Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VasqueS 11 cze 2010, 13:22
Mój dzień- poczytałem książkę, po tym chciałem zastąpić moją samotność innymi uczuciami, udało się powstrzymać chęci i mam nadzieję wracam do zdrowia.

Tak poza tym, to gorąco upał mimo, że mam zasunięte okna w domu roletami, to się pocę i krople! mi lecą z czoła...
VasqueS

przez Korba 11 cze 2010, 13:23
linka, iść, iść... :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Magdaa 11 cze 2010, 13:31
linka napisał(a):W ogóle to mam problem, tak tak, po raz pierwszy mam problem z nadmiarem kasy.... :shock: :shock: :shock:
Otóż ostatnio moja babuszka stwierdziła, że da mi 1000 zł....pod warunkiem, że przeznaczę to na kurs prawa jazdy- no i byłoby zajebiście, bo tak czy inaczej prawko zrobić wypada, a później musiałabym sama na nie wydać - wiec tysiąc drogą nie chodzi....ale mnie to w ogóle w tym momencie nie kręci, no nie mam parcia na to i już......i tak sobie siedzę i rozkminiam dzisiejszego dnia, co by tu......iść na to prawko, a może mi się spodoba a mam aktualnie sponsorkę....czy olać to..... pewnie iść nie? :bezradny: :bezradny: :bezradny:

Ja też dostałam tysiaka od babci na prawko (ach te babcie- dają czekolady z najlepszym nadzieniem na świecie - $ :mrgreen: :lol: ), i tak się zastanawiałam... że już tą kasę wydałam! I muszę znowu na prawko ze swoich :? Więc idz póki ją masz, a jak nie chcesz iść to wpłać na lokatę bo i tak wydasz... i sama nie będziesz wiedziała na co- jak ja :? :pirate:
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 11 cze 2010, 13:58
linka, idz na prawko,tym bardziej,ze babcia daje kasè.Pomysl,ze gdybys sama chciala isc na prawo jazdy i wylozyc z wlasnej kieszeni,to mialabys 100 innych wydatkow,a nie prawko. ALEKS*OLO, wyslij mi trochè polskiej kielbasy z grilla :D tu takich dobrodziejstw nie ma.
wovacuum

przez k_o82 11 cze 2010, 16:06
super.... za cały kwiecień zarobiłem 120 zł... :evil:
k_o82

przez fobia 11 cze 2010, 16:14
linka, idź , prawko zawsze Ci się przyda, a jak nie bedziesz jździła jak ja to będzie Ci słuzyło za drugi dokument tożsamości :lol: ;)

cholera jak gorąco :why: na szczęście wieczorkiem idziemy z mężem na grilla do znajomych - zimne piwo też będzie :P

przez wovacuum 11 cze 2010, 16:27
fobia, u mnie tak zimno,ze raczej grzanca mogè wypic..grill..ach fajnie macie :D
wovacuum

przez fobia 11 cze 2010, 16:29
wovacuum, zapraszamy do Polski ;) będziesz miała Kochana dosyc po 5 min. ;)

[Dodane po edycji:]

u mnie termometr pokazuje 35,6 - co prawda na słońcu ,ale w cieniu jest niewiele lepiej ;)

przez puszekokruszek 11 cze 2010, 20:52
fobia napisał(a):wovacuum, zapraszamy do Polski ;) będziesz miała Kochana dosyc po 5 min. ;)

[Dodane po edycji:]

u mnie termometr pokazuje 35,6 - co prawda na słońcu ,ale w cieniu jest niewiele lepiej ;)

u mnie na słońcu 47, potem schowałam coby nie pękł ;)

linkana prawko idz, zawsze się może przydać a może i ty nową pasję znajdziesz-jak się nie zdecydujesz daj babci namiary na mnie, akurat bym sobie nowe łóżko kupiła :mrgreen:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez jacas 11 cze 2010, 22:05
dzien nawet ok. 4 godziny w szkole, potem maly grill na dzialce. umieram od tych upalow
jacas

przez zrozpaczona20 11 cze 2010, 22:14
Straszny ;/ Pokaleczyłam troche swoje ciało i próbowałam sie udusic ;(
zrozpaczona20

przez jacas 11 cze 2010, 22:26
dlaczego?
jacas

przez zrozpaczona20 11 cze 2010, 22:27
nie potrafie życ z tamta sytuacją :(
zrozpaczona20

przez puszekokruszek 12 cze 2010, 08:01
zrozpaczona20, wierz mi, da się z tym żyć-ale musi minąć wiele czasu, po tak krótkim okresie emocje i strach sa świeże i opanowują każdą chwile życia. Najlepsze co możesz zrobic to chodzić do psychologa, może jakieś leki do tego włączyć? Nie myślałaś o zgłoszeniu zajścia na policji?

Ranek. Czyli tragedia. Stary zły bo kasy nie ma, a co ja ją kur*a przejadam czy co? Rozdaję na ulicy? Podcieram się nią zamiast papierem? życie kur*a kosztuje.
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Sortuj wg