Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez zrozpaczona20 09 cze 2010, 09:56
Mi narazie dzień mija dobrze ;) Nie dawnoo skończyłam oglądać film Książę Persji: Piaski Czasu. Super film ;) Polecam :) a co potem dzień przyniesie tego to nie wiem.
zrozpaczona20

przez Joaśka 09 cze 2010, 10:40
Puszku, Ty też? :( Ja nie znoszę upałów chociaż kocham lato, bo przy wysokich temperaturach cierpię na dziwne duszności. Lekarz mi powiedział, że moje oskrzeliki są dziwne :? , niby nie mam astmy, zapalenia oskrzeli, ale w oskrzelach są wtedy dziwne drgania, jakby mi się te oskrzeliki wydzieliną zaklejały (byłam kilka razy badana w takich momentach). :shock: Przyzwyczaiłam się do tego, ale jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza, gdy jestem w dużym mieście, więc dobrze Cię rozumiem... W nadchodzące 3 dni ma być podobno skwar, a ja w piątek muszę jechać do Wawy na terapię i uczelnię, w sobotę też na uczelnię, mam zaliczenia... Po prostu super. :evil: :roll:
Joaśka

przez isabella_28 09 cze 2010, 14:55
Hej:) Dzis czuje sie do d...y:) Wali mi serce,czuje ucisk w gardle i mdlosci:)Kurcze byle ataki nie wrocily.Ostatnio mialam stresujace 2tyg i psychiczne zmeczenie praca itd.Teraz wychodzi wszystko.Dzis juz jestem po bellergocie,ostatnia tabletke:( Musze w kraju pojsc do psychiatry jakiegos,a nie mam pojecia jakiego.Mam nadzieje,ze ktos mnie przyjmnie.Jednak troche lekow powinnam sobie wykupic.
Dzis juz sie pakuje:) :smile:
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez k_o82 09 cze 2010, 15:00
po dzisiejszym dniu stwierdzam że nie nadaje się do pracy i przebywania w wiekszej grupie... miałem dzis kolejne szkolenie
i bylo tragicznie a trwało tylko niecałą godzine...
k_o82

przez VasqueS 09 cze 2010, 15:02
Czuję się zagubiony i nie wiem kiedy się odnajdę.
Jadę na terapię.
Odezwę się później, chyba że chcecie zapytać to mogę z koma napisać. ;)
VasqueS

przez isabella_28 09 cze 2010, 15:10
a ja chce leki przeciwlekowe!!Czuje sie fatalnie.
Mialam dzis koszmar,ze mi koledzy mojego Chlopa ukradli leki nasenne.To byl koszmar.Na szczescie to byl tylko zly sen.Pozniej oczywiscie musialam sprawdzic w szufladzie,ze leza cale i zdrowe.Do Pl biore pol listka tylko.Mam nadzieje,ze na ,,wolnym'' nie bede ich potrzebowac.Reszte zabunkruje w domu.Licze zreszta na nowa dostawe od psychiatry:)
Linka chyba Ci sie za wczesnie pochwalilam wygrana:)

[Dodane po edycji:]

Zaznaczam,ze ostatni rok bez objawow somatycznych minal.Leki sa i bede.Nigdy sie tego g... nie pozbede.
isabella_28

przez dogomaniaczka 09 cze 2010, 15:13
dziś mam jechać sama na terapię ( taxi) w ramach eksperymentu. trochę się boję. najgorzej będzie pewnie jak już będę tam i nikt na mnie nie będzie czekał. nie chce zemdleć..nienawidzę mdleć. prócz tego czeka na mnie kupa nauki za którą nie mogę się zabrać. powtarzam sobie że muszę być silna ale jakoś mi to umyka.
dogomaniaczka

przez k_o82 09 cze 2010, 15:14
dominika92, korzystaj dopóki możesz i lepiej wcześniej niż za późno
k_o82

przez dogomaniaczka 09 cze 2010, 15:17
k_o82, a z czego ? z terapii? uwierz że ja już miałam niejednokrotnie momenty kiedy było za późno albo nie mogłam eh..Ty też dasz radę, nie dołuj się! najważniejsze to się nie poddać
dogomaniaczka

przez Korba 09 cze 2010, 15:19
isabella_28, co do snów, ja niedawno miałam sen, że miałam w domu taki jakby sejf, czy coś takiego, taką maszynę, do której się wstukiwało odpowiedni szyfr i wychodziło opakowanie xanaxu, oprócz szyfru wpisywało się też dawkę jaką się chce, i wysuwała się taka metalowa szufladka z xanaxem :mrgreen:

dzień mija szybko i spokojnie w miarę jak na razie, termin urlopu ustalony na 21-25 czerwca. chcę już wieczór bo nadal mam słońco-wstręt i chciałabym, aby mnie przestała głowa boleć (w nocy przez to nie spałam) i chciałabym móc zimnego piwka się napić.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 09 cze 2010, 15:23
Korba, o nie wytrzymam :mrgreen: czyli mialas bardziej urozmaicony sen niz ja.Wersja rozszerzona mozna by napisac hahaha.Poprawilas mi nastroj :smile:
isabella_28

przez k_o82 09 cze 2010, 15:25
dominika92 napisał(a):k_o82, a z czego ? z terapii? uwierz że ja już miałam niejednokrotnie momenty kiedy było za późno albo nie mogłam eh..Ty też dasz radę, nie dołuj się! najważniejsze to się nie poddać

ja nie chodzę na terapie... od ładnych kilku lat wszystko się zbiera ... z nikim o tym nie rozmawiam, nie mam z kim pogadać na ten temat... ja mam 28 lat... i myślę że w tym wieku za późno na zmiany...
z każdego dołka można wyjść... tylko ile można tak...
k_o82

przez Korba 09 cze 2010, 15:26
isabella_28 napisał(a):Korba, o nie wytrzymam :mrgreen: czyli mialas bardziej urozmaicony sen niz ja.Wersja rozszerzona mozna by napisac hahaha.Poprawilas mi nastroj :smile:

no, ja też się chichrałam jak się obudziłam :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dogomaniaczka 09 cze 2010, 15:42
k_o82, na zmiany nigdy nie jest za późno i właśnie pierwsze co musisz zmienić to takie myślenie :D masz to forum- tutaj każdy z Tobą pogada. mi bardzo to forum pomogło w złych chwilach wiedziałam że mam do kogo napisać, komu opowiedzieć co ze mną jest. :)
dogomaniaczka

Sortuj wg