Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Lubomir 08 cze 2010, 22:36
Esprit- już jest 2:0 dla Hiszpanii :P :lol: :pirate:

Miałem zapał to oglądać ale zapomniałem o meczu. Widać, że nic się nie stało, że zapomniałem a i zapał mi osłabł. :P :? No comment. A jak nasi piłkarze jak słyszałem w Radiu Zet zapewniali o ofensywnej i nieskrępowanej grze. :lol:
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez isabella_28 08 cze 2010, 22:38
Magdaa, dzieki:) To sa piekne stworzenie i maja naprawde zlozona psychike:)Kto mial kota choc raz ten powinien wiedziec.Wkurzaja mnie te wszystkie zle pogloski,przesady odnosnie kotow.Jak ktos krzywdzi zwierzaka to zasluguje na najgorsze.Zwierze odwetuje za zlo mu wyczynione.Tak samo jak i pies lub inne stworzonka.Takich ludzi to bym.........:)Mialam w zyciu 5 kotow i zaden mi krzywdy nie zrobil.Wychowywalam sie z nimi ,a naprawde mialy rozne charakterki.Spaly ze mna w nocy przy twarzy,lozko bylo ich.Moj Chlopak nie mial miesca dla siebie hehe.Byly dwa koty-jeden spal po mojej lewej stronie,drugi po prawej i tylko chrapaly:)Te ich chrumkotanie mnie usypialo.Teraz pozostaly tabl nasenne.
Ja rowniez ide spac:)Dobranoc!
isabella_28

przez Korba 08 cze 2010, 22:42
a ja oglądam Czesia i się chichram na maksa... chciałabym zapamiętać te wszystkie hasła: "zamknij ryja, koźli cycu" :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 08 cze 2010, 23:07
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez dogomaniaczka 08 cze 2010, 23:20
padam. jestem taka zmęczona...chce już zaliczyć ten rok ;( i cholerne meszki mnie pogryzły a mam uczulenie. :evil:
dogomaniaczka

przez MOCca 08 cze 2010, 23:39
6 - 0 już? A teraz spać, jutro może odżyję na nowo.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Magdaa 09 cze 2010, 00:58
6:0 wynik.
Magdaa

przez adamek2000 09 cze 2010, 01:01
6:0 :) ale w jakim stylu;) moj dzien coz ... dalem zwolnienie w pracy i uderzam jutro do PL walczyc z tym cholerstwem:)

przez Joaśka 09 cze 2010, 07:05
Obudziłam się o 5.04 przez grzmoty i już nie mogłam usnąć... Dziś ostro będę się uczyć choćby nie wiem co. Miłego dzionka. ;)
Joaśka

przez VasqueS 09 cze 2010, 07:26
Wstałem o 6:30, bo robotnicy pracują przy remoncie bloku. ZApukali na balkon, pomogłem im przy robotach i poszedłem na rusztowanie z zamiarem wyjścia na dach.
Nie udało się, jak doszedłem do końca piętra to drabina się kiwała. Gdy miałem wejść na ostatnio piętro zacząłem się bać, że spadnę.
Nareszcie coś czuję ;) Strach ;D
DZień zaczyna się całkiem nieźle nawet nie mam żadnych nerwicowych jazd, co dziwne na rusztowaniu też nie miałem.

Życzę wam miłego dnia, mam nadzieję, że mój taki będzie.
VasqueS

przez Natusia 09 cze 2010, 08:13
wstałam o 7 bo robią chodnik pod blokiem ... pogoda dopisuję , jak na razie nic nie boli więc pewnie wybiorę się na działkę , może się troszkę poopalam...

pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez puszekokruszek 09 cze 2010, 09:36
Duszno, duszno mi :roll: nie moge oddechu złapać, jakie to jest okrutne :cry:
Jeszcze się dobrze lato nie zaczęło a ja juz marzę tylko o tym by sie skończyło...

Dzisiejszy dzień..standard. Zakupy, sprzątanie, gotowanie, plac zabaw, spacer..choc na dworze czuje sie jakby mi ktos płuca ścisnął i nie chciał puścić.
Jutro psychiatra, niechże mi coś da bo się wykończę..znaczy się mam nadzieję, że to okropne samopoczucie letnie to nerwicowe

Tumczasem czekamy na kominiarzy bo maja sprawdzać przewody ale oczywiście koło 8 powinni byc a tu chooj.
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Korba 09 cze 2010, 09:39
Sukces dziś wstałam o 8.15, wciąż z mianserynkowym uczuciem nieprzytomności, schodzi to gówno jeszcze.... Ale do roboty przyjechałam równo z szefem, a nie godzinę po nim, więc nie jest źle :D
A poza tym Lakersi wygrali dzisiaj w nocy, więc mam dobry humor z samego rana.
No i idę na tydzień urlopu w czerwcu - i to mnie napawa radością, bo mam meeeeega zmęczenie materiału!

Miłego dnia bimbaski :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 09 cze 2010, 09:48
dzien mi uplynie pod znakiem pracy-jak na razie,to jestem w fazie wybudzania siè :D a wy jak tam nerwuski??
wovacuum

Sortuj wg