego, ze nie chce mi sie nic robic, ale po prostu nie mam nic do roboty... chwilke poczytalam, troche pospalam, obejrzalam film, popisalam troche o swoich uczuciach i najnormalniej w swiecie nie mam niczego do roboty... mial do mnie wpasc kolega pozyczyc mi internet na kabel i mi go podlaczyc ale dupa bo cos mu wypadlo... i musze sie meczyc sama ze soba... upicie sie nic nie da...
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 13 cze 2010, 18:30
Bylam nad morzem-i bylo bardzo przyjemnie-moglabym tam zamieszkac :105: pozdrawiam ;)
wovacuum

przez puszekokruszek 13 cze 2010, 20:16
och co za przyjemny dzień-zreszta widać na zdjęciu które zamieściłam w "ludzie z forum"-impreza bardzo udana :mrgreen:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Korba 13 cze 2010, 22:09
Dzionek nawet spoko - jedyny jego minus to to, że w kinie zrobiło mi się słabo ;)

Zrobiłam sobie dzisiaj mały wypad do kina na "Sex w wielkim mieście" - absurdalne lekko i nierzeczywiste, ale mam fioła na punkcie wszystkich filmów, które rozgrywają się w NY - bo kiedyś tam zamieszkam.
Po filmie wpadła do mnie kumpela, z którą byłam w Indiach, obejrzałyśmy sobie filmiki które nakręciłyśmy w New Delhi, 14 filmików, prawie zero widoków, tylko my dwie i nasze wygłupy w środku miasta - ja i Beatka to mieszanka wybuchowa... w swojej obecności dostajemy głupawki i nic się na to nie da poradzić, oczywiście oglądając te filmiki z Indii popłakałyśmy się ze śmiechu.
Szkoda, że nie mam jej tu na stałe przy sobie, bo ona mieszka w Stanach i widujemy się góra raz do roku...

PS - ja nigdy nie zmądrzeję i wcale nie chce
:P
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez zrozpaczona20 13 cze 2010, 23:16
U mnie o dziwo dzisja jest super ;) Byłam na koncercie Bajm i po prostu jest bosko tak sie wytanczyłam :) że bola mnie plecy i nogi ;/
zrozpaczona20

przez Anonymous 14 cze 2010, 10:10
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez linka 14 cze 2010, 10:13
esprit, poczekaj jeszcze tydzień i zwiększ dawkę - jeśli raz pomogło, to jest duuża szansa, że pomoże znowu - a i u mnie tak było, że za pierwszym razem lek zatrybił po 2 tygodniach a następnym dopiero po 4 .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonymous 14 cze 2010, 10:16
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Sortuj wg