Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Magdaa 05 cze 2010, 13:37
Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy z innymi ludzmi. Moja dawna przyjaciółka która zna mnie od 15 lat napisała mi: ''Magda zacznij jeść! Rozumiem być szczupłą, ale jak patrzę na Twoje aktualne zdjęcia to aż mnie to niepokoi''. Moi rodzice mówią to samo. Ostatnio na jednym z portali foto modelingowych przeczytałam że wyglądam jak szczudło :? A mi się ciągle wydaje że jestem za gruba! A najlepsze jest to, że ja jem normalnie... Tzn tak, jak zawsze jadłam. Ostatnio na tych SSRI mniej jadłam, no ale bez przesady... Ja nie widzę różnicy.
Myślicie że to ze mną jest coś nie tak? :?
Magdaa

przez wovacuum 05 cze 2010, 13:45
Magdaa, widzialam twoje zdjècia-wyglàdasz bardzo dobrze :D ale jedz regularnie,zeby nie spasc z wagi.No i duzo warzywek swiezych,salatek. :D zreszta sama wiesz :D
wovacuum

przez VasqueS 05 cze 2010, 13:51
Magda nie wiem, na zdjęciach z ostatniej sesji wygladasz za chudo...

Mój dzień- czuję się przygnieciony rzeczami które sobie każę robić- nauka i czytanie książek...
Czuję zagubienie, nie aktywuje sie depresja- w zamian mam złość, wścíekłość oraz rozdrażnienie.
W dodatku nie wiem kim jestem, przytłacza mnie samotność.
Matka z ojcem chyba by chcieli mi zakończyć terapię, żebym wyzdrowiał i chodził do szkoły... Co to to nie, nie dam rady.
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 05 cze 2010, 13:52
Pytanie jak Ty sama oceniasz swoj wygląd?Czy czujesz się "grubo"?Jak dla mnie wyglądasz zajebiście,pięknie i optymalnie.
Dwa lata temu ważylam 50 kilo (przy wroscie 176) i ciągle czulam się grubo.
Teraz ważę /cenzura/
i również czuję się grubo :(
Shadowmere

przez Magdaa 05 cze 2010, 14:10
Shadowmere- Ty taka wysoka jesteś? Lubię wysokie :105:

Ja mam 173cm, ale nie wiem ile ważę bo ostatnim razem chyba z 4 czy 5 miesięcy temu się ważyłam i było 56kg. Ja bardziej patrzę na wymiary jakie mam. A propo rok temu i dwa lata temu o tej porze roku też chudłam (waga raczej nie kłamała, chociaż ja nie widziałam różnicy) :? Nie wiem czemu tak jest.

Ja jak siebie widzę? Mam grube nogi, uda, tyłek, brzuch... Miałam 60cm w talii, teraz mam 64cm :-| Ogólnie jestem za gruba niż powinnam być. Nie tak chcę wyglądać. Ale pomimo tego jem normalnie. Tzn pierwszy posiłek ok 15-17, wcześniej najwyżej kilka chipsów. Potem kolacja ok 23, jakiś McDonald's, słodycze... Raczej ja cały dzień nic nie jem tylko piję, a potem mogę całą noc jeść... Niektórzy twierdzą że schudłam, a ja nie widzę różnicy. Ciągle jestem taka jaka byłam. Za gruba.
Magdaa

przez isabella_28 05 cze 2010, 14:22
U mnie rowniez upalnie,duszno....od rana wszyscy chodzimy w domu jak nacpani.Chyba cisnienie niskie,zaraz mnie zacznie bolec glowa.Wczoraj wieczorem wypilam Cidera dla spokojnosci i sie zrezlaksowalam.Dobry sposob.
Wczoraj mialam bardzo mily dzien.Podczas przejazdzki nad jezioro znalezlismy piekna angielska wies.Przed kazdym domem,wjazdem na posiadlosc ustawione byly lalki,straszydla ,ktore przedstawialy rozne rzeczy np. faceta z wielkim brzuchem i kotem,lub 3 kucharzy w wannie witajacy przejezdnych.Dalej jakiegos ducha w bialej szacie niczym strach na wroble trzymajacego swiecznik w reku.Okazalo sie,ze odbywa sie tam coroczny Scarecrows Festval.Folkowe obrzedy i klimaty.Bajka.Myslalam juz ,ze Halloween przedluzyli sobie:)Musze tam koniecznie wrocic po powrocie z kraju.

Dzis sobote i posiedze sobie w ogrodku.Moj M.jedzie do pracy.Ostatni weekend przed wyjazdem i robie porzadki.Dzis kupilam sobie dwie sliczne torebki.Ahhh jak ja kocham gadzety,akcesoria,nowinki techniczne itd:))Bardziej od ciuchow.To poprawia mi humor i zarazem odchudza moje konto,ale co tam:)

Magda nie przejmuj sie ja tez mam podobna figure do Twojej:)

[Dodane po edycji:]

a ja lubie niskie bo jestem sama malutka:))oczywiscie o proporcjonalnych ksztaltach::)) mniam....
isabella_28

przez Shadowmere 05 cze 2010, 14:33
Magdaa, malo ważysz i jestes superzgrabna.Ja pomimo (niegdys) malej wagi,zawsze bylam okropnie jaks taka niewymiarowa.Nogi balerony,wielki tylek,za to brzuszek wklęsly,żebra na wierzchu,cycki śladowe :D .Teraz przynajmniej mam prawdziwe piersi i wszystko co znimi związane (czuję je) :105:
Wyglądasz bombowo,nóżki jak patyczki i do nieba.A "wymiarów" modelkowych nigdy nie mialam.tylko 62 w talii,w cyckach pewnie 40 (teraz mam już dużo więcej),a w biodrach ze 200(wolalam dokladnie nie sprawdzac).Prawdziwa paskudna gruszeczka.Teraz się przynajmniej "wyrownalam" :pirate:
Shadowmere

przez isabella_28 05 cze 2010, 14:38
Shadowmere, na fotkach nie wygladasz na ,,gruszke''.Mi sie podobaja kobiety o mocnych ramionach,umiesnione.Kiedys chodzilam na silownie,ale wysilek nie dla mnie,wiec zaczelam na basen.Dwa mc temu zaprzestalam.Brakowalo czasu i ochoty.Troche szkoda.Waze 45 kg,ale jestem niska,a ksztalt figury to taka ,,klepsydra'' jak to moj chlopak okresla.Chce byc szeroka w barach hehe :why:

[Dodane po edycji:]

Shadowmere, a co zrobilas,ze w ,,cycuszki'' ci weszlo?:)
isabella_28

przez *Wiola* 05 cze 2010, 14:39
Słoneczko super, ale zdycham od niego trochę:( Wkręciłam się dzisiaj ja z ciśnieniem. Po 2 kawach , fajkach i łażeniu mam 95/77. i puls 103.

Magda : mam tyle wzrostu co Ty i najlepiej wyglądałam i się czułam ważąc 64 kg.
Moderator

przez Shadowmere 05 cze 2010, 14:57
isabella_28, na fotkach nie wyglądam na gruszkę,bo nie widac mojego tylka :D A nic przecież nie świadczy o "gruszkowatości" jak rozpiętość zadka.
Kiedys chcialam byc z figury taką typową modeleczką-zero tylka,cyckow,plaska,superchuda-podziwialam żebra,lopatki anorektyczek.
Teraz podoba się zancznie bardziej np Monica Belucci-piękna twarz,ciemne wlosy,wspomniana figura klepsydry,ktora najbardziej dziala na moje zmysly..Lubię kobiety z krąglościami ;) Oczywiście nie mam tu na myśli zwalistych,przysadzistych,pękatych matron-tylko dziewczyny,ktore pozostając szczuplymi mają "ten" podziwiany przeze mnie ksztalt ciala.Szerokich barów nie chcialabym miec.
A cycki urosly mi jak trochę przybralam...Dojrzewac zaczelam w ogole bardzo pozno..a dzięki seroxatowi z b zrobilo się c ;)
Shadowmere

przez Magdaa 05 cze 2010, 15:01
Ja mam w biodrach tyle samo co w biuście i mam wciętą talię, więc chyba jestem też klepsydrą. Sama nie wiem :?
Cholera, ostatnio w ogóle się sobie nie podobam. Też mi się podobają figury modelek. Patrzę się w lustro i widzę same wady. Co ja mam z tym zrobić?

Wiolu- jak zaczynałam moją 'przygodę' z nerwicą to ważyłam ok 63kg. W ciągu ok. dwóch miesięcy schudłam wtedy 7kg. Dla mnie nawet 56kg to za dużo. Chociaż teraz może ważę mniej, nie wiem, nie mam wagi w domu.

Głowa mnie boli :-| Wkurza mnie to siedzenie w domu... Taka pogoda... A ja tu gniję. Mam dużo sprzątania i nauki, a nie chce mi się że hej... :?
Magdaa

przez wovacuum 05 cze 2010, 15:13
Magdaa, robilam dzisiaj Twojego murzyna-wyszedl :D nie dziwie Ci siè ,ze nie wyrabiasz w domu-ja bym oszalala.Jak skonczysz sesje,to jedz nad morze na kilka dni-naladuj baterie :D
wovacuum

przez Magdaa 05 cze 2010, 15:18
Wova, Kochanie, ja to bym mogła nawet na rok jechać nad morze- mam gdzie mieszkać- ale mój chłopak wiecznie w pracy, tylko niedziele ma wolne :( :-| To co ja pojadę... Co najwyżej w sobotę wieczór mogę wyjechać do poniedziałku rano max... Jutro chcemy jechać, tak na jeden dzień. Ale rano też chciałam skoczyć na giełdę (wiecie, niby samochodowa ale ubrania są, kosmetyki, słodycze itd) na jakieś małe zakupy. Zobaczymy jak to będzie.
Cieszę się, że Murzyn Ci wyszedł :smile: Ja ostatnio nic nie gotuję- nie mam chęci i energii. A w dodatku mam popsuty piekarnik :evil: Temperaturę można tylko na oko ustawić- i albo przypala, albo robi zakalca :evil:

Cholera, ale mnie głowa napier.. :time:
Magdaa

przez Shadowmere 05 cze 2010, 15:19
Magdaa, Skoro jesteś klepsydrą,śliczną,szczupłą,kobiecą,seksowną,nieziemską Istotą i ja bym Cię zjadla w calości,to co marudzisz?Jakbys byla tłustą,groźną raszplą(tzw Helgą) to bym się na Ciebie w żadnym razie nie polasila.Mam zamiar Cię schrupać bez żadnych dodatków-Ty nie potrzebujesz ani czekolady,ani bitej śmietany :angel:
Shadowmere

Sortuj wg