Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 05 cze 2010, 15:32
Wczoraj mój ex mi powiedział, że próbował się zabić. Po czym zakończył rozmowę ze mną słowami "żegnaj, przepraszam".
Mam dość. Oczywiście odrazu zaczęło mnie telepać i cały wieczór mnie trzymało. Zasnęłam wcześnie, ale obudziłam się o 3.00 rano.
Jestem do niczego, towarzyszy mi stan ciągłego lęku i słabość, że ledwo na nogach się trzymam. Jest piękna pogoda, a ja mam słońco-wstręt. Pozasuwałam rolety. Po co on mi to powiedział, kiedy wie w jakim jestem stanie? Po co mi takie rzeczy mówi? Nie zapytał nawet, jak się czuję. Ja to mam talent do przyciągania toksycznych typów...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 05 cze 2010, 15:32
Dziewczeta otworzmy nowy temat odnosnie Urody:)Ja to mam figure cos w typie Eva Longoria.Jednakze od zawsze mam kompleks na punkcie moich nog,a raczej lydek;/ wydaje mi sie ze tyly nad kostka mam tlusciutkie i znieksztalca to widok podczas noszenia butow na plaskim.Ostatnio waga chyba troszke podskoczyla bo jem kolacje poznym wieczorem,ale od kilku dni powstrzymuje juz sie.W ,,dupke'' mi weszlo troche niepowiem.teraz glodowka to wyjazdu.Pije duzo wody mineralna,zielona herbate itd.Walcze rowniez z cellulitem na pupie i w okolicach.Masuje,wklepuje jakies kremy i na niewiele to sie zdaje.Na szczescie nie poglebia sie.

[Dodane po edycji:]

Poza tym siedze sama w domu i niewiem co poczac ze soba;/ Porazka jakas.Bym obejrzala jakis film,ale samej mi sie tez nie chce. :(
isabella_28

przez Shadowmere 05 cze 2010, 15:37
Korba, "Słońcowstręt",jak ja to dobrze znam.Uciekanie od swiatla,szczęśliwych ludzi.Na zewnątrz nic nie jest takie ja we mnie,w środku.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isabella_28 05 cze 2010, 15:39
http://i.cdn.turner.com/si/pr/subs/swim ... ick_10.jpg
oto moj ideal kobiety:) 100% naturalnosci.Dziewczyna na zdjeciu ma 155cm wzrostu:))
isabella_28

przez Shadowmere 05 cze 2010, 15:47
Shadowmere

przez isabella_28 05 cze 2010, 15:54
twarz cos znajoma:) kobitka z krwi i kosci:)
isabella_28

przez agaska 05 cze 2010, 16:24
Shadowmere, isabella_28, haha, takie rzeczy tylko w photoshopie :twisted:

Spacer - zaliczony.
Czyszczenie srebra - zaliczone.
Obiad - zaliczony.
Bleach i Natsume Yuujinchou - zaliczone. Pozostaje mi teraz sie zlapac za Naruto.
Myszolcowe trotki - do zrobienia.
Akwarium - do zrobienia.

Mialam dzis strasznie dziwne sny, bardzo REALNE sny... Ale nie byly straszne. Raczej takie filozoficzne. A kij je tracal. Obudzilam sie najpierw przed 6, potem przed 7, nastepnie przed 9, a potem juz o 10 i spac nie moglam - lezalam sobie.
Na wieczor planuje Karmi Classic, miche chipsow i film albo w/w Naruto.
Be the change you want to see in the world

przez Shadowmere 05 cze 2010, 16:26
agaska, a nie chcialabyś może zaadoptować szczuraska?:)
Shadowmere

przez VasqueS 05 cze 2010, 16:56
Moj dzien coraz gorszy, mam dosc wszystkiego. Pani polonistka sprawdziła mi wypracowanie- masa błędów, zle napisane. Chyba jestem idiotom, w niczym nie jestem dobry, marzenia sie kończą- głąby nie idą na psychologie. Czuje sie samotny:(
VasqueS

przez agaska 05 cze 2010, 16:59
Shadowmere, chetnie, ale nie mialabym go gdzie wcisnac :P
Be the change you want to see in the world

przez Ridllic 05 cze 2010, 18:37
mało spalem ,ale dzień fajny bylem na śląsku ładnie tam nawet się porobilo ,w następnym tygodniu jade na piatek i sobote ale niestety przeziebienie jeszcze jest i to dość mocne cały zapchny jestem ,prysznic i do spania .
Ridllic

przez Anonymous 05 cze 2010, 18:46
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Shadowmere 05 cze 2010, 18:51
Sluchajcie mam trochę niemądre pytanie.
W lodowce leży mięso mielone ,na ktorym jest napisane,że jest ważne do "dziś".
Czy to oznacza,że na pewno mogę ję dziś przyrządzic?
Czy też,że wlasnie jest na granicy rozkladu?
Shadowmere

przez Magdaa 05 cze 2010, 18:53
Rid- na zatkany nos najlepszy jest Xylogel.
Esprit- ja się czuję dokładnie tak jak Ty. A lenia mam że oooo.... Chłopaku ;) Leki bierzemy tyle samo czasu przecież. Więc nie pękaj, po prostu leki jeszcze nie działają :P A Ty nie jesteś na rynku w Białymstoku? Przed chwilą był tam koncert Chylińskiej, właśnie na TVN'ie oglądam ;)
Shadowmere- jeśli jest data że do dziś, to znaczy że do dziś włącznie. Więc spokojnie jest dobre jeszcze :smile: Zresztą, oni te terminy dają na wyrost- kilka dni dodatkowo zawsze jeszcze jest więcej niż oni napiszą. Natomiast jeśli te mięso leżało w zamrażarce to nawet jak ma termin ważności na pół roku temu to i tak jest dobre, w zamrażarce może dłuuugo leżeć :P
Magdaa

Sortuj wg