Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 06 cze 2010, 16:27
Isabella_28, no chyba tak. :( Ale u Ciebie chyba też z tego co opisujesz... Koszmar.
Mniam, smacznego. :D Ja też dziś kotleta jadłam. :P
Joaśka

przez wovacuum 06 cze 2010, 17:03
Niech mi ktos da w leb dzisiaj albo jak??jestem niemila,wredna i zlosliwa.Dla wszystkich..doslownie.spalilam obiad;kot zwial pod sofe,malz uciekl na tv.chyba pms mnie dorwal.Jesli kogos dzisiaj obrazilam to przepraszam bardzo mocno.bardzo tesknie za corkà..bardzo. :? :? :?
wovacuum

przez VasqueS 06 cze 2010, 17:14
Wova, kazdy ma takie dni, nie przejmuj sie tym. Jak kogos urazisz to przeprosisz. Na forum nie napotkałem twojego posta w którymś bys kogos urazila.
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 06 cze 2010, 18:43
A ja dzisiaj wstalam po 10-tej, pobłakałam się po domu, przejrzałam forum. O 12-tej zjadłam gotowy obiad, po którym znowu poszłam sie położyć. Szybko wstałam przed 15-tą , wyszykowałam sie i pojechałam na festyn do miejscowosci, w której pracuję. Tam występowały moje dzieci z przedszkola. Nauczycielki wcześniej pytały czy przyjadę, nie obiecywałam zbytnio. Ale dzisiaj pomyślałam,ze chociaż to muszę zrobić, ileż można lezec......
Przyjechałam godzinę temu. Oczywiscie wracając stamtad poplakałam się w samochodzie bo mi było zal,że tak ciepło, piękna pogoda, ludzie naokolo szczęsliwi, uśmiechnieci, a ja......codziennie walczę sama ze sobą.
Teraz siedzę i piję kawę, czytam to forum. A pracy tyle,że sie w pale nie mieści. Jak tu zdobyć mobilizację i siły? Wiem,że muszę to zrobić, jednak odkładam ...na jutro...na kolejny dzień.......
Ostatnio od napiecia przygryzam sobie usta od wewnątrz, nie mogę się powstrzymać.
Obrazek
Główny Moderator

przez VasqueS 06 cze 2010, 20:20
Mam juz dosc. W nic nie wierzę... RETTE MICH (!)
VasqueS

przez isabella_28 06 cze 2010, 20:42
Ostatnio od napiecia przygryzam sobie usta od wewnątrz, nie mogę się powstrzymać

ja notorycznie od nastu lat obgryzam sobie policzki od wew. i moj Chlopak to samo.Czasami ogladamy film i tylko ,,jemy sie'' oboje.Tylko nam zdjecie cyknac.Straszny nawyk plus jeszcze,ze ja kocham sie w skubaniu kciukow.Dzieki temu mam znieksztalcona plytke paznokciowa:)) :mrgreen:
isabella_28

przez Korba 06 cze 2010, 20:48
Ja nie będę nic pisać, bo podobno nie da się już mnie czytać :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 06 cze 2010, 20:54
ja oglàdam Killerow 2 :mrgreen milego wieczoru kochani :D Korba, tez sobie poogladaj :D
wovacuum

przez VasqueS 06 cze 2010, 20:55
Korba, kto Ci tak powiedzial? Napisz cos i zobaczymy jak to jest. Moj dzien, wracam do domu chcialbym umrzeć po drodze, zeby sie wszystko skończyło. Mam tyle zadane i nie mam sil, motywacji, ochote zeby to robic. Boje sie jak nauczyciele zareagują, chyba mnie jakos ukarają i beda pretensje:(.... Help! Rette mich...
VasqueS

przez fobia 06 cze 2010, 23:35
isabella_28, ja od dawna / zawsze przygryzam sobie usta od wewnątrz ;) normalnie zjadam się od środka :lol:

fajny dzień, taki błogi i relaksujący :105: nawet się opaliłam troszeczkę ;)

przez depresyjny86 06 cze 2010, 23:44
Korba to mnie się nie da,natomiast Ciebie czyta się z przyjemnością.
Nienawidzę ludzi......jak oni mogą tak beztrosko bawić się i tańczyć....zresztą ja w ogóle rozumiem przez bawienie się zupełnie co innego...
:)

przez Magdaa 07 cze 2010, 00:16
Byłam dziś nad morzem- mam ok 80km, i u rodziców :P Dopiero wróciłam.
Dobranoc !
Magdaa

przez VasqueS 07 cze 2010, 00:16
Magdaa, TO dobrze, miałaś jakieś lęki ?
Jak było, zmęczona jesteś ?
VasqueS

przez MotoLady 07 cze 2010, 01:37
U mnie nareszcie slonce przyswiecilo. Poopalalam sie troszeczke. Choc nie pijam zimnych napoi to jednak moje gardlo zalapalo cosik i drapie strasznie. Bede musiala jutro pomyslec jak ukoic bol. Od niedawna mam olbrzymie lei przed braniem jakich kolwiek lekarstw. Mam wrazenie ze na wszystko jestem uczulona i wszystko moze mi zaszkodzic :/ Ogolnie mam juz dosc siebie samej.
You are not alone!

Sortuj wg