Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 08 cze 2010, 15:00
esprit, jakie cudo, ja też chce :mrgreen:

rober6666, to kiedy jedziemy? :D

mianseryna fe, jeszcze czuję jak ze mnie złazi, ale powoli zwalczam otępienie
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez puszekokruszek 08 cze 2010, 15:02
ALEKS*OLO napisał(a):
puszekokruszek napisał(a):Ciepło sie zrobiło więc od razu duszność, zawroty głowy, kołatanie serca. CHCĘĘĘ JESIEEEŃŃŃ! Do tego g*** latają i codziennie robię przedstawienie pod tytułem "łaaaa, ratunku, pszczołaaaa" :roll:

Puszek chodź wyjedziemy na ten czas na Antarktyde, tam nie ma upałów i nie lataja te suki :roll:
Ja robie takie same przedstawienia " wezzzz to odemnie!!!!! aaaaaa!!!!" i spier.alam jak poparzona.... stara baba a jak 5 letnie dziecko :roll:
Poszłam do sklepu, włożyłam klapki-japonki, tak mi podeszwy stóp odparzyło, że ledwo co chodze teraz, duszno, parno, gorąco, zaczyna sie ten paskudny okres dla mnie, zaraz katar, zatkany nos, w głowie sie kreci, nie moge oddychac ... lubie słoneczko ale nie żeby mi mózg topiło .. jedyne rozwiązanie to położyć sie na posadzce w łazience (zajebiście chłodna) i czekać na ochłodzenie, a tu zapowiadają cały miesiac takie temperatury ...blehhh
Obiad ugotowany, posprzatam i biore sie za szukanie pracy, nikt oczywiscie z tamtych ogłoszeń nie dzwonił, więc trzeba powysyłać nowe a jutro poroznosze Cv.
:pirate:

Oooo taaak, kiedy sie pakujemy? :mrgreen:

Nervomix, nervomix, nervomix...w młodej pokoju zaczęło strzelać w gniazdkach, korki akurat "dolne" spierd...., rzuciłam wszystko i poleciałam po sąsiada, cos tam poprzykrecał(że go prąd nie trzepnął dzięki Bogu), chooj z kasą, idę zaraz po nowe gniazdka a jutro do spółdzielni niech elektryka przyślą.
O, sąsiad mi obiecał kupic gniazdka :mrgreen: i pokazał jak te cholerne zepsute korki powykrecać
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez isabella_28 08 cze 2010, 15:05
VasqueS, widze,ze wielki fan Eminema tutaj klika:)Ostatni jego singiel Not Afraid rzeczywiscie ciekawy.Moj M.slucha tego czasem.W weekend Eminem goscil w radio BBC2 jak nie 1 podajze.Nie wiedzialam,ze z Nim siedza w studio.Dopiero jak sie wsluchalam to zaczelam czaic,ze to On i zgadlam.Zajarzylam koncowke rozmowy i dziennikarka spierala sie z Nim mowiac,ze ma XVIIIw angielski akcent hehe.Pozniej pol dnia przezywali,ze go goscili u siebie w Studio.Zachwalali,ze super gosc itd.Sprawial po glosie i wypowiedziach wrazenie bardzo milego faceta,a te jego wystepy to tylko wymysl showbuissnesu :mrgreen:

Dzis na szczescie nie boli mnie glowa.Modle sie tylko,aby na pld Anglii bylo sloneczko w piatek.Chce wyjsc na balkonik na promie:)) :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

esprit, masz pieknego kota!!Jestem kociara straszna!
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lubomir 08 cze 2010, 15:18
Znacie jakiś sposób na koncentrację? Wzięłam moje notatki, pootwierałam okna żeby takiego zaduchu nie było (teraz jest dość przyjemnie- słońce na ciele, cień na twarzy i chłodny powiew wiatru) ale nie mogę się skoncentrować na tym co czytam. Czytam...i zapominam Ogólnie porażka, jak się człowiek dawno nie uczy to potem wychodzi z wprawy chyba...

Ja w takie upały to w domu (do tego w bloku) to uczyć się nie mogę ani nic czytać bo zwyczajnie nie wiem co czytam - tak mi gorąco :time: Wychodzę wtedy na balkon na leżak. Dziś muszę ogarnąć lekturę na temat założenia własnej, odrębnej działalaności gospodarczej. Co z tego wyniknie to nie wiadomo? :bezradny: Muszę to bardzo dobrze przemyśleć i przegłówkować czy mi się opłaci i czy warto starać się o dotację, jeśli mi jej w ogóle udzielą bo coś słyszałem, że już kasa się kończy jak to u nas w kraju w połowie roku? Ja tego naszego państwa nie rozumiem czasem. Politycy tak górnolotnie opowiadają w TV o ułatwieniach, o promocji przedsiębiorczości wśród młodych ludzi a jak przychodzi co do czego to tylko kłody pod nogi. :time: Już w ogóle dla mnie śmiechem na sali jest "ich" (polityków) tzw. "jedno okienko" :lol: (w ramach otwierania działalności). Bubel marketingowo-polityczny jak nic. :D

Ja potrzebuję kogoś, kto mnie nakieruje, da motywację- a nie tylko będzie mi przytakiwać... Bo tak to ja sobie mogę do lustra pogadać

Ja najczęściej sam znajduję w sobie motywację, wyznaczam cele w życiu. Nie wszystkie udaje mi się realizować ale staram się tym nie przejmować. :oops: Ostatnie kilka lat muszę zaliczyć dość trudnych ale jakoś pcha się życie do przodu, nawet obchodzi się bez terapii. :P Nauczyłem się po prostu żyć z tym co mnie boli i tyle. Na większe doły coś sobie łykam przejściowo i jakoś leci. ;) Terapeuta nie jest w stanie z kogoś zrobić nagle człowieka sukcesu. Coś co nam się nie raz przypląta w życiu nosimy to często ze sobą do końca życia. Już sam fakt na to wskazuje jak niektórzy z was opowiadają o wieloletniej terapii, która daje i tak połowiczny efekt i ogólnie tylko taki stan przywrócenia czasowego do pionu. Potem wystarczy jakieś większe potknięcie (utrata pracy, śmierć lub odejście bliskiej osoby) i znowu pikujesz w dół jak "Supermarine Spitfire ". ;) Gdzieś chyba przy temacie depresji czytałem, że są pewne typy osobowości depresyjne, których nie da się uleczyć żadną tabletką ani żadną terapią. Gdyby było inaczej to psychiatrzy i psychoterapeuci zgarnialiby coroczne nagrody Nobla całymi workami. :smile:
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez rober6666 08 cze 2010, 15:32
Korba
....no jak kiedy??? W drugiej połowie czerwca. Ale takiego cudeńka jak ma Esprit to ci na tym wyjeździe nie zafunduję, :D :D :D :D :D
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Lubomir 08 cze 2010, 15:36
Jak mi juz bardzo źle i mam głupie myśli to spadam do szczyrku-tam jest najlepiej na świecie
jestem tam średnio co 2 miechy na kilka dni
jest zupełnie inny niz te krzykliwe i cepeliowate Wisła i Ustroń
kompletny spokój, malo ludzi, oswietlony deptak nad samą rzeką.....kocham to miejsce
Rober6666 To tak samo ja mam podobne miejsca. Jedno niedaleko mojego miasta nad zalewem a inne też niedaleko w leśnych rewirach za miastem. ;) Jak mi jest szczególnie źle to tam jadę sam rowerem z MP3-ką. Czasowo pomaga bo powrocie lepszy humor na 2 dni mi powraca (zwłąszcza latem jak teraz ;) )
Esprit to zdjęcie z kotem jest bezbłędne. :tel2: :lol: Niech się maluch dobrze chowa. ;)
Ostatnio edytowano 08 cze 2010, 15:46 przez Lubomir, łącznie edytowano 2 razy
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez Korba 08 cze 2010, 15:42
rober6666 napisał(a):Korba
....no jak kiedy??? W drugiej połowie czerwca. Ale takiego cudeńka jak ma Esprit to ci na tym wyjeździe nie zafunduję, :D :D :D :D :D

eeeee to nie jadę :mrgreen: ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez rober6666 08 cze 2010, 16:04
......ale poza tym full service :D :D :D
NON SERVIAM

obserwowany

przez VasqueS 08 cze 2010, 16:11
isabella_28, No widzisz, chętnie bym go posłuchał ale słabo znam ENG.
Eminem jest przeraperem, ty jesteś w stanach więc byłbym wdzięczny gdybyś mi mówiła o jakichś ważniejszych rzeczach, które usłyszysz, zauważysz.

Twój chłopak to musi super gość być, że słucha takiej muzy ;)

Ja wcześniej miałem avatar z Eme'm może niedlugo dam.

P.S
Uczyłem się godzinę, wewnętrzny nakaz mówi ucz się i czytaj, ale nie SToP!
Mimo tego coś czuję, że ciśnienie rośnie. Wziąłem uspokajacza, jakiegoś bez recepty.

^^ Jestem lekomanem, nie biorę mocnych prochów, ale melise czy przeciwbólowe to dużoooo.
VasqueS

przez Korba 08 cze 2010, 16:16
rober6666 napisał(a):......ale poza tym full service :D :D :D

czyli almost all inclusive - no to jadę - właśnie napisałam do szefa maila w sprawie urlopu :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez rober6666 08 cze 2010, 16:27
Korba
dawaj jakies foto na PW :D :D
Musze zobaczyć kogo będę mi zazdrościć pozostali Szczyrkianie,hehehehehe
NON SERVIAM

obserwowany

przez Anonymous 08 cze 2010, 16:32
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez isabella_28 08 cze 2010, 16:36
VasqueS, nie mieszkam na stale w US tylko w Anglii:)Eminem byl w londynskim studio radiowym BBC1:)) Nie przepadam za jego muzyka,ale lubie styl bycia -rebeliant.Sama taka jestem:)
Nigdy tam gdzie 99% zawsze tam gdzie 1%:) do tego moja osobowosc 1w9 mowi sama za siebie hehe:) :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

esprit, sorki,ale ja wole kota hehe.Nie lubie dzieci :mrgreen:
isabella_28

przez VasqueS 08 cze 2010, 16:39
isabella_28, MAsz ciekawą osobowość :P
JA 4w5, to mówi już kompletnie za siebie- tak samo choć ostatnio wyszło mi 4w3. TO prawie to samo.
Właśnie się dowiedziałem, że 21 Czerwca wychodzi nowa płyta Eminema "ReCoRverY".
Napewno kupię ją, zamierzam nie słuchać jej przed premierą. ;)

Ciśnienie dalej jest, nie wiem jak sobie z tym radzić :/
VasqueS

Sortuj wg